Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'białystok':

 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Chciałbym Państwu polecić moją stronę internetową. Na mojej witrynie zamieściłem ofertę wykonywania usług z dziedziny geodezji i kartografii oraz z dziedziny wyceny nieruchomości. Usługi te świadczę na terenie Białegostoku, jego okolic oraz całego województwa podlaskiego. Od kilkunastu lat prowadzę działalność gospodarczą - pod nazwą Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości. Jestem jednocześnie geodetą uprawnionym i rzeczoznawcą majątkowym. Swoje usługi świadczę fachowo, sumiennie i zawsze zgodnie z przepisami prawa - jestem od 2002 roku biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Job Safety BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ppoż, »

  Szkolenia BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ochrona przeciwpożarowa. Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć specjalistów, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju. Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Służba BHP powinna w zakładzie pracy podlegać bezpośrednio pracodawcy. Jeżeli pracodawca jest jednostką organizacyjną, powinna podlegać osobie nią zarządzającej lub osobie wchodzącej w skład organu zarządzającego, upoważnionej do nadzorowania bezpieczeństwa i higieny pracy. Istnienie służby BHP nie wyłącza jednak odpowiedzialności samego pracodawcy za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy. Służba BHP pełni bowiem jedynie funkcje kontrolne i doradcze.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Białystok »

  Zdjęcia ślubne to bardzo rozległy i kompleksowy temat. Jedynie profesjonalista z dużym doświadczeniem jest w stanie stworzyć najwyższej jakości materiał.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Numery tablic rejestracyjnych »

  Interesujesz się motoryzacją i lubisz wiedzieć, skąd pochodzą mijające Cię samochody? Zwracaj uwagę na numery tablic rejestracyjnych – dzięki nim dowiesz się więcej o danym pojeździe. Widziałeś oznaczenia BL, BZA albo BAU? Baza tablic rejestracyjnych mówi, że to województwo podlaskie.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • BUDOMAX PARKIETY podłogi drewniane »

  Kupując lite parkiety na posadzkę, powinno się wziąć pod uwagę zwłaszcza rodzaj drewna. Powinno się je dostosować do warunków panujących w pomieszczeniu. Poza tym wybór odmiany podłogi wpływa na sposób jego montażu. Rodzaj drewna wpływa na decyzję o tym, jaki klej użyć i w jaki sposób zabezpieczyć drewno.
  Prawidłowo położona posadzka to okres szacowany w dziesiątkach, a niekiedy nawet w setkach lat. Budomax oferuje zaangażowanie fachowców, których umiejętności są zapewnieniem trwałości i piękna drewna. Drewniana podłoga wymaga wieloetapowych prac, które zaczynają się od właściwego doboru drewna i podłoża, a kończą się na szlifowaniu i ułożeniu powłoki zabezpieczającej. Tylko wprawa pozwoli nie dopuścić do kłopotliwych niespodzianek w przyszłości. parkieciarz jest w stanie uznać czy posadzka nie jest osłabione bądź nierówne, czy drewno należy położyć na jastrychu anhydrytowym, macie rozprzęgającej, czy też na konstrukcji z drewnianych legarów.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług i uczestnictwa na forum o podłogach drewnianych.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny białystok »

  mkphotography to grono fotografików, gdzie każdy z nich ma odrębne podejście i zdanie na fotografowane osoby, tematy, wydarzenia, sytuacje, dzięki czemu zdjęcia, jakie osiągają są różne. Nasze usługi udzielamy na terenie województwa podlsakiego. Nie jest dla nas kłopotem obsłużenie Klienta na obrębie całkowitego kraju, a również za granicami naszego kraju. Nasz kompletna oferta znajduje się na naszej stronie będącej w sieci.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki religijne i historyczne »

  Jesteśmy firmą z profilem działania obejmującym sprzedaż książek za pośrednictwem sklepu internetowego i stacjonarnego. Oferujemy czytelnikom publikacje z takich rodzajów wiedzy jak: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, literatura dla tłumaczy, prawo, filozofia, religia, tajemnice świata. Propozycja Księgarni Na Rocha zawiera pozycje wydawnicze adresowane do pasjonatów książek, których dążeniem jest rozwój zawodowy oraz osobisty. Wyróżniającą cechą firmy jest istotne zaangażowanie w efektywną realizację zamówień. Serdecznie zapraszamy miłośników literatury do zapoznania się z publikacjami prezentowanymi przez nasz sklep stacjonarny i internetowy!

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia dla zwierząt-Białystok »

  Szanowni Państwo dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym i diagnostycznym, szeroką gamą leków weterynaryjnych i preparatów dla zwierząt, a także nowoczesnym wyposażeniem Sali zabiegowo-operacyjnej z aparaturą minimalizującą ryzyko utraty życia zwierzęcia. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Każdy klient umawiany jest telefonicznie przez co wyeliminowalismy oczekiwanie w kolejkach. Służymy radą i pomocą w każdej sytuacji. Serdecznie zapraszamy do naszej przychodni.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Białystok, Hajnówka »

  Najpiękniejszym prezentem dla nowożeńców jest ich miłość. Nie każdy bowiem bez uczucia potrafi oddać się drugiej osobie. Ci, którzy to zrobią, pozostają ze sobą na wieki. Aby pamięć o tym nie tkwiła tylko w sercach i głowach polecamy usługi profesjonalnego fotografa. Fotograf ślubny Białystok to doświadczenie, profesjonalizm i ambicja. Fotografia ślubna Białystok wykonywana przez pana Damiana to gwarancji niesamowitych zdjęć przelanych na papier i niesamowitych chwil uwiecznionych za pomocą aparatu. Nietuzinkowe zdjęcia oraz ich obróbkę otrzymają Państwo w pakiecie. Do wyboru posiadamy: pakiet srebrny, złoty oraz platynowy. Opcje różnią się od siebie dodatkami oraz ilością zdjęć. Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie zapoznają się Państwo ze szczegółami naszej oferty. Fotograf na wesele Białystok – tworzymy z pasją !

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok »

  W dobrej pomocy prawnej tak samo osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych, najistotniejsze jest rzetelne dbanie o dobro Mocodawcy a także właściwe i profesjonalne przygotowanie do procesu. Doskonały adwokat musi mieć umiejętności, które mu pozwolą na właściwe ukazanie swoich mocodawców przed organami ścigania czy sądami aby każde napotkane zawiłości umiał wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt szczególnie poważnie traktuje tę zaś regułę, ażeby dla każdej sprawy karne wygospodarować tyle uwagi by móc jak najdoskonalej zawalczyć o interes i dobro swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Białystok Studio Paparazzi »

  www. studiopaparazzi. pl Jeśli będziemy bardzo zadowoleni z tego, jaką pracę wykonał dla nas fotograf ślubny, którego zdecydowaliśmy się zatrudnić, to powinniśmy sobie naprawdę starannie przemyśleć to, czy może ta osoba nie powinna dla nas też i pracować w późniejszym czasie. Na przykład, czy nie powinna później zająć się takimi zdjęciami jak zdjęcia: ciążowe, z Pierwszej Komunii, czy studniówki dzieci. Jeżeli tylko będzie się nam bardzo dobrze układać współpraca z konkretnym fotografem, to będzie to taka kwestia, jakiej nie będzie można pominąć. Od tego będzie zależeć, czy z każdego ważnego wydarzenia w życiu naszej rodziny będziemy mieć odpowiednie pamiątki. I warto pamiętać, że są to takie kwestie, jakich naprawdę lepiej będzie nie zaniedbywać. Nasze kolejne rocznice ślubu, czy przyjście na świat dzieci będzie można w odpowiedni sposób uczcić, kiedy będziemy korzystać ze świadczeń osoby, jaka od samego początku towarzyszyła nam w tych doniosłych chwilach. Dobrze będzie więc to sobie dokładnie rozważyć.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie Białystok »

  Poszukując fachowców, którzy wykonają dla Ciebie usługi na bardzo wysokim poziomie dobrze trafiłeś. Nasza firma skupia pod swoimi skrzydłami kilka działów różnego typu zajmujących się różnymi zadaniami. Zatrudniamy ze stuprocentową pewnością specjalistów od komputerów, archiwizacji, zajmowaniem się dokumentami i kilkoma pozostałą resztą. Sprzęt komputerowy nie stanowi dla nas większych tajemnic i jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każdą rzecz. Białystok to miejsce siedziby mojej korporacji natomiast ze stuprocentową pewnością opracowujemy usługi dla ludzi nie mieszkających w naszym mieście. W zakres zleceń naszej spółki wchodzą także usługi programistyczne. Jesteśmy pewni, że wybierając usługi naszej korporacji będziesz w stu procentach zadowolony. Dzięki nam otrzymasz profesjonalną pomoc i wykonanie funkcji na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy pewni, że Ci w każdej sytuacji pomożemy.

  Data dodania: 28 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Giraffe - tonery i tusze »

  Każdy użytkownik drukarki, urządzenia wielofunkcyjnego czy faksu co jakiś czas zakupić musi nowy toner, tusz lub folię. Do wyboru mamy standardowe sklepy stacjonarne lub coraz bardziej popularne sklepy internetowe. Dużo wygodniej, a często też taniej, jest kupować materiały eksploatacyjne przez internet. Giraffe - nowytoner. pl jest sklepem internetowym specjalizującym się w materiałach eksploatacyjnych do biurowego sprzętu drukującego. Nasza oferta obejmuje oryginalne i zamienne tonery, tusze i folie. Mimo iż wielu użytkowników bardzo przywiązanych jest do materiałów oryginalnych, doceniając ich wysoką jakość, w naszym sklepie proponujemy zamienniki pozwalające uzyskać bardzo zbliżoną jakość przy dużo niższej cenie. Oferowane przez nas zamienniki pozwalają na wydruki o dużej intensywności barw i wysokim kontraście. Posiadamy tonery i tusze do bardzo znanych modeli drukarek: HP P1102, Brother DCP-1610WE, Samsung M2070. Nasza oferta jest sukcesywnie poszerzana o tonery i tusze do najnowszych modeli.

  Data dodania: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »