Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Biopreparaty Sotralentz

Biopreparaty Sotralentz

Biopreparaty Sotralentz

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Sotralentz jedna z pierwszych europejskich firm produkujących biologiczne oczyszczalnie ścieków oraz biopreparaty. Wielokrotnie nagradzana za swoje za swoje nowatorskie rozwiązania oraz świadomość ekologiczną. Wyróżniona w 2009 roku złotym godłem w konkursie "laur konsumenta 2009".

Biologiczne oczyszczalnie ścieków produkowane przez firmę Sotralentz oraz specjalne biopreparaty, które skutecznie likwidują nieprzyjemną woń, niszczą bakterie chorobotwórcze oraz rozkładają tłuszcze cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli domów usytuowanych poza miastem oraz na wsi poza obszarami posiadającymi dostęp do sieci kanalizacyjnej np. dom jednorodzinny poza miastem lub domek letniskowy w górach.
Koszt realizacji zamówienia niewiele przekracza koszt tradycyjnego, żelbetonowego szamba, a użytkowanie jest zdecydowanie wygodniejsze i zapewnia oszczędność kilku tysięcy złotych rocznie jak również ekologiczne współżycie z naturą.

Plusem firmy Sotralentz jest duże doświadczenie (ponad 17 000 instalacji w Polsce) oraz rozwinięta sieć przedstawicieli, dzięki czemu jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Najnowsze filmy

Najnowsze filmy...

29.11.2010:00:11
Apteki

Apteki...

10.01.2011:11:01
Stron: 3276
Kategorii: 28
Podkategorii: 858
Stron oczekujących: 3
Gości online: 15
Ost. moderacja: 04 01 2021