Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'chiny':

 • I/O Biznes »

  I/O Biznes to profesjonalny blog biznesowy w którym poruszane są kwestie kredytów, ubezpieczenia czy sposobu prowadzenia firmy.
  Podtswowym celem blogu jest przybliżenie podstawowej, w sposob strawny dla normalnego czytelinka, fachowej wiedzy o procedurach biznesowych.
  Przeczytaj i skomentuj artykuły o zarządzaniu finansami oraz wprowadź zmiany w swoim życiu.
  Dowiedz się co to jest niezależność finansowa, pasywny dochód.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Import Chiny »

  Poprawnie kierowany biznes Chiny może naturalnie dla większości przedsiębiorców działających na tym rynku, przynieść wystarczająco spore przychody. Aczkolwiek istnieje również możność osiągnięcia istotnych klęsk walutowych. Nierozmyślne oddziaływanie i brak konsekwencji w realizacji zaakceptowanego planu może uczynić wielu biznesmenów starających się o wejście na ten jakże wymagający rynek do prędkiego bankructwa. Zapraszamy na naszą www.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwanie dostawców »

  Udzielamy przeróżne usługi konsultingowe w obszarze współpracy biznesowej pomiędzy Polską a Chinami. Obejmują one znajdowanie partnerów, koordynację wizyt, doradztwo w prowadzeniu negocjacji, nadzór nad przebiegiem kontraktów. Na dodatek, rejestrujemy znaki towarowe w Chinach, a też świadczymy usługi konsultacyjne dla inwestorów w Chinach.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w Afryce »

  Inwestowanie w Afryce dla wszystkich.
  Co musisz wiedzieć zanim zainwestujesz w jedną z wielu kuszących ofert w Afryce?

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizy do Rosji »

  Nasza działalność posiada miano Wizarussia i - jak sama nazwa wskazuje - trudni się zyskiwaniem poświadczeń na piśmie zezwalających na wjazd do danego państwa, czyli krótko mówiąc wiz i są to przykładowo wizy do Rosji, ale również inne dokumenty typu karta pobytu dla cudzoziemca. Trzeba wszak napomknąć, że nie zdobywamy wiz tylko do najbliższego Państwa obok za wschodnią granicą Polski, którym rzecz jasna jest Federacja Rosyjska, ponieważ w zakres naszych zadań wchodzą poza tym wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu i wiza do Chin. Ze względu na podane powyżej informacje łatwo zauważyć, że w strefie zainteresowania naszej aktywności jest w głównej mierze wschód. Z drugiej strony firma Wizarussia swoją misję widzi jako przyznanie pomocy gościom spoza granic naszego państwa, która to pomoc zależy od zyskania ustawowych poświadczeń włączając w nie również następujące - zezwolenia na pracę, czy też karta pobytu czasowego. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszego przedsięwzięcia pod nazwą Wizarussia.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »