Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biznes plan':

 • Wycena spółek »

  Witryna internetowa którą będziesz miał okazję odwiedzić prezentuje oferte naszej firmy, która zajmuje się wsparciem klienta biznesowego. W naszej szerokiej gamie usług i produktów znajdziesz także tworzenie biznes planów firm i projektów. Tworzymy również budżety oraz wspomagamy tworzenie prognoz finansowych. Możemy wykonać dla twojej firmy wszelkiego rodzaju analizy ekonomiczne i biznesowe oraz due dilegence czyli badanie spółek. Więcej szczegółów o naszej stronie można znaleźć na naszej stronie internetowej na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Pozyskiwanie kapitału z naszą firmą nie będzie już dla Twojej działalności gospodarczej żadnym problemem. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta dlatego nasze usługi wykonujemy na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Z nami bardzo szybko osiągniesz swój sukces. Outsourcing analityczny nie jest dla nas problemem.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje i przejęcia »

  Nasza witryna internetowa jest całkowicie poświęcona tworzeniu biznes planów, dzięki którym będziemy w stanie starać się o dotację z funduszy europejskich. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób stworzyć skuteczny biznes plan to mocno zapraszam na moją stronę, jest ona pisana w formie bloga ale myślę, że każdy z Was znajdzie tu coś co mu się przyda. Poprawny plan biznesowy zagwarantuje dobry plan na szybki rozwój Twojej firmy dlatego warto wykonać go w sposób, który umożliwi Ci kontrolę postępów w Twojej firmie. Po więcej szczegółów zapraszam do środka.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan, plan marketingowy »

  Strona naszej firmy przybliża aplikację GTplan która jest innowacyjnym na naszym rynku sposobem utworzenia biznes planu lub planu marketingowego. Jest to program napisany z myślą o ludziach zastanawiających się jak napisać biznes plan lub plan marketingowy. Aplikacja przeprowadza użytkownika "za rękę" przez proces tworzenia dokumentu, wyjaśniając mu poszczególne sekcje dokumentu i wskazując na czym powinien się on skupić. Dodatkowo do każdej sekcji przypisanych jest kilka przykładów obrazujących jak powinno wyglądać poprawnie napisane zagadnienie. Oprócz sekcji opisowej, aplikacja wspomaga tworzenie wszystkich niezbędnych obliczeń i zestawień. Użytkownik wypełnia arkusze kalkulacyjne głównymi danymi a cała reszta obliczeń wykonywana jest automatycznie. Generowane są wskaźniki, bilanse, wykresy i zestawienia. Dokument można formatować według własnych upodobań, jednak zawsze będzie zawierał on spójną, jednolitą formę. Jeżeli zastanawiają się Państwo jak napisać biznes plan to ta aplikacja jest właśnie dla was.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Jeśli masz w posiadaniu własną firmę, zapewne nie jest dla Ciebie obce pojęcie biznes planu. Skuteczny biznes plan jest jednym z niezwykle ważnych elementów każdego przedsiębiorstwa. Bez dokładnego biznes planu firma prawdopodobnie upadnie po kilku latach. Przedstawiona strona opisuje właśnie znaczenie biznes planu, jego wielką rolę. Pamiętaj! Pisząc swój własny biznes plan, albo choćby zlecając napisanie go, oszczędzimy sobie wielu straconych nerwów i wielu straconych pieniędzy.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plany profesjonalnie »

  Stworzenie odpowiedniego biznes planu jest kluczową kwestią dla każdego przedsiębiorstwa. Oprócz kwestii związanych z rozpoczęciem działalności, dotacji oraz kredytów, biznes plan jest ważny dla każdej firmy chcącej przeprowadzić kompleksowe badanie finansów oraz strategii swojej firmy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele przydatnych wskazówek dotyczących pisania biznes planów, udzielamy też wiele rad odnośnie formy i maksymalizacji skuteczności.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »