Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Producent oprogramowania

Producent oprogramowania

Producent oprogramowania

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Rynek oprogramowania komputerowego jest nasycony. Producenci oprogramowania prześcigają się w nowościach i za wszelką cenę zdobywają klienta. Klienci kierują się różnymi ideami. Jedni stawiają na doświadczenie producentów oprogramowania, inny na nowoczesność, jeszcze inny na wygląd aplikacji. Firma Rekord Systemy Informatyczne posiada te najważniejsze elementy, swoje oprogramowanie jest nowoczesne, ciągle jest udoskonalane, aby dostosować się do potrzeb rynku.
Firma Rekord jest producentem dwóch systemów: Rekord.ERP oraz Ratusz. Aplikacja biznesowa Ratusz to znane oprogramowanie przeznaczone dla administracji samorządowej oraz urzędach miasta i gmin. System był programowany przy udziale kadr kierowniczych samorządów miast. System Ratusz kompleksowo wspomaga wszystkie działy urzędów, posiada szereg modułów, które urzędy potrzebują.
Drugim rodzimym produktem firmy Rekord Systemy Informatyczne jest Rekord.ERP. Aplikacja ERP to jeden główny program z podrzędnymi modułami wspomagającymi zarządzanie firmą. Optymalizacja usług,zmniejszenie kosztów produkcji, prawidłowe zarządzanie z klientami, systemy analityczne, to tylko kilka funkcji systemu Rekord ERP.
  • Województwo:Śląskie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Wielkanoc

Wielkanoc...

08.03.2011:05:03
Stron: 3367
Kategorii: 28
Podkategorii: 858
Stron oczekujących: 8
Gości online: 10
Ost. moderacja: 03 09 2021