Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Kasy fiskalne Warszawa

Kasy fiskalne Warszawa

Kasy fiskalne Warszawa

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
O nas

Szwajcarska firma Farimex SA jest największym dystrybutorem urządzeń fiskalnych w Europie. Firma posiada swoją główną siedzibę w Genewie oraz biura w Istambule oraz Shenzhen. Dzięki współpracy z szeroko-rozwiniętą siecią partnerskich firm, Farimex stał się pionierem we wdrażaniu nowej technologii fiskalnej w wielu państwach. Obecnie firma funkcjonuje praktycznie w każdym państwie posiadającym prawo fiskalne.

Farimex Polska Sp. z o.o. została powołana, aby ułatwić dystrybucję urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Firma szybko stała się prekursorem rozwiązań, które dzisiaj uważane są za standardy na rynku. Pod marką Elemis firma, jako pierwsza wprowadziła kasy fiskalne typu ‘mini’ a jej marka Elemis, stała się liderem w tym segmencie.

Bazując na zdobytych doświadczeniach, w 2010 roku firma Farimex Polska postanowiła wprowadzić na rynek nową generację kas fiskalnych pod marką FAREX. Nowa marka łączy w sobie silną pozycję rynkową, doświadczenie zdobyte przez markę Elemis, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Rezultatem są małe, niezawodne i proste w obsłudze urządzenia fiskalne. Na podstawie przeprowadzonych badań, są to obecnie najlepsze kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.

Zobacz nasze kasy fiskalne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Lokale Gdańsk

Lokale Gdańsk...

27.11.2010:20:11
Makijaż Gdańsk

Makijaż Gdańsk...

18.01.2011:03:01
Skup aut Kraków

Skup aut Kraków...

02.02.2011:14:02
Stron: 3405
Kategorii: 28
Podkategorii: 859
Stron oczekujących: 1
Gości online: 20
Ost. moderacja: 07 04 2022