Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Częstochowa':

 • Gonty bitumiczne »

  Firma Mluksus zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie pokryć dachowych – począwszy od sprzedaży materiałów, poprzez wykonawstwo, na fachowym doradztwie skończywszy. W swojej ofercie posiadamy blachodachówkę, papy podkładowe i termozgrzewalne, gonty bitumiczne, orynnowanie metalowe i PVC a także okna dachowe i materiały wentylacyjne. Nasi dekarze zdobywali doświadczenie w USA i Kanadzie – w krajach, które są liderami tego typu pokryć.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Broker ubezpieczeniowy Wrocław »

  Nord Partner Sp. z o.o. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych, posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARCHIMEDIA Kompania Artystyczno-Promocyjna »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą branży architektoniczno-multimedialnej. Świadczymy usługi w zakresie projektów architektoniczno - budowlanych jak również działamy pro społecznie, aktywując wiele inicjatyw skierowanych głównie do młodzieży oraz dzieci.
  Współpracujemy ze STOWARZYSZENIEM ZDOLNIACHA GRA, gdzie organizujemy warsztaty oraz szkolenia o tematyce artystycznej.
  Jesteśmy również autorami projektu internetowego zdolniacha.pl, przy pomocy szkół aktywnie wspieramy i promujemy młode osoby.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości DiD »

  Agencja Handlu Nieruchomościami DiD prowadzona przez Sławomira Deptułę istnieje od 1991 roku i zajmuje się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży domów, mieszkań, działek, obiektów komercyjnych głównie w regionie częstochowskim. Jesteśmy członkiem i założycielem (od 1997 r) działającego stowarzyszenia pod nazwą "Częstochowska Giełda Nieruchomości" zrzeszającego 12 biur nieruchomości ściśle ze sobą współpracujących oraz "Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości"

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ArchiCEL – kurs rysunku odręcznego na architekturę »

  Od wielu lat prowadzimy kompleksowe zajęcia z rysunku odręcznego, przygotowującym młodzież do egzaminów na wydziały Architektury oraz Architektury Krajobrazu w całej Polsce, mamy wypracowany autorski program, dzięki któremu nasi uczniowie nie mają żadnych problemów z tematami egzaminacyjnymi. Możemy pochwalić się sporą skutecznością ( 80%-100% osób rocznie dostających się na studia). Egzaminy w różnych miastach równią się od siebie, my znamy specyfikę egzaminów w Krakowie, Gliwicach, Kielcach, Wrocławiu i Łodzi. Zapisy na zajęcia trwają cały czas. Tryb nauczania przewidziany jest dla pierwszych, drugich i trzecich klas. Gwarantujemy profesjonalną naukę w bardzo miłej atmosferze. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Godiva - Biuro Matrymonialne »

  Biura matrymonialne działają na rynku lokalnym,krajowym oraz zagranicznym. Strony matrymonialne biur Godiva przedstawiają profile kobiet oraz mężczyzn ze zdjęciem i opisem.
  Serwis randkowy Godiva umożliwia Państwu poznanie dojrzałych i wartościowych osób, pragnących zbudować trwałe relacje osobiste. Współpracujemy na rynku europejskim. Może to właśnie za pośrednictwem naszego biura odnajdziesz swoje przeznaczenie. Nie czekaj, dołącz do nas właśnie teraz. Ze względu na opłaty mężczyzn kobiety korzystają gratis.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański »

  Serwis korepetycji z języków angielskiego oraz hiszpańskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) solidnym przygotowaniem do różnych egzaminów (gimnazjalny, matura, FCE, itp.) lub po prostu chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe, to trafiłeś(aś) w odpowiednie miejsce. Oferuję nauczanie na poziomach od podstawowego do zaawansowanego, więc jeśli masz problem z którymś z powyższych języków, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  Jako firmaP usługowo-doradcza specjalizujemy się w szczególności bezpieczeństwem i higieną pracy. Organizujemy kursy bhp pracowników z wszelkich grup zawodowych i pracodawców. Kursy przeprowadzamy w formie tradycyjnej jak również przez internet. Wykonujemy także oceny zagrożenia zawodowego, tworzymy dokumenty powypadkowe. Idąc naprzeciw klientom w celu rozszerzenia oferty oferujemy w sklepie internetowym odzież i obuwie robocze oraz wyposażenie bhp. Służymy wsparciem w zagadnieniach z zakresu bhp, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Co więcej zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, ppoż a także wdrażaniem systemu HACCP.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal społecznościowy Zdolniacha.pl – pokaż, jak się to robi! »

  Nie ma czegoś takiego jak my. Bo my tu tylko projektujemy i wykonujemy. A wszystko, co naprawdę w tym portalu wartościowe, kreujecie Wy. To Wasz talent, Wasza praca i Wasza determinacja pozwala nam nam na rozkręcenie największego w Polsce portalu internetowo-interaktywnego. Poznajmy się w necie, a potem spotkajmy w Realu. To nasz wspólny cel. Pokażmy wspólnie, jakie drzemią w nas możliwości. Pokażmy wszystkim, że potrafimy się bawić i pracować. Pokażmy wszystkim, jak to się robi!

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja kanałów wentylacyjnych »

  Solidny partner w budownictwie jest na wagę złota. To nieocenione wsparcie w każdym projekcie. Dlatego tak ważne jest, by podwykonawca cieszył się renomą i zaufaniem. Taką firmą, solidną i godną zaufania jest Thermal-Tech – specjalista w dziedzinie izolacji cieplej, izolacji akustycznej, czy ocieplenia pianką poliuretanową. Thermal-Tech jako wykonawca izolacji przeciwogniowych, izolacji rurociągów grzewczych i izolacji kanałów wentylacyjnych zdobył uznanie i doświadczenie nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Belgii, Danii czy we Włoszech. Na stronie przedsiębiorcy dostępne są zdjęcia i opisy zrealizowanych projektów, w tym znajdują się projekty takie jak: izolacja zimnochronna, hydroizolacja, ocieplenie pianka poliuretanową i izolacja cieplna. Większość usług oferowanych przez Thermal-Tech t projekty przemysłowe (jak na przykład izolacja kanałów wentylacyjnych na parkingach wielkopowierzchniowych, czy izolacja rurociągów grzewczych w fabrykach i szpitalach). Jednak również osoby prywatne mogą skorzystać z doświadczenia Thermal-Tech zamawiając usługę ocieplenia i izolacji pianką poliuretanową poddaszy i dachów. To nowoczesna, ekonomiczna i wygodna metoda ocieplenia może być stosowana z powodzeniem w domach prywatnych, zastępując tradycyjne metody ocieplenia dachów z wykorzystaniem wełny mineralnej. Szczegóły oraz wycena inwestycji dostępna jest na stronie domowej przedsiębiorcy, na którą warto zajrzeć już dziś.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Klienci gabinetów psychoterapeutycznych często cierpią na napady paniki, które są główną przyczyną ich zgłoszenia się na terapię. Napad paniki to strach, ogromne przerażenie. Zaczyna się nagle, towarzyszy mu wiele objawów związanych z reakcją „walcz lub uciekaj”, może pojawić się ból w klatce piersiowej, dreszcze, uczucie gorąca, dławienie się, duszności, szybkie i nieregularne bicie serca, mrowienie, drętwienie, pocenie się, nudności, zawroty głowy, drżenie. Osobie, która doświadcza takich objawów, wydaje się, że umiera lub odchodzi od zmysłów. Napady paniki mogą pojawić się w związku z innymi zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi i osobowości. Mogą pojawić się nawet w związku z chorobami serca, płuc i przewodu pokarmowego. Leczenie napadów paniki poprzez psychoterapię jest bardzo skuteczne. W Częstochowie ośrodkiem specjalizującym się między innymi w tego typu zaburzeniach jest Mandala, centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej, który pracuje w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 04 2018 · szczegóły wpisu »