Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Czyszczenie wykładzin':

 • Czyszczenie Karcher Poznań »

  Czyszczenie dywanów Poznań Zajmujemy się profesjonalnym praniem i czyszczeniem dywanów, tapicerek samochodowych, wykładzin, kanap, foteli, narożników pokojowych i krzeseł. Nasza firma na rynku wielkopolskim działa już od 2005 roku w tym czasie zyskaliśmy rzesze zadowolonych klientów. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Obszar naszej działalności to Poznań jak oraz najbliższe okolice.
  Doświadczenie w branży zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie przy zastosowaniu wyłącznie oryginalnych produktów marki Karcher oraz Tersus.
  Proces prania
  Środek piorący (woda+proszek RM760 firmy KARCHER) zostaje pod ciśnieniem wprowadzany za pomocą dyszy na materiał prany (dywan, tapicerka, wykładzina). Strumień powoduje wypłukanie brudu, który przez ssawkę odssysającą, podciśnieniowo zostaje usunięty z pranego materiału, do zbiornika z brudną cieczą.
  Na najbardziej zabrudzone powierzchnie stosujemy dodatkowo pre-spreye i sprawdzone profesjonalne odplamiacze.
  Kontakt:506-79-79-77

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja wykładzin pcv Opole »

  Mimo że na naszym rynku mamy obecnych bardzo wiele podmiotów zajmujących się zagadnieniem związanym z czyszczeniem oraz konserwacją podłóg, posadzek, to jednakże na pewno nie będziemy mogli powiedzieć, iż każda z tych firm, iż każdy z tych podmiotów jest warty naszego zainteresowania. Każdy rodzaj posadzki wymaga bowiem bardzo szczególnego potraktowania, a więc w kontekście czyszczenia i renowacji posadzek trzeba zwrócić się do fachowców. Bez wątpienia do tych najlepszych należy zaliczyć firmę Higienaposadzek. pl, której siedzibę znajdziemy w mieście Gliwice na Górnym Śląsku. Tam warto zajrzeć.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »