Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'alarmy':

 • Autoalarmy Tymex »

  Przy zakupie naszego wymarzonego auta nie dopuszczamy do siebie myśli, że ktoś mógłby nam go ukraść. Jak podają statystyki policyjne wielu jest „amatorów cudzych pojazdów” dlatego powinniśmy obowiązkowo zadbać o to, żeby ich skutecznie zniechęcić. Złodziej z reguły ma bardzo ograniczony czas na uruchomienie Twojego pojazdu, dlatego od kradzieży samochodu, który posiada różnorakie zabezpieczenia najczęściej odstępuje i szuka łatwiejszego celu. Stąd wniosek, że warto stosować zabezpieczenia samochodu. Ubezpieczenie Auto-Casco uchroni nas przed ewentualnymi stratami finansowymi, ale nie w całości. Dlatego warto utrudnić potencjalnym złodziejom dostęp do naszego samochodu.
  Autoalarm jest najpopularniejszym, dodatkowym zabezpieczeniem samochodu. Jak sama nazwa wskazuje jego zadaniem jest zaalarmowanie otoczenia o tym, że coś podejrzanego dzieje się z samochodem. Sklep Autoalarmy Tymex prowadzi sprzedaż profesjonalnych zabezpieczeń do samochodów oraz urządzeń podnoszących komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdów mechanicznych. Posiadamy w ofercie bardzo duży wybór wysokiej klasy urządzeń najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną dla instalatorów i odbiorców indywidualnych. www.czujnikicofania.e-biznes.org

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Bydgoszcz »

  Firma TECHNIKA ALARMOWA powstała w 1999 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Firma posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0738/01, autoryzację TECHOM-u do klasy SA 2 i SA 4 w zakresie projektowania elektronicznych systemów alarmowych. Wykonujemy kompleksowe instalacje w opraciu o najnowsze technologie. Oferowane przez nas urządzenia wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM".

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy. rejestratory cyfrowe »

  Najlepszy sklep internetowy, w którym kupisz wszystko co jest niezbędne do zbudowania systemu monitoringu cctv w domu lub biurze. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji osób tworzących "napad" uzyskasz fachową radę oraz pomoc w stworzeniu własnego zaplecza dla zapewnienia sobie i osobom bliskim najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W zakresie asortymentu, który służy budowaniu monitoringu posiadamy kamery kolorowe oraz kamery czarno-białe a także rejestratory cyfrowe wraz z całym sprzętem towarzyszącym, który jest niezbędny aby poddać monitoringowi potrzebną ilość pomieszczeń. Poza monitoringiem, znajdziesz u nas: alarmy, czujniki ruchu oraz sygnalizatory, rejestratory cyfrowe wielu producentów i ogromnej ilości wariantów.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy »

  Użytkowanie kamer i alarmów w dzielnicach obarczonych częstymi kradzieżami to podstawowa sprawa dla posiadaczy nieruchomości. Chcąc uchronić siebie i swój dorobek przed wpływem nieodpowiednich ludzi, dobrze jest włożyć pieniądze w profesjonalny sprzęt i serwis bardzo dobrych specjalistów w tej dziedzinie. Niewygórowane ceny i stosowanie wszystkich norm, to dewiza naszej działalności, a odpowiednio wyszkoleni pracownicy znają problematykę od środka. Za nieduże pieniądze można mieć wolną głowę i satysfakcję z danych nam usłu

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Zabezpieczeń - Alarmy i Kamery Gniezno »

  Systemy Zabezpieczeń to firma, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi związane z montażem i obsługą systemów zabezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz firm i innych instytucji.

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń, od roku 1991 montujemy alarmy i kamery w Wielkopolsce oraz innych województwach.

  Zakres naszej działalności obejmuje przede wszystkim:
  Systemy sygnalizacji włamania i napadu ( alarmy gniezno),
  Systemy telewizji dozorowej z możliwością obserwacji w sieci LAN lub internetu,(kamery gniezno)
  Kontola dostępu gniezno i rejestracja czasu pracy,
  Systemy rejestracji wartowników lub innej ochrony fizycznej,
  Systemy GPS do ochrony i logistyki pojazdów ( pomiar paliwa),
  Systemy ochrony Pożarowej,
  Zabezpieczenia pojazdów przed kradzieżą,
  Systemy monitoringu technicznego ( gazy palne, tlenek węgla, zalanie wodą, temperatura, gazy usypiające ),
  Systemy rejestracji dźwięku.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
  www.zabezpieczenia.gniezno.pl

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne instalacje alarmowew obiektach. Monitoring obiektówwartościowych »

  Rzetelna Agencja Ochrony Mienia Grom posiadająca swoją siedzibę w mieście Nowy Sącz od wielu lat trudni się usługami z zakresu ochrony mienia jak i osób osób jak również mienia.Ochrona osób i mienia to bardzo odpowiedzialne oraz rzetelne zajęcie, dlatego dzięki kilku latom doświadczenia a także pełnemu zaangażowaniu w przekazane obowiązki posiadamy spore grono stałych i zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka-Elektronika-Unipol »

  FIRMA-UNIPOL-TORUŃ skierowana jest na obszar całej Polski. Głównie do Firm zajmujących się -Elektroniką, -Automatyką, -Alarmami. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pobraniem lub wpłatą na konto: 34 1020 5011 0000 9402 0013 8297 Tel./Fax 566224611, 566581445 tel. 566235652 tel. kom.507041638, 507041639 www.unipol.torun.pl www.unipol.bazarek.pl

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń »

  Systemy zabezpieczeń to główny towar oferowany przez sklep (kamery). Sklep internetowy zaprasza do zakupów. W ofercie sklep posiada: - alarmy, - domofony, - kamery do monitoringu, - rejestrator, - kamera przemysłowa. Sklep oferujący systemy zabezpieczeń to jeden ze sklepów działających pod szyldem firmy Nekma. Dzięki temu, że firma prowadzi 4 inne sklepy stacjonarne oferujące kamery, rejestrator Satel i telewizję przemysłową. Sklepy z systemami alarmowymi znajdują się w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu. Dzięki temu towar dostępny na stronie sklepu internetowego z kamerami jest fizycznie dostępny w ciągu 48 godzin od zamówienia. Sklep poza bogatą ofertą produktów takich jak domofony, alarmy, rejestrator Satel, inne akcesoria związane z ochrona oferuje szkolenia i pomoc techniczną. Pod wskazanymi adresami mailowymi i numerami telefonów czekają specjaliści, którzy chętnie pomogą i doradzą jaki system zabezpieczeń wybrać lub czym charakteryzują się poszczególne alarmy, kamery i domofony. Zapraszamy do zakupów w sklepie, który oferuje rejestrator Satel!

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »