Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'finanse':

« poprzednia strona · 2
 • Kredyty »

  OsobisteFinanse.pl - Kredyty Online bogata oferta, konta osobiste, karty kredytowe, finanse dla firm - pożyczki, leasing, lokaty, fundusze. Złóż Wniosek Online. Kredyt bankowy ? porozumienie zawarta w postaci pisemnej między bankiem a kredytobiorcą. Bank zobowiązuje się udzielić określoną kwotę na sprecyzowany cel oraz okres a kredytobiorca zobowiązuje się wykorzystać kredyt adekwatnie z jego przeznaczeniem oraz wręczyć pobraną kwotę wraz z należnym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji i odek. Na podstawie niniejszej definicji kredyt postrzegany jest jako specyficzny rodzaj związków zobowiązaniowych, którego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, terminowość i oprocentowanie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość wrocław »

  Prowadząc swoją spółkę na 100% jesteś zainteresowany tematem takim jak księgowość Wrocław. Jeśli nie masz czasu bądź ochoty prowadzić własnej księgowości to spokojnie znajdziesz dużo spółek z rodzaju biuro rachunkowe Wrocław, które pomoże Tobie w papierkowych pracach. Dzięki temu Twoja księgowość będzie stała na bardzo wysokim poziomie, natomiast Ty swój drogi czas będziesz mógł przeznaczyć na rozwój swojej firmy, nie przejmując się księgowością

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości »

  Stosunkowo trudno jest cały czas przeglądać wiele serwisów informacyjnych, by poczuć że zapoznało się z bieżącymi wiadomościami danego dnia. Dlatego nasz serwis umożliwia przeglądanie bardzo dużej liczby serwisów na jednej stronie. To Użytkownik za pomocą lewego menu dobiera pożądane przez siebie źródła i widzi wiadomości, które są wyświetlane w czasie rzeczywistym na stronach informacyjnych.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse »

  Niezwykle ważną dziedziną w naszym życiu są oczywiście finanse. Istnieje wiele firm, które zajmują się właśnie taką dziedziną, ale potrzebują one niewątpliwie dobrej reklamy, aby zostały zauważone w naszym kraju. Nie jest tajemnicą to, że baza firm na stronie internetowej finano.pl jest naprawdę duża, dlatego każdy człowiek może znaleźć tam bez żadnych problemów naprawdę wiele cennych informacji.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć spółkę z o.o. krok po kroku »

  Kompletny przewodnik, który pomoże Ci, krok po kroku przekształcić zwykłą firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dowiesz się jakie korzyści może Ci przynieść takie przekształcenie i jak uniknąć błędów, które mogą przysporzyć wiele problemów. Jak chronić swoje świadczenia dzięki spółce z o.o.? Jak oszczędzać na składkach ZUS? Jak chronić swój majątek prywatny? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz właśnie tutaj.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karty kredytowe »

  Zapraszamy ciepło do portalu finansowego, gdzie każda osoba szukająca zarówno informacji jak i oferty bankowej znajdzie coś dla samego siebie. Mamy do zaoferowania najlepsze karty kredytowe w Polsce, interesującą ofertę kredytów oraz lokat bankowych. W naszej bazie są najważniejsze banki w kraju takie jak na przykład PKO Bank Polski, Citi Bank, czy BZ WBK. Zapraszamy po więcej informacji do naszych artykułów i poradników, które sprawią, iż wyłonisz najatrakcyjniejszą propozycję karty kredytowej. W naszym portalu przedstawiamy także porównania i rankingi kart bankowych.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia finanse »

  Na portalu promujemy także publikacje książkowe i uczelnie prowadzące dany kierunek. Odpowiednie studia dzienne dla wymagających, po tych studiach otwiera się wiele furtek do kariery zawodowej. Wybierz odpowiednią uczelnię w danym mieści jak Bochnia, prowadzącą specjalizację finanse w trybie dzinnym.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Łódź »

  Biuro rachunkowe Plus - Minus świadczy usługi w kwestii finansów i rachunkowości. Usługi firmy zwrócone są przede wszystkim do klientów prowadzących własną działalność oraz spółek jawnych, stowarzyszeń i fundacji. Oferta tyczy się przede wszystkim prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. Biuro rachunkowe Łódź gwarantuje bardzo dobre warunki realizowania usług jak również korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą księgowość Łódź.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Konta Oszczędnościowe »

  Witamy na stronie poświęconej najlepszym kontom oszczędnościowym i lokatom bankowym. Przedstawiamy aktualnie najwyżej oprocentowane konta. Konta oszczędnościowe to najbezpieczniejsza forma inwestowania kapitału. Dodatkową zaletą jest fakt, iż pieniądze te można w każdej chwili wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. Stawia to konta zdecydowanie przed lokatami, które niestety trzeba najpierw zerwać aby wypłacić pieniądze. Zrywając lokatę niestety tracimy też wszystkie uzbierane odsetki. Pieniądze ulokowane na kontach oszczędnościowym podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co oznacza, że w przypadku bankructwa banku, będą i tak wypłacone.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2