Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'foldery':

 • DRUKARNIA KRAKÓW »

  Firma Informmax założona w 1984r należy do czołowych drukarń w Polsce wykonujących tace kelnerskie, barmańskie, z nadrukiem reklamowym z warstwą antypoślizgową, otwieracze z nadrukiem reklamowym. Zaopatrujemy zarówno rynek krajowy jak również znaczną część produkcji eksportujemy za granicę. Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej produkcji lat pozwala zaoferować produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Promocji Lokalnej TIM - Strona główna »

  Centrum Promocji Lokalnej
  Kolportaż ulotek rekamowych
  Wydawca magazynu Hallo Kraków - Twoje M4
  (infomrator miejski) kolportowany na wybranych osiedlach krakowskich, domki jednorodzinne oraz w Wieliczce i Niepołomicach.
  Hallo Kraków - Kraków Nocą (informator miejski)kolportowany jest w dzielnicy Kazimierz w piątki oraz w soboty na Rynku Głównym w Krakowie.
  Hallo Kraków - Katalog Rabatowy kolportowany jest na wybranych osiedlach w krakowie.
  Kalendarze Strażackie - zapraszmy do wpółpracy firmy, które chcą skorzystać w reklamy, która będzie pracowała cały rok i zarazem wezmą udział wspieraniu Ochotniczej Straży Pożarnej. Dystrybucję przeprowadzi CPLT (firmy, instytucje,urzędy) oraz osoba, związa ze OSP będzie dystrybuować Kalendarz Strażacki wśór mieszkańców, tym samym będzie pobierać wolne datki, które będą przekazane OSP w danej miejscowości.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotoalbumy »

  Jeśli chcesz wydrukować coś w wielu sztukach to musisz skorzystać z oferty profesjonalnej drukarni. Nasza firma działa na rynku wiele lat – w tym okresie nauczyliśmy się jak przygotowywać wydruki najwyższej jakości. Jeśli chciałbyś uzyskać oszałamiający efekt to dzięki zastosowaniu pionierskich technologii będziemy w stanie stworzyć dla Ciebie niesłychanie ekspresywne wydruki. Ponadto świadczymy całe mnóstwo odmiennych usług, o których możesz dowiedzieć się na naszej stronie. Jeślibyś miał jakieś pytania to prosimy o kontakt telefoniczny. Chcemy zaznaczyć, że uwierzyły nam czołowe przedsiębiorstwa z całej Polski!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »