Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

« poprzednia strona · 2
 • Księgowość Bydgoszcz »

  Biuro Rachunkowe GDG BIZNES SERWIS z Bydgoszczy proponuje Państwu udział w budowaniu i realizowaniu strategii rachunkowo- podatkowej Państwa firmy, pomagając osiągnąć wytyczone cele. Doradzając Państwu, pragniemy stać się współautorami Państwa gospodarczych sukcesów.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leszno biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Joanna Konieczna to największe i najpopularniejsze Biuro Rachunkowe w Lesznie i okolicznych miejscowościach. W naszej propozycji wynajdą Państwo pełną obsługę rozliczeń podatkowo-kadrowych, w tym prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia podatku VAT, PIT, a oprócz tego CIT a również rozliczenia związane z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasza kadra cały czas podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelne i zaawansowane usługi. Wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, oferujemy pośrednictwo w kontaktach z zagranicznymi organami podatkowymi. Obsługa klienta odbywa się również w językach niemieckim i angielskim. Na życzenie to my odbieramy i dowozimy dokumenty. Państwo nie muszą nawet wychodzić z Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego Leszno.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Podczas prowadzenia działalności gospodarczej jesteśmy zmuszeni do co miesięcznego zkładania rozliczeń do Zusu oraz Urzędu Skarbowego. Często co miesięczne rozliczenia pochłaniają nam wiele cennego czasu który moglibyśmy spożytkować w inny sposób. Chcąc zaoszczędzić ten cenny czas możemy powierzyć tą pracę profesjonalisom którzy zajmą się naszymi rozliczeniami. Biuro rachunkowe TAX oferuje kompleksowe usługi księgowe nasze biuro obsługuje wiele firm i cały czas się rozwija. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy oferującej usługi księgowe jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twojepodatki - biuro rachunkowe Kraków »

  Twojepodatki.net - biuro rachunkowe Kraków. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zakres naszej działalności to między innymi: usługi rachunkowe Kraków, doradztwo podatkowe Kraków, zeznania podatkowe Kraków, rachunkowość firm Kraków, rachunkowość Kraków, rozliczanie płac Kraków, obsługa kadrowo-płacowa Kraków.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Szczecin »

  Biuro podatkowe w w mieście Szczecin z 17-letnią działalnością na rynku, zarządzane przez fachową oraz wykształconą księgową. Zezwól zatroszczyć się Twoimi rzeczami powiązanymi z księgami handlowymi lub książką, kadrami i płacami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami i pozostałymi z jakimi podołamy Ci pomóc. Ominiesz zatem wiele karkołomnych tarapatów skojarzonych z ewidencjami i kapitałami własnej firmy. Kancelaria w miejscowości Szczecin położone jest obok rynku miasta i niezwykle bezproblemowo do biura dotrzeć. Bierz pod uwagę jakość, gdyż nic w biznesie nie jest ważniejsze!

  Księgowość Szczecin - Janina Jaworska
  ul. Adama Mickiewicza 34/10
  70-383 Szczecin

  tel.kom. 601 550 768
  tel. 91 484 33 43
  fax. 91 484 33 43

  e-mail: szczecin@rzetelnaksiegowosc.pl
  Skype: janina.jaworska.szczecin
  NIP: 851 001 35 37
  REGON: 810204141

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe poznań »

  Jeśli mają Państwo problemy z rozliczeniem podatkowym, prowadzeniem księgi Przychodów i Rozchodów czy też zarządzaniem własną firmą pod kątem prawnym, zapraszamy do naszego biura księgowego. Prowadzenie ewidencji, rejestry VAT nie stanowią dla nas żadnego problemu. Swoim doświadczeniem, wiedzą i wykwalifikowaną kadrą gwarantujemy pełne zadowolenie oraz gwarancję, że Państwa finanse znajdą się w najlepszych rękach. Zapewniamy całodobowy dostęp do swoich dokumentów, ponieważ wiemy jak cenny jest Państwa czas.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe cennik »

  Nasza firma oferuję bogatą ofertę usług rachunkowo finansowych. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak ewidencja ryczłtowa, kadry i płace itp. Dzięki wieloletniej działalności na rynku oraz zdobytemu doświadczeniu oraz ciągle uaktualnianej wiedzy gwarantujemy najwyższą jakość usług. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie podatków nowy sącz »

  Przeróżnego gatunku usługi księgowe proponowane przez biuro Audytfk, która istnieje na lokalnym rynku już kilkadziesiąt lat zdobywając zaufanie nowych kontrahentów. Oprócz normalnych usług takich jak rozliczanie podatków nowy sącz czy księgowość oferuje porady i wyjścia przydatne w każdej firmie. Jeżeli nie masz czasu na bieżące śledzenie prawa to już teraz powierz nam księgowość swojej firmy. Reprezentujemy wszystkich klientów przed różnymi organami państwowymi takimi jak: Urząd Skarbowy, ZUS i PIP. Jesteśmy bez przerwy obecni na sądeckim rynku od kilkunastu lat i od samego początku stawiamy nacisk na jakość usług i przystosowanie się indywidualnych wymagań naszych klientów.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Biuro Rachunkowe MAGFIN zajmuje się kompleksową obsługą osób prawnych i fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło nam dostosować naszą ofertę idealnie pod potrzeby rynku i potencjalnych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. W razie chęci współpracy z nami serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie, który pomoże nam przygotować ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Przedsiębiorstwo Proxima, która ma swoją siedzibę w Nowym Sączu od lat wykonuje różnorodne usługi związane z podatkami. Nasze biuro zapewnia Państwu fachowe oraz kompleksowe konsulting podatkowe, które umożliwi Państwu spełnić wszystkie zobowiązania podatkowe. Oferowane przez naszych pracowników porady podatkowe zostaną dopasowane do Państwa sytuacji tak, iżby wykonywane działania podatkowe dotychczasowy dla Państwa, bardzo korzystne. W naszej firmie skorzystać da się z wszystkich usług, jakie wiążą się z podatkami. Nasza oferta skierowana jest lecz również do klientów biznesowych, ale także do klientów indywidualnych. Nasze biuro rozliczeniowe para się prowadzeniem księgowości wielu różnych firm i również przedsiębiorstw prowadzącym swoją aktywność lecz również na obszarze Nowego Sącza, ale także okolic. Dzięki kompleksowości naszych usług zapewniamy satysfakcję i zadowolenie.

  Data dodania: 21 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • PETER GREEN »

  Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Otwocku i specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dostęp do najważniejszych dokumentów o każdej porze, dlatego też oferujemy swoim klientom bezpieczny dostęp do nich 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 06 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2