Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'budownictwo':

 • Baza firm - FORUM FIRM »

  Branżowe bazy firm meblarstwo, budownictwo, motoryzacja, reklama i poligrafia, odzież i tekstylia, transport, medyczna, bankowość i finanse, spożywcza, sklepy internetowe, internetowa platforma handlowa, wyszukiwarka firm, wyszukiwarka produktów, wyszukiwarka usług, bezpłatne ogłoszenia, kursy walut, ogłoszenia firm, adresy firm, portal branżowy.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna i drzwi z duszą »

  Apollo Piotr Dusza z salonem w Grybowie oferuje: sprzedaż, doradztwo oraz montaż [strong]okien[/strong] z PCV, drewna oraz aluminium, drzwi wewnętrznych, łazienkowych, pokojowych i zewnętrznych, automatycznych bram wjazdowych oraz drzwi garażowych, a także świadczymy usługi w zakresie pomiarów i montażu stolarki budowlanej. Zapewniamy transport do klienta oraz umożliwiamy sprzedaż na raty.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • 4Design Architekci i Inżynierowie Łódź »

  4Design Architekci i Inżynierowie w Łodzi. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu projektu architektoniczno budowlanego. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biurowców i budownictwa przemysłowego. Wykonujemy aranżacje i projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim.
  Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu oraz profesjonalną obsługę procesu budowy.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Ustka »

  Zakład Remontowo-Budowlany "REMIK" to firma z dużym doświadczeniem, która zdobyła zaufanie kontrahentów i posiada wysoką pozycję na rynku usług budowlano-remontowych na terenie Ustki, Słupska i okolic.Jesteśmy skutecznie działającą firmą remontowo-budowlaną skierowaną głównie na dobrą jakość świadczonych usług ogólnobudowlanych, wykończeniowych i remontowych. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z budową, remontowaniem, modernizacją i przystosowaniem kwater.

  Przedsięwzięcia realizujemy sumiennie oraz terminowo, mając na uwadze indywidualne potrzeby zleceniodawców, dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej brygady budowlanej.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy i konstrukcje z drewna »

  Serwis powstał specjalnie z myślą o osobach zainteresowanych inwestycją w konstrukcje drewniane. Znajdziesz tu wszystko, co trzeba wiedzieć w temacie konstrukcji z drewna - gatunki drewna używane w konstrukcjach drewnianych, drewno jako materiał budowlany, technologia obróbki drewna budowlanego, sposoby ochrony drewna przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi, standardy jakości materiału drewnianego. Charakteryzujemy rodzaje konstrukcji drewnianych i przedstawiamy cechy domów z bali a także lekkiego szkieletu. Opisujemy metodę budowania z elementów prefabrykowanych.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywacz kabli »

  Zestawy detekcyjne, proste w konstrukcji oraz te bardziej rozbudowane technologicznie, umożliwiają dogłębne przeszukanie danej lokalizacji a także zlokalizowanie miejsca położenia podziemnych kabli i rur żelaznych w celu prowadzenia bezpiecznych prac wykopowych. Detektor w urządzeniu przesyła informację o znalezieniu instalacji niezwykle wyraźnym dźwiękiem a także wskazaniem pokazanym na dużym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym, co pozwala na bardzo dokładne określenie lokalizacji szukanych przewodów razem z podaniem głębokości.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Rozwój budownictwa jest motorem napędzającym postęp wielu pokrewnych gałęzi gospodarki. Wszelkie niezbędne formalności związane z budową mieszkania,pochłaniają w większości wypadków zbyt wiele czasu. Przepisy budowlane regulują też wiele innych spraw, nie tylko zagadnienia powiązane z wykonaniem budynków. Informacje, które przygotowują nas do rozpoczęcia tworzenia: wyboru działki, projektu, materiałów budowlanych, materiałów wykończeniowych znajdziemy w kolumnach takich jak poradnik budowlany. Po zapoznaniu się z wymogami ogólnymi zawartymi w dostępnych nam źródłach, zaczynamy interesować się działem materiały budowlane, które będą niezbędne do realizacji projektu. Wg literatury tereny budowlane dzielą się na: skały twarde, skały miękkie, tereny mineralne naturalne(rodzime), grunty żwirowe, obszary drobnoziarniste mało spoiste i spoiste. Materiały do wykonania fundamentów zależnie od zasobności współudziałowca inwestycyjnego i zgodnie z dokumentacją technologiczną to: cegłą pełna kamień łamany lub o kształcie regularnym, zaprawa cementowa albo cementowo-wapienna, beton o adekwatnej wytrzymałości.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Chcąc przyzwoiciej poznać meandry budowy domów z drewna, pragnąc odgadnąć mocne strony tego oryginalnego rozwiązania, powinni Państwo trafić na stronę internetową o adresie TwojDomMarzen.pl. To właśnie w tym miejscu natraficie na wszelkie informacje dotyczące domów drewnianych i domów z bali. To nowatorskie rozwiązanie może was zdziwić i bardzo oczarować, po czym postanowicie, że nic więcej nie jest wam już do szczęścia potrzebne, jak tylko domek z bali! Serdecznie zachęcamy do wejścia na stronę, którą można potraktować jako informator budowlańca domów drewnianych, zapoznajcie się Państwo z ofertą i zdecydujcie się na drewniany dom z bali już dziś! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi już zawsze!

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki dekoracyjne Roinwest »

  Marzysz o ciepłej łazience gdy wychodzisz z kąpieli? Masz już dość szybkiego zakładania szlafroka po gorącej kąpieli, żeby nie poczuć tego przerażającego zimna? Jeśli tak to możemy spełnić Twoje marzenia. Odwiedź naszą witrynę internetową, gdzie umieściliśmy nasza ofertę na grzejniki łazienkowe. Dzięki naszym grzejnikom będziesz zawsze mieć odpowiednią temperaturę w łazience i już nie poczujesz zimna po wyjściu z wanny. Ponadto na naszej stronie internetowej znajdziesz też grzejniki dekoracyjne, które nie tylko ogrzeją Twoją łazienkę, ale też urozmaicą ją ładnym wyglądem.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria - BudownictwoPolskie »

  Serwis Galeria.BudownictwoPolskie.pl oferuje darmowy dostęp do profesjonalnej i obszernej bazy zdjęć o ukierunkowanej tematyce. Galeria umożliwia precyzyjne dotarcie do informacji graficznych poprzez szereg kategorii tematycznych, ponadto serwis pozwala na pozyskiwanie i komercyjne wykorzystywanie zdjęć.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery budowlane »

  Strona spółki Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie spółki są m.in. kontenery składane, sanitarne, mieszkalne, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
  Uzyskane przez firmę Weldon w ostanim okresie wiedza i doświadczenie umożliwiły rozszerzenie zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego szczególnie dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Firma Bamix z siedzibą w Warszawie od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz budową konstrukcji stalowych w postaci chodni, magazynów, hal stalowych oraz wielu innych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą inżynierów sprawia, że budowane hale stalowe są zawsze wznoszone na czas, w przypadku naszych usług nie ma mowy o opóźnieniach wynikających z naszej winy. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, a po oddaniu hali stalowej do użytku, zapewniamy jeszcze przez kilka lat serwis gwarancyjny. Na stronie znajdziecie Państwo więcej informacji o firmie Bamix.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Papy »

  Budując swój dom, albo remontując już istniejący dobrze jest zatroszczyć się by wszystkim zajęły się firmy z profesjonalnym podejściu do sprawy. Dach, jako schron przez zjawiskami pogodowymi i wieloma innymi, jest jednym z najważniejszych elementów, które powinno się zrobić w jak najbardziej sprecyzowany sposób. Grunt to profesjonalna firma z równie odpowiedzialnymi za swoją pracę ludźmi. Aktualny wybór towarów do wykonania dachów jest ogromny, jednak warto w trakcie wyboru zwrócić uwagę na zastosowanie papy, która jako nie droga i solidna będzie bardzo dobrym wyjściem. Dla bardziej wymagających i troszczących się o styl nasze przedsiębiorstwo przedstawia bogatą ofertę usług powiązanych z gontami, tak częstymi na południu kraju. Korzystanie z usług profesjonalistów gwarantuje optymalny wynik naszej pracy i zapewni klientom najlepsze produkty w najlepszej cenie.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje budowlane »

  Info Inwest jest narzędziem dedykowanym zarówno dla producentów jak i dla dystrybutorów materiałów budowlanych. Dzięki nam, firmy zainteresowane kontaktem z wykonawcami inwestycji budowlanych mogę bez problemu nawiązać z nimi ów kontakt i nawiązać współpracę. Na łamach serwisu opisujemy inwestycje budowlane, w tym nowe inwestycje oraz inwestycje planowane. Aby ułatwić Państwu odnalezienie szukanej inwestycji, podzieliliśmy serwis na kilka części. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rolety, bramy Bydgoszcz »

  Doświadczona firma z najlepszymi fachowcami w swojej branży zaprasza do skorzystania ze naszych usług. Sprzedaż stolarki okiennej i doradztwo to podstawowy zakres działalności naszej firmy. Oferujemy fachowe doradztwo już w początkowej fazie budowy domu, aby nie popełnić prostych błedów oraz nie tracić czasu podczas poprawek. Dzięki naszej frmie bedziesz miał pewność, że twoje drzwi w mieszkaniu będą służyły przez długie lata.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  W naszym serwisie znajdziesz domek Twoich marzeń. Bardzo dużo gotowych planów domów do wyboru - katalog niebanalnych projektów. Zobacz, wybierz projekt i buduj z nami. Pokazujemy rozbudowane schematy domów po przystępnych cenach. Artykuły poradnikowe udzielają wskazówek w zakresie budowania domu i domów i mieszkań, tak abyś mógł wybrać dla siebie najwłaściwszy projekt domu. Zapraszamy do kupna gotowego projektu domku jednorodzinnego. W wielu przypadkach razem z planami domów zamawiamy także projekty garaży, gdyż posiadając działkę możemy ją zagospodarować od razu jak najlepiej. Niełatwe do osiągnięcia jest zaspokojenie nadziei wszystkich i z tej przyczyny każdy z tych projektów da się osobiście przekształcać, by w razie, czego można było przerobić projekt według zaleceń każdego człowieka. Bardzo wielu ludzi wykupuje schematy garaży, które posiadają spełniać rolę nie tylko osłony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również mogą one być pomieszczeniem gospodarczym, co pozwala na pozyskanie większej kubatury.Zapraszamy do naszego serwisu. Kupisz lub nie, ale pooglądać projekty domów zawsze warto.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • OGRODZENIA BETONOWE »

  Firma El-Bet powstała 1998r. i od samego początku zajmujemy się produkcją betonowych elementów ogrodzeniowych. Przez cały ten okres zdobyliśmy wiele doświadczenie w tej dziedzinie i postawiliśmy na jak najlepszą jakość naszych wyrobów. Oferujemy kompleksowe i fachowe doractwo.Pełna oferta to :- betonowe słupki ogrodzeniowe- betonowe pustaki ogrodzeniowe- betonowe murki i podmurówki- betonowe daszki na ogrodzenia

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remont kuchni Gdańsk »

  Budowlane usługi i usługi naprawdę bardzo blisko powiązane z tą dziedziną to specjalność firmy ADREM. Dzięki temu, że nasza działalność jest tak rozległa jesteśmy w stanie bez większych problemów wykonać każde zlecenie związane z wykańczaniem domów. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej firmy to zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszej strony www. Odszukasz na niej wiele informacji dzięki którym to będziesz wiedzieć czy nasza firma będzie odpowiednia. A gwarantuję Ci, iż na pewno właśnie tak będzie. Wszystko to właśnie dzięki temu, że nasza firma jest profesjonalna.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale magazynowe Małopolska »

  Nasza firma para się przygotowywaniem wysokiej klasy konstrukcji stalowych. Posiadamy wieloletnią praktykę w zakresie wykonywania takich zadań. W zakres wykonywanych przez moją firmę usług wchodzą takie konstrukcje jak hale przemysłowe czy również hale produkcyjne. Do wykonywania naszych usług podchodzimy z pełnym profesjonalizmem tak abyście Państwo byli bardzo zadowoleni. W naszej firmie stosujemy najwyższej klasy rozwiązania, które zapewniają wszystkim otrzymanie rozwiązań profesjonalnych. Nasze hale magazynowe mają bardzo kilka różnorakich zastosowań i można je znaleźć w wielu różnorakich miejscach. Nasza wieloletnia praktyka gwarantuje, że korzystając z naszych usług otrzymasz wysokiej jakości hale, które nigdy Cie nie zawiodą. Zapraszamy do wyboru mojej spółki jeśli chcesz mieć hale spełniające wszelkie oczekiwania.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domy »

  Jeśli pragną państwo tworzyć wypasione mieszkania za stosunkowo niskie pieniądze to dobrze państwo trafili. Mamy wieloletnie praktykę w przygotowywaniu tego typu domów. Jednym ze używanych przeze mniezą korporację materiałów jest keramzyt. Dzięki temu materiałowi nasze domy są bardzo trwałe a równocześnie pozwalają na w miarę całkiem szybkie stworzenie domów. Nasza firma posiada de fakto olbrzymie wiedzę praktyczną jeżeli chodzi o mieszkania z prefabrykatów. Dzięki tej technologii budowania domów efekty są w rzeczywistości fascynujące ponieważ budowa lokalu mieszkalnego trwa o wiele szybciej niż przy użyciu klasycznych metod. Jednak jeżeli już chodzi jakość domów to nic nie ustępują do klasycznych rozwiązań. Zapraszamy do wyboru naszych rozwiązań. Nasze łatwe lokale są wysokiej klasy a dzięki naszemu doświadczeniu niczym nie ustępują innym rozwiązaniom.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »