Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'bajki dla dzieci':

 • Bajki do oglądania i czytania »

  Nie zabraniajmy naszym dzieciom oglądania i czytania bajek, one je uwielbiają. Miś Uszatek, Smerfy, Bolek i Lolek to idole prawie wszystkich małych miłośników kina dla dzieci. Rodzice powinni pilnować, aby dziecko nie tylko oglądało bajki, ale przede wszystkim je czytało. Wspólne czytanie bajek dzieciom sprawia im wielką frajdę. Spędzony w ten sposób czas jest niezastąpiony dla obu stron.
  BajkiDlaDzieci.net to strona na której dzieci znajdą bajki do oglądania, natomiast rodzice znajdą teksty bajek do czytania. Bajki można obejrzeć na monitorze komputera.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajki »

  Portal który powstał z myślą o wszystkich dzieciach którzy uwielbiają wieczorami oglądać bajki na dobranoc przed zaśnięciem. Dzieci odnajdą tutaj blisko dwieście starannie dobranych bajek dla dzieci. Każda bajka zawiera krótki wstęp, aby dziecko wiedziało o czym jest dany odcinek bajki. Dla dzieci polecamy bajki smerfy, są one bardzo popularne zarówno wśród dziewczyn jak i też chłopców. Co tydzień na serwis trafiają nowe bajki dla najmłodszych. Zachęcamy Was do odwiedzenia portalu.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »