Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielski dla firm':

 • Szkolenia językowe dla firm a także dla Ciebie. »

  Angielskie dla firm tylko z Language for Business!Celem jest pomoc firmom w doskonaleniu i rozwiajaniu zatrudnionych co ma znakomity wpływ na sukces organizacji.Organizacja Language for Business to prężnie rozwijająca się organizacja szkoleniowa.Sukces firmy jest bazujący na wiedzy jak równeież doświadczeniu trenerów jak równeież metodyków.Oferuje szkolenia językowe dla firm i kursy językowe dla firm.Zapraszamy do odwiedzin witryny firmy.Oferujemy serię szkoleń.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  W dzisiejszych czasach umiejętność języka angielskiego jest konieczna. Ciężko jest znaleźć dobrą funkcję lub zorganizować dobry kontrakt bez znajomości języka. Jeśli nie mamy czas na chodzenie na zajęcia to dobrą ofertą może być nauka języka obcego organizowana w firmie. Jest to często spotykana metoda zwłaszcza w dużych firmach. Jeśli interesuje Ciebie taka metoda nauki to zachęcamy do wisyty naszej strony www.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Gliwice »

  Stres dopada każdego, kto ma występować publicznie. To, dlatego trzeba będzie zapisać się na specjalistyczne szkolenia mające na celu wskazanie nam, czego unikać, a co należy robić. Szkolenia organizowane przez firmę Linguastrefa dają nam dokładnie to, czego szukamy. Dostaniemy się do profesjonalistów znających się na rzeczy. Warto wybierać najlepsze rozwiązania, bo wtedy oszczędzamy swój czas. Im szybciej zapiszemy się na taki kurs tym lepiej będzie dla nas wszystkich. Nie tylko my na tym zyskamy, ale również cała firma, która na nas polega. Stres jest w stanie zniszczyć wszystkie nasze plany i nie możemy na to pozwolić.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »