Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biznes':

« poprzednia strona · 2
 • Mlm »

  W 1928r. w Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis założyli firmę zajmującą się sprzedażą towarów zaprojektowanych z konstatują o ułatwianiu wszystkich domowych czynności. Bezpośrednia marketing sprzętu i środków dla gospodyń domowych okazała się rzeczywistym hitem! Betterware rozwijało się tak dobrze, że sukcesywnie poszerzano asortyment oferowanych towarów, a innowacyjne rozwiązania zdobyły kilka nagród i wyróżnień

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Jeśli masz w posiadaniu własną firmę, zapewne nie jest dla Ciebie obce pojęcie biznes planu. Skuteczny biznes plan jest jednym z niezwykle ważnych elementów każdego przedsiębiorstwa. Bez dokładnego biznes planu firma prawdopodobnie upadnie po kilku latach. Przedstawiona strona opisuje właśnie znaczenie biznes planu, jego wielką rolę. Pamiętaj! Pisząc swój własny biznes plan, albo choćby zlecając napisanie go, oszczędzimy sobie wielu straconych nerwów i wielu straconych pieniędzy.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć spółkę z o.o. krok po kroku »

  Kompletny przewodnik, który pomoże Ci, krok po kroku przekształcić zwykłą firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dowiesz się jakie korzyści może Ci przynieść takie przekształcenie i jak uniknąć błędów, które mogą przysporzyć wiele problemów. Jak chronić swoje świadczenia dzięki spółce z o.o.? Jak oszczędzać na składkach ZUS? Jak chronić swój majątek prywatny? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz właśnie tutaj.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki - Krusz-Serwis »

  W biznesie liczy się przede wszystkim wysoka jakość oraz terminowość dostarczanych maszyn - jesteśmy w stanie to zapewnić. Firma Krusz-Serwis działa już prawie dwie dekady w Polsce. Z naszych urządzeń korzystają największe firmy w Polsce oczekując wysokiej jakości sprzedawanych przez nas maszyn: przenośniki, przesiewacze wibracyjne. Jesteśmy właścicielami wielu unikalnych rozwiązań, co daje nam dużą przewagę nad innymi formami. Ponad 300 firm przekonało się do naszych maszyn m.in. producenci celulozy, kopalnie dolomitu i pozostałe firmy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes - zarabianie przez Internet »

  Strona pomysł na biznes pozwoli zrozumieć Ci na czym polega zarabianie w sieci i wyjaśni wiele kwestii związanych z tym tematem. Dowiesz się czy rzeczywiście da się zarabiać siedząc w domu i poświęcając kilka minut dziennie można uzyskać dodatkowe dochody. Jeśli korzystasz z aukcji internetowych to poznasz zasady i metody wystawiania, kupowania i sprzedawania przedmiotów. Słyszałeś o programach partnerskich ale tak na prawdę nie wiesz co to jest i jak to działa? Strona wyjaśni ich działanie, poznasz wielu partnerów, którzy za reklamowanie swoich usług Ci zapłacą. Nawet jeśli jesteś leniem i nie masz czasu ta no wszystko to możesz zarabiać na czytaniu mailu, bo skrzynkę email pewnie sprawdzasz codziennie. Ponadto na stronie pomysły na założenie swojego własnego biznesu, rady ekspertów z doświadczeniem, którzy korzystali z wielu sposobów wygenerowania dodatkowych zysków dla siebie. Zarabianie przez internet nie będzie Ci już obce a wolnych chwilach możesz skorzystać z naszych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Strona Pomysł na biznes pozwoli uświadomić Ci czy masz długą drogę do przebycia po swoje pieniądze, odkryje całą prawdę o metodach zarabiania i wybierze dla Ciebie te najlepsze. Zacznij zarabiaj od teraz.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes »

  Nasz blog to zbiór informacji dotyczących założenia własnego biznesu, ale nie tylko. Ukazujemy również różnice jakie są pomiędzy pracą, a prowadzeniem własnego biznesu. Przedstawiamy wam informacje dotyczące pozyskiwania dodatkowych funduszy, oraz zachęcamy do założenia własnego biznesu. Tylko z nami otworzenie własnej firmy stanie się przyjemnością i zaoszczędzi zbędnego chodzenia. Bądź własnym szefem, bądź najlepszy we własnej dziedzinie.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że Twoja konkurencja kupuje towar na znacznie bardziej opłacalnych warunkach? Odpowiedź jest prosta. Najprawdopodobniej prowadzi import z krajów azjatyckich. Chiny są jednym z bardzo opłacalnych miejsc do nabywania dużych ilości różnego typu produktów. Sprawdź naszą stronę i dowiedz się przeprowadzić skuteczny import z Chin, tak aby uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plany profesjonalnie »

  Stworzenie odpowiedniego biznes planu jest kluczową kwestią dla każdego przedsiębiorstwa. Oprócz kwestii związanych z rozpoczęciem działalności, dotacji oraz kredytów, biznes plan jest ważny dla każdej firmy chcącej przeprowadzić kompleksowe badanie finansów oraz strategii swojej firmy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele przydatnych wskazówek dotyczących pisania biznes planów, udzielamy też wiele rad odnośnie formy i maksymalizacji skuteczności.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysl na biznes »

  Zapraszam wszystkich na stronę Niszerynkowe.pl - portal z ciekawymi pomysłami na biznes w necie. Swoja firma to obowiązki, cierpliwa harówka, ale także i radości, korzyści płynące z bycia niezależnym człowiekiem. Inauguracja osobistego biznesu to początek drogi, trzeba zdawać sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Jeśli jesteś osobą otwartą, zainteresowaną światem, uwielbiasz kontakt z ludźmi, bezspornie zrealizujesz swój cel. Znajdziesz u nas wszelkiego rodzaju wsparcie, wyjaśnimy dokładnie na czym polega struktura dochodowych stron internetowych. Otwórz swój własny pierwszy biznes, wpadnij na nasz portal, na którym w obrzeżu dłoni jest co niemiara bezcennych informacji.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Konta Oszczędnościowe »

  Witamy na stronie poświęconej najlepszym kontom oszczędnościowym i lokatom bankowym. Przedstawiamy aktualnie najwyżej oprocentowane konta. Konta oszczędnościowe to najbezpieczniejsza forma inwestowania kapitału. Dodatkową zaletą jest fakt, iż pieniądze te można w każdej chwili wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. Stawia to konta zdecydowanie przed lokatami, które niestety trzeba najpierw zerwać aby wypłacić pieniądze. Zrywając lokatę niestety tracimy też wszystkie uzbierane odsetki. Pieniądze ulokowane na kontach oszczędnościowym podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co oznacza, że w przypadku bankructwa banku, będą i tak wypłacone.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2