Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'bramki':

 • Voip, darmowe rozmowy »

  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramki sms »

  Witamy w serwisie Bramkagsm.pl. Serwis nasz proponuje opcję bezpłatnego przesyłania bardzo krótkich wiadomości tekstowych sms. Polecamy sygnały sms na telefon komórkowy, dzwonki Sms Mp3, polifonię na komórkę, true tone na komórkę, niedrogie dzwonki real music, filmy na telefon komórkowy, niedrogie tapety, animacje do komórki. Zapraszamy. Poszukujesz interesujących artykułów odnośnie zagadnień telekomunikacji, technologii itp? Zapraszamy do sekcji artykuły, gdzie co pewien czas będziemy prezentowali nowy artykuł. Zapraszamy do serwisu bramkagsm.pl.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Goalfest »

  Goalfest – to nie tylko kolejna strona poświęcona piłce. Chcemy skupić się na esencji futbolu czyli bramkach! (czym więcej, tym lepiej) Catenaccio i „kunszt taktyczny” są tutaj niemile widziane. Poinformujemy Was o meczach, zapowiadających się na “goalfest”, nie zapomnimy także o tych wcześniej rozegranych (między innymi zamieścimy filmiki z nimi). Do spodziewanych emocji piłkarskich, będzie można dołożyć emocje związane z robieniem pieniędzy? Bukmacherka, typy, dobre oferty – to także u nas.

  Przyjęliśmy, że za “goalfest” uznawać będziemy spotkania, w których padnie co najmniej pięć bramek.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »