Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielski':

 • Kursy angielskiego USA »

  Biuro usług edukacyjnych AS School of English jest agentem szkół językowych w USA i organizuje wyjazdy na prowadzone przez nie kursy języka angielskiego dla obcokrajowców. Szkoły te znajdują się w każdym większym mieście w Stachach, np. Nowym Jorku, Chicago czy Los Angeles. W celu podjęcia w nich nauki trzeba ubiegać się o wizę studencką F-1, w czym biuro udziela wszelkiej pomocy. Prowadzą zajęcia w międzynarodowych grupach podzielonych wg poziomu zaawansowania, a także kursy specjalistyczne (np. biznesowe) oraz przygotowujące do egzaminu TOEFL. Naukę w nich można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok i uczyć się wybraną ilość miesięcy, a nawet cały rok. Biura AS organizuje także wakacyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży na obozy językowe Cypr, Anglia i Malta. Oprócz nauki języka angielskiego w zagranicznych szkołach językowych, obozy te mają charakter wypoczynkowo-rekreacyjny, a także turystyczny (wycieczki). Ponieważ biorą w nich udział dzieci i młodzież z całego świata, stwarzają okazję do poznania nowych przyjaciół i ćwiczenia języka angielskiego w realnych sytuacjach.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki języka angielskiego na naszym portalu.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Łódź Ogłoszenia »

  Masz kłopoty z językiem angielskim? Poszukujesz korepetycji w Wrocławiu lub w innym mieście? Poszukiwaczu dobrze trafieś.
  Nasza witryna pomaga nie tylko uczniom ale również osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę w różnych specjalizacjach. Ogłoszenia na naszej witrynie zamieszczane są przez najlepszych nauczycieli z całej Polski.
  Jeżeli chcesz się przygotować do matury z języka fracuskiego lub innego to w dopowiedniej zakładce językowej znajdziesz informacje o korepetycjach w twoim mieście.
  Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w innych specjalizacjach albo powtórzyć materiał, który był na studiach to zapraszamy do działów takich jak: : algebra, rachunkowość, BHP, wytrzymałość materiałów oraz wiele innych.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Katowice »

  Angielski w Elsinore School of English

  Jesteśmy szkołą językową, która stosuje Active English Learning - system nauki angielskiego, który w szybki, praktyczny sposób nauczy Cię posługiwać się językiem.


  Używamy nowoczesnych, aktywnych metod nauczania - takich, jak metoda Callana (jako najstarsza szkoła w Katowicach i na Śląsku, już od 1994 roku).


  Dzięki Active English Learning:

  * przełamiesz barierę mówienia
  * z łatwością zapamiętasz angielskie słownictwo
  * w praktyce opanujesz gramatykę
  * zaczniesz płynnie mówić po angielsku

  Wszystko to bez pracy w domu, żmudnych ćwiczeń i zbędnego wysiłku - nawet 4x szybciej, niż ucząc się na kursach tradycyjnymi metodami! Nasze metody są równie skuteczne na kursach dla początkujących, jak i przy przygotowaniu do FCE (Cambridge First Certificate)i CAE (Certificate in Advanced English).


  Active English Learning to możliwość opanowania języka angielskiego szybko, łatwo i przyjemnie. Ucz się w najbardziej naturalny sposób – mówiąc!

  Nasz angielski Katowice jest liderem na rynku.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKOREPETYCJE portal korepetycji i korepetytorów »

  Z portalem dotrzesz do każdego ucznia szukającego. Dodanie ogłoszenia w naszym serwisie gwarantuje nie tylko większą szansę na to że Twoje ogłoszenie dotrze do szerokiego grona odbiorców, ale również na dokładniejszy target. W naszej bazie danych znajdziecie liczne przedmioty zarówno przedmaturalne jak i typowo akademickie. Matematyka, historia, geografia, budowa maszyn, ekonometria, ekonomia to wszystko i wiele więcej możesz odnaleźć w szerokiej bazie danych wśród największych miast Polski. Jeżeli nie ma Twojego miasta w naszym serwisie, napisz do nas a w miarę możliwości je dodamy. Warto również zaznaczyć, iż nasz serwis jest regularnie pozycjonowany przez specjalnie do tego wynajęty zespół, w ten sposób nie skazujesz swojego ogłoszenia na niebyt wśród olbrzymich zasobów polskiego internetu i portali ogłoszeniowych. Mamy najtańszą rejestrację wśród portali z korepetycjami w kraju po której możesz dodać nieograniczoną liczbę ogłoszeń. Nie czekaj i dołącz do naszej społeczności już dziś.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski gorzów »

  Witamy bardzo gorąco na stronie sieciowej naszej całkowicie profesjonalnej szkoły języków obcych. Naszym ogromnym plusem jest naprawdę duża liczba języków do wyboru. Wstukanie wyrazów angielski Gorzów albo chiński Gorzów w okno wyszukiwarki sprawi, że będzie można błyskawicznie nas odszukać. Działamy na rynku już od dziesięciu lat, przez ten czas zdążyło zaufać nam już naprawdę liczne grono zainteresowanych. U nas zawsze wysokiej jakości narzędzia i profesjonalizm w kwestii nauczania języków. Nasza oferta jest niezwykle wszechstronna, bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym, co możemy zaproponować. Z nami w bardzo łatwy sposób nauczysz się języka obcego, sprawdź już dziś, a z pewnością nie pożałujesz. Witamy bardzo gorąco na stronie sieciowej naszej całkowicie profesjonalnej szkoły języków obcych. Naszym ogromnym plusem jest naprawdę duża liczba języków do wyboru. Wstukanie wyrazów angielski Gorzów albo chiński Gorzów w okno wyszukiwarki sprawi, że będzie można błyskawicznie nas odszukać. Działamy na rynku już od dziesięciu lat, przez ten czas zdążyło zaufać nam już naprawdę liczne grono zainteresowanych. U nas zawsze wysokiej jakości narzędzia i profesjonalizm w kwestii nauczania języków. Nasza oferta jest niezwykle wszechstronna, bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym, co możemy zaproponować. Z nami w bardzo łatwy sposób nauczysz się języka obcego, sprawdź już dziś, a z pewnością nie pożałujesz.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik angielsko-polski »

  W życiu codziennym bardzo często można spotkać się z treściami czy poradami w języku angielskim. Czasami nie rozumiemy jakiś haseł, dlatego też potrzebujemy je przetłumaczyć. Znalezienie słów w tradycyjnych słownikach bywa niewygodne i przeważnie trwa bezdyskusyjnie dłużej. Dlatego też wygodniej jest korzystać z słowników internetowych które są zawsze pod ręką. Z pomocą przychodzi witryna leksyka.pl która proponuje wygodny słownik angielsko-polski. Ten słownik angielski daje możliwość tłumaczyć słowa w szybki i wygodny sposób. W swojej bazie posiada ogromną ilość tłumaczeń ogólnych oraz specjalistycznych, opracowanych przez znakomitych fachowców w swoich specjalnościach - prawników, informatyków, lekarzy, prawników, polityków, chemików, biologów i innych. Na stronie leksyka.pl znajdziesz również wygodne słowniki innych języków, jak np: słownik hiszpańsko-polski, niemiecki, oraz słownik włosko-polski. Jedyna kolekcja słowników w sieci - na stronie internetowej www.leksyka.pl. Zapraszamy do częstych tłumaczeń

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe »

  Obecnie brak umiejętności mówienia w języku obcym jest formą ułomności. W pogoni za zdobyciem adekwatnej pracy, umiejętność ta okazuje się potrzebna. Istotną wartość wnosi uczestnictwo w różnorakich szkoleniach z języków obcych. Dla chcących nadążyć za szybkim rozwojem rynku pracy polecamy wiele wyróżniających się możliwości nabycia a także dopracowywania umiejętności językowych. Zapraszam do poznania naszej propozycji szkoleń językowych. Prezentujemy paletę metod nauki języków obcych. Można brać udział w szkoleniach prowadzonych w Polsce jak i poza krajem. Szkolenia w małych grupach posiadają dobrą opinię wśród uczestników. Wiele osób chwali sobie kursy, gdzie każdy traktowany jest subiektywnie. Wyjątkowo popularne są także obozy językowe za granicą. W naszej szerokiej propozycji kursów językowych, szkoleń i obozów językowych na pewno znajduje się to, co może okazać się najprzydatniejszym sposobem na zdobycie umiejętności z języka obcego. Nasze państwo jest wieloletnim członkiem European Union. To stwarza nam wielkie sposobności wyboru lokalizacji pracy w innym państwie. Bez znajomości języka obcego nie mamy większych szans na odnalezienie interesującej pracy. Nie branie udziału w szkoleniach językowych, znaczenie ogranicza nam możliwość niezależnego wyboru pracy, którą jesteśmy zainteresowani. Uczestniczenie w w kursach językowych organizowanych za granicą stwarza sposobność całkowicie swobodnego podróżowania po różnych krajach. Możemy doświadczyć różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że sobie z nimi poradzimy.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe dla firm »

  Jesteśmy firmą nowoczesną i otwartą na nowe, dobre metody nauczania. Nasi metodycy na bieżąco śledzą publikacje i wykorzystują najlepsze pomysły doświadczonych i twórczych nauczycieli języków obcych.
  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.
  kursy językowe dla firm

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik polsko angielski »

  Firma ABBYY tworzy oprogramowanie językowe i wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), oferując całkowitą gamę rozwiązań i produktów z obszaru rozpoznawania dokumentów, ich transformowania i przechwytywania danych. ABBYY to firma międzynarodowa, przyjmująca do pracy więcej niż 600 pracowników na całym świecie.ABBYY Lingvo x3 to grupa nowoczesnych słowników elektronicznych dla wszystkich klientów, jakie uczą się języków obcych lub korzystają z nich w pracy i codziennym życiu prywatnym. Towar dostarcza drobiazgowe i poprawne tłumaczenia słów, zawierające różne ich znaczenia i formy, nagrania z wymową, a także testowe zastosowania.Oferujemy Państwu współczesny elektroniczny leksykon angielsko-polski, jaki z pewnością prędko Państwo polubicie.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe »

  Obecnie niezdolność mówienia w obcym jerzyku jest może okazać się ułomnością. W dobie pogoni za zdobyciem satysfakcjonującej pracy, ta zdolność okazuje się istotna. Szczególną wartość ukazuje uczestnictwo w licznych szkoleniach z języków obcych. Dla nadążających za szybkim rozwojem rynku pracy proponujemy znacząca ilość możliwości nabycia lub ulepszania zdolności językowych. Zapraszam do osobistego zapoznania naszej oferty szkoleń językowych. Nauka języka obcego w naszym systemie edukacji rozpoczyna się już od przedszkola. Nie zaskakuje nas, kiedy widzimy dziecko które umie przedstawić się w języku obcym. Nauka języka w najmłodszym wieku daje znacznie większe efekty, niż rozpoczęcie nauki w wieku późniejszym. Mamy duży wybór form nauki języków obcych również dla najmłodszych: obozy językowe, kursy językowe za granicą czy szkolenia językowe za granicą. Pozwalamy sobie zaprosić do z oferowaną przez nas propozycją kursów językowych.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs językowy umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym. W dziale Gramatyka znajdziecie omówienie najważniejszych zagadnień gramtycznych. Wbrew powszechnej opinii znajomość gramatyki angielskiej jest bardzo ważna w kontekście egzaminu maturalnego. Omówienia zaopatrzone są w liczne przykłady i zestawy ćwiczeń oraz klucz z odpowiedziami. Kolejny dział naszego portalu to Test Your English. Dział zawiera zbiory testów sprawdzających znajomość języka angielskiego. Testy zostały opracowane w taki sposób, by mogły dzięki nim się sprawdzić osoby o różnym poziomie zawaansowania.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański »

  Serwis korepetycji z języków angielskiego oraz hiszpańskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) solidnym przygotowaniem do różnych egzaminów (gimnazjalny, matura, FCE, itp.) lub po prostu chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe, to trafiłeś(aś) w odpowiednie miejsce. Oferuję nauczanie na poziomach od podstawowego do zaawansowanego, więc jeśli masz problem z którymś z powyższych języków, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe dla firm a także dla Ciebie. »

  Angielskie dla firm tylko z Language for Business!Celem jest pomoc firmom w doskonaleniu i rozwiajaniu zatrudnionych co ma znakomity wpływ na sukces organizacji.Organizacja Language for Business to prężnie rozwijająca się organizacja szkoleniowa.Sukces firmy jest bazujący na wiedzy jak równeież doświadczeniu trenerów jak równeież metodyków.Oferuje szkolenia językowe dla firm i kursy językowe dla firm.Zapraszamy do odwiedzin witryny firmy.Oferujemy serię szkoleń.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  W dzisiejszych czasach umiejętność języka angielskiego jest konieczna. Ciężko jest znaleźć dobrą funkcję lub zorganizować dobry kontrakt bez znajomości języka. Jeśli nie mamy czas na chodzenie na zajęcia to dobrą ofertą może być nauka języka obcego organizowana w firmie. Jest to często spotykana metoda zwłaszcza w dużych firmach. Jeśli interesuje Ciebie taka metoda nauki to zachęcamy do wisyty naszej strony www.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Gliwice »

  Stres dopada każdego, kto ma występować publicznie. To, dlatego trzeba będzie zapisać się na specjalistyczne szkolenia mające na celu wskazanie nam, czego unikać, a co należy robić. Szkolenia organizowane przez firmę Linguastrefa dają nam dokładnie to, czego szukamy. Dostaniemy się do profesjonalistów znających się na rzeczy. Warto wybierać najlepsze rozwiązania, bo wtedy oszczędzamy swój czas. Im szybciej zapiszemy się na taki kurs tym lepiej będzie dla nas wszystkich. Nie tylko my na tym zyskamy, ale również cała firma, która na nas polega. Stres jest w stanie zniszczyć wszystkie nasze plany i nie możemy na to pozwolić.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje angielski Będzin »

  Masz jakiś tekst do przełożenia z nieznanego Ci języka? A może poszukujesz lekcji, dzięki którym poprawisz swoją znajomość konkretnego języka? Mieszkasz gdzieś na obszarze Śląska? Mamy dla Ciebie ofertę idealną, która sprawi, że wszystkie Twoje tłumaczenia Śląsk zostaną przeprowadzone doskonale. Natomiast, jeśli pragniesz skorzystać z korepetycji - skorzystaj ze świadczeń najlepszych. Niezależnie od tego, czy interesują Cię korepetycje niemiecki Będzin, czy korepetycje angielski Będzin dajemy Ci potwierdzenie pełni zachwytu z naszych usług. Wybierasz korepetycje Sosnowiec, czy też tłumaczenia Sosnowiec - to wszystko masz już dziś w jednym zakątku, w najatrakcyjniejszej na rynku cenie i w możliwie najwyższej jakości. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac po angielsku »

  Najdłuższe doświadczenie w dziedzinie jaką jest pisanie prac po angielsku zobowiązuje. Jeśli zatem jesteś w trudnej sytuacji i z różnych przyczyn nie możesz w pełni zaangażować się w napisanie pracy licencjackiej lub magisterskiej w języku angielskim możesz skorzystać z naszej pomocy, w ramach której opracujemy dla Ciebie pracę wzorcową. Nasze teksty charakteryzują się bardzo wysoką jakością językową jak i merytoryczną. Opracowujemy teksty z dziedzin wchodzących w tok studiów filologii angielskiej, a w szczególności metodyki nauczania języków obcych, różnych działów lingwistyki, a także tłumaczeń czy tematów kulturowych. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Matura język angielski »

  New Horizons to szkoła angielskiego oferującą kursy angielskiego przez Internet a także stacjonarnie. W przypadku zajęć stacjonarnych miejscem spotkań jest Warszawa. New Horizons to zespół wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego. W jego skład wchodzą Native Speakerzy i również polscy lektorzy. Cały kurs językowy przebiega za to w oparciu o innowacyjne metody nauczania a także spore doświadczenie całego zespołu. Cel zajęć to osiągnięcie poziomu skutecznej komunikacji w języku angielskim. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z osobna, elastyczności i również pracy w małych grupach, która pozwala na skuteczniejsze monitorowanie postępów w nauce. Szkoła ta pozwala nie tylko na zdobycie cennej wiedzy a oprócz tego wielu umiejętności językowych, ale również zapewnia rewelacyjną atmosferę, która ułatwia cały proces zdobywania wiedzy.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »