Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Cedrynek - Kosmetyki i mydła naturalne, sole do kąpieli

Cedrynek - Kosmetyki i mydła naturalne, sole do kąpieli

Cedrynek - Kosmetyki i mydła naturalne, sole do kąpieli

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Do domowego spa polecamy sól z Morza Martwego, która dzięki bardzo wysokiej zawartości magnezu, wapnia, potasu, jodu, sodu, boru, żelaza, krzemionki i glinu ma zasadnicze znaczenie dla procesów życiowych zachodzących w skórze. Wzmacnia i stymuluje regenerację komórek, oczyszcza i pomaga usuwać toksyny, poprawia nawilżenie i opóźnia proces starzenia się skóry.
Produkty stworzone na bazie minerałów z Morza Martwego oraz unikalnych wyciągów z ziół i roślin występujących w jego okolicy zostały opracowane z myślą o przywróceniu skórze witalności, zachowaniu jej młodego wyglądu oraz ochronie przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Delikatne, łagodzące formuły kosmetyków przywracają równowagę i prawidłowe funkcjonowanie skóry.
Kąpiel w takiej soli usuwa zmęczenie, relaksuje i uspokaja. Podczas masowania ciała sól pobudza krążenie krwi, wnika w skórę i oczyszcza pory, złuszcza martwy naskórek. Ponadto sól przyspiesza przemianę materii w tkance podskórnej i usuwa nadmiar wody, dzięki temu ciało jest bardziej jędrne, gładkie i sprężyste.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Rodos

Rodos...

16.10.2010:09:10
Stron: 3182
Kategorii: 28
Podkategorii: 858
Stron oczekujących: 0
Gości online: 17
Ost. moderacja: 26 03 2020