Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ekonomia':

 • Ekonomia w rolnictwie »

  Działalność rolnicza jest w swojej istocie działalnością nastawioną na zysk, na generowanie dodatniego salda, musi być rentowna aby ktoś podjął się jej prowadzenia. Dlatego tak ważna jest ekonomia w kontekście rolnictwa - jej rozumienie ułatwia podejmowania właściwych decyzji, dzięki jej znajomości można zwiększyć zysk jedynie poprzez bardziej racjonalne gospodarowanie własnymi zasobami. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o ekonomii w rolnictwie zapraszam na naszą stronę - ekonomikarolnictwa.eu w celu zapoznania się z tym zagadnieniem. Są tam poruszane takie tematy jak: zasady gospodarowania, ewolucja zatrudnienia, efektywność, substytucje, stosunki komplementarne, związki konkurencyjne, środki trwałe, równowaga biologiczna, amortyzacja, [ur=http://ekonomikarolnictwa.eu/Konkurencja-o-ziemie.htm]konkurencja o ziemię[/url], stosunki suplementarne czy zasady wyboru. Oczywiście na tych zagadnieniach zasoby naszego portalu się nie wyczerpują. Zapraszam Ciebie do samodzielnej jego eksploatacji, na pewno znajdziesz wiele interesujących Ciebie informacji.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • UE w Katowicach - Twoja inwestycja »

  Wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach przydadzą się także w życiu prywatnym. Szerokie spektrum specjalności oferowanych w ramach kierunku umożliwia zgodne i świadome z osobistymi zainteresowaniami zaplanowanie własnej indywidualnej ścieżki kariery. Program studiów łączy pojęcia z finansów, rachunkowości, a także zarządzania, ekonomii czy metod ilościowych. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach mamy doskonałą kadrę dydaktyczną liczącą prawie 500 pracowników naukowych, których kompetencje oraz doświadczenie zawodowe dają możliwość postępu w różnych dziedzinach. Są nimi przedstawiciele wielu organizacji naukowych i państwowych takich jak: PAN, Rada Naukowa NBP lub sam zarząd NBP. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach bierze udział w programach wymiany akademickiej tj.: Erasmus, Leonardo da Vinci, Ceepus, fundusz szkoleniowy i stypendialny, międzynarodowy fundusz wyszehradzki i inne. Corocznie Rocznie przyznawanych jest kilkaset stypendiów na wyjazdy na studia i praktyki do wszystkich krajów Europy .

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak rolnictwo wpływa na budżet Państwa »

  Choć rolnictwo jest jedną z najstarszych gałężi gospodarki jest silnie związana z ekonomią. Te dwa pojęcia są od siebie nierozdzielne, było tak również w czasach kiedy człowiek jeszcze nie był świadomy, że istnieje coś takiego jak ekonomia. Liczne procesy ekonomiczne kształtują rolnictwo i sprawiają że ciągle ewoluuje, zmienia się i dostosowuje do swoich czasów, rolnictwo natomiast silnie oddziałowuje na ekonomię całego państwa, wpływa na tryb życia i gospodarkę finansową wszystkich mieszkańców kraju. Aby dobrze zrozumieć jedno pojęcia należy rozumieć oba. Jest to swego rodzaju symbioza. Tematyką tą zajmuje się nasz portal, zagadnienia tam omawiana to m.in. sposoby intensyfikacji, rozwój technik, etapy procesu intensyfikacji, intensywność rolnictwa, siła produkcyjna ziemi, zasoby ziemi, zasada racjonalnego działania, funkcja produkcji, zróżnicowanie technik wytwórczych, układ zasilania czynnikiem produkcji oraz wiele innych. Wejdź koniecznie na tą stronę i rozszerz swoją wiedzę na te fundamentalne dla każdego z nas procesy.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółek »

  Witryna internetowa którą będziesz miał okazję odwiedzić prezentuje oferte naszej firmy, która zajmuje się wsparciem klienta biznesowego. W naszej szerokiej gamie usług i produktów znajdziesz także tworzenie biznes planów firm i projektów. Tworzymy również budżety oraz wspomagamy tworzenie prognoz finansowych. Możemy wykonać dla twojej firmy wszelkiego rodzaju analizy ekonomiczne i biznesowe oraz due dilegence czyli badanie spółek. Więcej szczegółów o naszej stronie można znaleźć na naszej stronie internetowej na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Pozyskiwanie kapitału z naszą firmą nie będzie już dla Twojej działalności gospodarczej żadnym problemem. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta dlatego nasze usługi wykonujemy na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Z nami bardzo szybko osiągniesz swój sukces. Outsourcing analityczny nie jest dla nas problemem.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje i przejęcia »

  Nasza witryna internetowa jest całkowicie poświęcona tworzeniu biznes planów, dzięki którym będziemy w stanie starać się o dotację z funduszy europejskich. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób stworzyć skuteczny biznes plan to mocno zapraszam na moją stronę, jest ona pisana w formie bloga ale myślę, że każdy z Was znajdzie tu coś co mu się przyda. Poprawny plan biznesowy zagwarantuje dobry plan na szybki rozwój Twojej firmy dlatego warto wykonać go w sposób, który umożliwi Ci kontrolę postępów w Twojej firmie. Po więcej szczegółów zapraszam do środka.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Witamy w świecie lokat, nasz serwis poświęcony jest lokatom krótko i długoterminowym. Udzielamy informacji na temat najlepszych lokat na rynku finansowym i bankowym. Od jakiegoś czasu można zauważyć, że lokaty stały się jedną z bardzo popularnych form inwestowania w naszym kraju. Znakomita inwestycja oraz dodatkowo prawidłowa zasada współwłasności to domena aktualnie naszego serwisu. Zachęcamy do skorzystania z mojej oferty w niezbyt długim i długim czasie. Oprocentowanie lokat to serwis dla każdej mężczyźni i kobiety, marzącej o inwestowaniu.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  OsobisteFinanse.pl - Kredyty Online bogata oferta, konta osobiste, karty kredytowe, finanse dla firm - pożyczki, leasing, lokaty, fundusze. Złóż Wniosek Online. Kredyt bankowy ? porozumienie zawarta w postaci pisemnej między bankiem a kredytobiorcą. Bank zobowiązuje się udzielić określoną kwotę na sprecyzowany cel oraz okres a kredytobiorca zobowiązuje się wykorzystać kredyt adekwatnie z jego przeznaczeniem oraz wręczyć pobraną kwotę wraz z należnym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji i odek. Na podstawie niniejszej definicji kredyt postrzegany jest jako specyficzny rodzaj związków zobowiązaniowych, którego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, terminowość i oprocentowanie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »