Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Przeprowadzki Katowice

Przeprowadzki Katowice

Przeprowadzki Katowice

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Przeprowadzki i Transport to domena firmy Trans Taxi - Transport Katowice. Naszą specjalizacją od ponad 20 lat są profesjonalne przeprowadzki kompleksowe dla osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Niezależnie od tego czy trzeba wykonać transport mebli kilka kilometrów po mieście, czy przewieźć całe wyposażenie biura na drugi koniec kraju. Nasz zespól nie boi się najbardziej skomplikowanych zadań spedycyjno transportowych oraz relokacji mienia, towarów.
Zajmiemy się przenoszeniem, rozbiórką, deinstalacją i po przewiezieniu w miejsce docelowe ponownym montażem wszelkiego rodzaju urządzeń wyposażenia wnętrz, mebli i wszystkiego czego zlecenie dotyczy. Przeprowadzki biur, mieszkań, domów, powierzchni pracowniczych, magazynu czy sklepu.
Wykonujemy także przeprowadzki pod klucz demontaż i pakowanie i zabezpieczanie przenoszonego mienia, a następnie instalacja w miejscu docelowym. Mamy ugruntowaną pozycje na rynku usług transportowych. Daliśmy się poznać jako rzetelna firma przewozowa.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Catering Poznań

Catering Poznań...

11.10.2010:11:10
Tresura psów

Tresura psów...

26.01.2011:20:01
Stron: 3272
Kategorii: 28
Podkategorii: 858
Stron oczekujących: 0
Gości online: 17
Ost. moderacja: 17 11 2020