Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · następna strona »
 • Kancelaria adwokata Dariusza Staniszewskiego - prawo cywilne, »

  Kancelaria adw. Dariusza Staniszewskiego świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych - prawo cywilne w tym odszkodowania, skuteczna windykacja długów, prawo rodzinne (rozwody), spadki, prawo karne, prawo pracy, nieruchomości, prawo gospodarcze (analiza umów, kontraktów handlowych), sprawy z zakresu ustawy o usługach turystycznych (spory sądowe z biurami podróży). Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203 - Powiśle; tel. 22 458 23 40. W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności: opiniowanie i sporządzanie umów, porady i opinie prawne, zakładanie spółek, rejestracja w KRS, obsługa prawna spółek, prowadzenie spraw sądowych.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Kancelarie Adwokackie Kraków »

  Wiesz, że powinieneś umówić się na wizytę u adwokata, gdyż pojawił się w twoim życiu problem prawny. Wiesz, że sam nie poradzisz sobie z jego rozwiązaniem. Przyjdź zatem do Kancelarii adwokackiej Justyny Miechowskiej na konsultację prawną po uprzednim umówieniu terminu spotkania. Prowadzimy sprawy cywilne i rodzinne, udzielamy porad prawnych tradycyjnych oraz online. Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Nie czekaj - przyjdź i przekonaj się, że warto nam zaufać powierzając swoją sprawę.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Progres nauki i techniki w dzisiejszych czasach obecny jest na wielu płaszczyznach w tym także w branży prawnej. Jego rezultatem są przede wszystkim tzw. e-porady prawne czyli porady, których udziela się za pomocą formularzy kontaktowych. Poprzez nie każdy może zminimalizować swoje wątpliwości w różnorodnych zagadnieniach prawnych czyli chociażby w kwestii spraw rodzinnych czy także spraw rozwodowych. Szczególnie wymienione wyżej sprawy rozwodowe cechują się sporym zainteresowaniem wśród internautów, którzy chcą otrzymać internetową poradę prawną. Warto dodać, iż poza portalami zaprojektowanymi w tym dokładnie celu także wielu prawników posiada własną witrynę internetową, w oparciu o którą również możemy wiele na ten temat się dowiedzieć.

  ePorady zasługują na wzmiankę szczególnie z tego powodu, iż bezproblemowo jest takowe wyszukać. Należy umiejętnie posługiwać się wyszukiwarką internetową a następnie wyselekcjonować taki portal prawny, który będzie Państwa satysfakcjonował najbardziej.

  W obliczu powszechnej sieci www sprawy rodzinne, rozwodowe i wszystkie inne w aspekcie prawnym nie wywołują sporych problemów, wprost przeciwnie, stają się prostsze do rozwikłania.

  Opisywany system porad oferowanych drogą sieciową znaleźć można także na witrynie Kancelarii Adwokackiej Luizy Müller. Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako dzieło wieloletniej pracy i gromadzenia doświadczenia, najpierw w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego. Kancelaria świadczy obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria powiązana jest zasadami etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Jesteśmy niezależną polską kancelarią prawną z siedzibą w Warszawie. Kancelaria obsługuje zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne.Świadczymy pomoc prawną zarówno stałym kontrahentom, jak i klientom potrzebującym jednorazowej porady prawnej. Praktyka kancelarii skupia się na sporządzaniu opinii prawnych,projektów umów, pism procesowych,wszelkiego rodzaju wniosków i środków odwoławczych. Uczestniczymy w negocjacjach. Zajmujemy się zwłaszcza sprawami z dziedzin prawa: cywilnego, handlowego,gospodarczego, rodzinnego, egzekucyjnego. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz naszych klientów przed sądami i organami administracji publicznej i samorządowej. Zapewniamy doradztwo prawne dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.Kancelaria na bieżąco współpracuje z innymi kancelariami na terenie całej Polski. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Łódź »

  Kancelaria adwokacka Łódź to tutaj znajdziesz pomoc i poradę w sprawach prawnych i podatkowych. Oferujemy profesjonalną obsługę podatkową przedsiębiorstw i ludzi prywatnych. Posiadamy całe pakiety usług na dłuższy czas. Asystujemy w wypełnianiu rozliczeń jednostkom prywatnym. Jednocześnie oferujemy kompleksową obsługę adwokacką. Prowadzimy sprawy osób prywatnych i przedsiębiorstw, przed sądami różnego typu. Reprezentujemy przed trybunałem cywilnym jak i karnym. Jednocześnie uczestniczymy w sprawach urzędowych i w przypadkach niedopełniania warunków umowy. Proponujemy także porady adwokatów z różnych sfer prawa. Nie przeczekuj dokuczliwych dla ciebie sytuacji i skorzystaj z Naszych usług.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Prawo zmienia się bardzo szybko, nieraz z dnia na dzień. Uwzględniając niebywale szeroki zakres tego tematu, uświadamiamy sobie, że bez pomocy profesjonalistów z obrębu prawa, masa problemów byłoby kłopotliwych do rozwiązania.
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług naszej kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w wielu sektorach prawa:
  -cywilnym
  -karno-skarbowym i karnym
  -prawa pracy
  -handlowym
  -rodzinnym
  -administracyjnym
  -spadkowym
  Prowadzimy też sprawy tyczące się obrotu nieruchomościami a także tyczące się działań windykacyjnych.
  Zapewniamy w 100% profesjonalne działania oraz pełną dyskrecję. Działamy z poszanowaniem etyki zawodowej oraz jego godności, a dane nam podane strzeżemy tajemnicą adwokacką.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Adwokat umożliwia zaawansowaną obsługę prawną osób indywidualnych i firm. Wspieramy przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą i tych o utwierdzonej pozycji na rynku. Bazowymi filarami działania naszych adwokatów jest profesjonalizm, dyskrecja w zgłaszanych przez Państwa potrzebach także dostosowanie do kondycji finansowej klienta. Kancelaria Adwokacka Katarzyny Gadzińskiej-Świzdor zapewnia Państwu pełną kompleksowość i komfort obsługi prawnej. Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną (porady i konsultacje prawne) klientom indywidualnym, jak również reprezentuje interesy klientów przed sądami wszystkich instancji oraz przed innymi organami. Oferta dla firm obejmuje usługi w aspekcie bieżącej obsługi prawnej, dochodzenia roszczeń, przetwarzania i opiniowania umów oraz inne. Doświadczenie zawodowe i życiowe naszych adwokatów w połączeniu z profesjonalizmem i efektywnością zapewnia najwyższą jakość naszych oferowanych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań - w sprawach wymagających interwencji prawa niezwykle istotne jest, aby zajmował się nimi nie tylko specjalista w danej dziedzinie ale również osoba, która charakteryzuje się ambicją, determinacją czy umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. W dzisiejszych czasach profesjonalizm przejawia się nie tylko w tym co da się zauważyć lecz również w aspektach niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Jednak polegając choćby na rozmowie telefonicznej można bez wątpienia wyczuć profil personalny prawnika, który, w sytuacjach kryzysowych może okazać się kluczowy do wygrania danej sprawy. Z tego powodu radca prawny Paweł Narożny to właśnie prawnik jakiego Państwo poszukują. Kancelaria Pawła Narożnego Świadczy szereg usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych obejmując bardzo szeroki zakres różnych sfer prawa.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne, kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników samorządów jaki firm korporacyjnych z zakresu różnych zagadnień prawnych dotyczących zajmowanych stanowisk. Zapraszamy do współpracy porady prawne Wrocław Polecamy kancelaria prawna Wrocław

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona ma na celu prezentację oferty Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. Firma zajmuje się różnymi dziedzinami prawa, np. rodzinnym i gospodarczym.Omawiana oferta obejmuje pomoc przykładowo w odzyskiwaniu należności. Szczególne miejsce w propozycji zajmują nieruchomości, np. sprawy związane z ich zakupem. W zakres usług firmy wchodzi sporządzanie pisemnych wystąpień sądowych. Biuro zapewnia klientom obsługę w zakresie negocjacji, np. sądowych. Z kancelarią można porozumieć się drogą telefoniczną lub poprzez e-maila.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Będąc właścicielem firmy, czy też wiodąc codzienne życie, codzienność zobowiązuje nas do stawienia czoła ogromnej ilości przepisów prawnych. Prawo normuje niemal każdą płaszczyznę naszego istnienia. Kiedy wchodzimy w konfrontację z prawem może być potrzebny adwokat. Kraków to miasto taki jak wszystkie inne, w którym działa niemało adwokatów. Najlepszych z nich znajdziesz w Kancelarii Adwokackiej T&T. Jesteśmy zespołem doświadczonych adwokatów i prawników specjalizujących się w wielu sferach. Jeśli potrzebny Ci adwokat, Kraków Twoim miastem - zgłoś się do nas.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok »

  W dobrej pomocy prawnej tak samo osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych, najistotniejsze jest rzetelne dbanie o dobro Mocodawcy a także właściwe i profesjonalne przygotowanie do procesu. Doskonały adwokat musi mieć umiejętności, które mu pozwolą na właściwe ukazanie swoich mocodawców przed organami ścigania czy sądami aby każde napotkane zawiłości umiał wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt szczególnie poważnie traktuje tę zaś regułę, ażeby dla każdej sprawy karne wygospodarować tyle uwagi by móc jak najdoskonalej zawalczyć o interes i dobro swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Żurominie »

  Naszym celem jest propozycja wszechstronnej a także całościowej porady prawnej na bardzo wysokim pułapie. Nasza kancelaria wychodzi z założenia, że na pierwszym miejscu powinno się mieć potrzeby potencjalnego kontrahenta. Główną regułą kancelarii jest szczególne podejście do podjętej pomocy prawnej oraz dostosowanie oferty do potrzeb konkretnych klientów. Zdobyte przez nas doświadczenie zawodowe i kooperacja z sądami tudzież komórkami rządowymi sprawia, że bez problemu możemy poradzić sobie powierzonym problemom. Kancelaria adwokacka w Mławie stworzona została z myślą o świadczeniu właściwej pomocy prawnej podmiotom, którzy w sytuacji trudności z prawem mogliby w pełni skorzystać siłę obrony posiadanych praw z omówieniem możliwych możliwości i ukazaniem możliwych zagrożeń wynikających ze skomplikowanej natury prawa. Proponujemy szybką a sprawną pomoc prawną również osobom fizycznym jak podmiotom gospodarczym. Przedział usług Adwokata Marka Borowego uwzględnia tworzenie pisemnych opinii natomiast analiz prawnych, uczestniczy podczas negocjacji natomiast reprezentowanie kontrahenta przed sądami, urzędami oraz instytucjami na okręgu Państwa polskiego.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca prawny Czerwionka »

  JPkancelaria - dzięki ścisłej współpracy adwokata i radcy prawnego świadczymy najwyższej jakości usługi i porady prawne Czerwionka. Obecnie nasza oferta obejmuje usługi prawne z zakresu: [*]prawa cywilnego, [*]prawa karnego, [*]prawa spadkowego, [*]prawa administracyjnego, [*]czy prawa pracy. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala nam na trafne rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań naszych Klienta. JPkancelaria - Prawnik Czerwionka: zespół doświadczonych prawników gwarantuje skuteczne świadczenie usług prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem efektywnego rozwiązywania problemów i odnajdywania optymalnych rozwiązań prawnych. Zakres naszej działalności obejmuje miasta Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Wodzisław Śląski, Knurów, Żory oraz okoliczne miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii adwokacko-radcowskiej JPkancelaria.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów »

  Dużo osób ma trudności z prawem. W sądzie poszukujemy praworządności, walczymy z lukami w prawie podatkowym czy także innych rozporządzeniach. Sąd to niemniej jednak miejsce, jakie potrzebuje obycia, zarówno z innymi jurystami a także z prawem. Niedużo osób zdaje sobie sprawę z tego, jak zachować się w sądzie, jeszcze mniej ludzi zna prawo i kodeks karny. Jeśli należą Państwo do ludzi, jacy potrzebują pomocy prawnej - adwokat warszawa służy swoim doświadczeniem. Fachowy oraz pełen empatii adwokat z pewnością pomoże w rozwiązaniu konfliktu sądowego.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego adwokata. Nasz doświadczony zespół tworzą adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii adwokackiej Ius Cogens zdajemy sobie sprawę, że nikt nie wie wszystkiego i nie może zajmować się wszystkimi działkami prawa, toteż mamy do dyspozycji ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z branży prawa jest dla nas nieocenionym dośwadczeniem, które zdobywamy w każdym dniu pracy. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść w sposób szczególny. Respektujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu posiadają kilkuletnie doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to niemal zawsze szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Niesiemy pomoc przy sprawach o rozwód oraz w skomplikowanych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii prawnej z Torunia proponuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Zaufaj nam, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Adwokat Katowice »

  Kim jesteśmy? Zesopłem sprawdzonych w boju prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Będziesz działać z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także wykładowcami. Współpraca z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie my, Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy. Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony adwokat Katowice.

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  Oferta Kancelarii Adwokackiej Śliwowski i Nowak Adwokaci skierowana jest do osób prywatnych, instytucji publicznych oraz właścicieli różnych firm. Oprócz kompleksowej usługi prawno-podatkowej, biuro zapewnia swoim klientom również pełne wsparcie na każdym etapie danej sprawy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zadzwoń na numer podany w wizytówce kancelarii. Już teraz zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Kancelaria Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. J. zapewnia pełen profesjonalizm i usługi prawne w szerokim zakresie. Oferujemy reprezentację w postępowaniach karnych oraz administracyjnych. Mamy doświadczenie w zakresie sporządzania umów wdrożeniowych, licencyjnych oraz B2B. Oferujemy również pomoc prawną w sprawach dotyczących błędów lekarskich. Sprawdź sam! Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii!

  Data dodania: 13 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Nikozja »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 31 10 2021 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »