Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'handlowe':

 • Firmy szkoleniowe »

  Instytucja szkoleniowa. Organizujemy szkolenia miękkie dla przedsiębiorstw. Spośród mnogiej liczby odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach menedżerskich oraz dla handlowców.
  Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowych umiejętności, dlatego około dziewięćdziesiąt % każdego treningu to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych szkoleń są głównie pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i produkcyjnymi).
  przykładowe tematy: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, merchandising, prospekting.
  przykładowe tematy: szkolenia dla menedżerów: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, motywowanie pozafinansowe.
  Prowadzimi również imprezy outdoorowe w których wykorzystujemy takie elementy jak: off road, liny, łuki i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c.
  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Katowice. Śląsk.

  Tel. 509050305, 505100668


  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

  www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promocje, przeceny, wyprzedaże w sklepach »

  Portal "Promocje w sklepach" jest rodzajem gazetki promocyjnej, która podsumowuje i prezentuje produkty dostępne w sklepach, które są przecenione na wyprzedażach lub są w promocji. Na portalu można znaleźć fotografie oraz przykładowe średnie i minimalne ceny przecenionych produktów. Dostępnych jest ponad 50 centrów handlowych w największych miastach Polski. Sprawdzane są sklepy ponad 40 marek.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Firma Bamix z siedzibą w Warszawie od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz budową konstrukcji stalowych w postaci chodni, magazynów, hal stalowych oraz wielu innych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą inżynierów sprawia, że budowane hale stalowe są zawsze wznoszone na czas, w przypadku naszych usług nie ma mowy o opóźnieniach wynikających z naszej winy. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, a po oddaniu hali stalowej do użytku, zapewniamy jeszcze przez kilka lat serwis gwarancyjny. Na stronie znajdziecie Państwo więcej informacji o firmie Bamix.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony handlowe »

  Specjalizujemy się w projektowaniu oraz montażu obiektow z płyt warstowych | oraz samych płyt obornickich.Produkujemy i montujemy hale, użyteczności publicznej.Produkujemy również kioski, stróżówki, portiernie .Produkujemy pawilony handlowe, pawilony z płyt warstwowych.W naszej ofercie mamy również pawilony z płyty używane, pawilony drewniane, wiaty .Montujemy płyty obornickie, płyty poliuretanowe .

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem nieruchomości komercyjnych »

  Wynajem nieruchomości komercyjnych to usługa oferowana przez kompleks Wydawnicza Park z miasta Łódź. Wydawnicza Park Łódź przeznacza do wynajmu duży zakres lokali biurowych i pomieszczeń sklepowych o różnych wielkościach. Lokale handlowe do wynajęcia w Łodzi są kompleksowo wyposażone w elektryczność, bieżącą wodę, internet, klimatyzację a również ogrzewanie. Chcąc obejrzeć nieruchomości komercyjne przed podpisaniem umowy należy najpierw umówić się na spotkanie z handlowcem a on udostępni cały lokal do wglądu. Zapytania ofertowe należy zgłaszać na maila lub telefonicznie albo też listownie. Cennik lokali przeznaczonych pod wynajem umieszczony jest na podstronie internetowej lokale Łódź. Parking dostępny dla wynajmujących oraz ich klientów jest długi a także wystarczająco rozległy, tak, że nie ma kłopotu z zaparkowaniem pojazdu przed nieruchomością. Lokale w centrum Łodzi zaprojektowane są w ten sposób, aby w pełni wykorzystać ich możliwości jako pomieszczenia magazynowe, handlowe z przeznaczeniem na hurtownię, lokale gastronomiczne a także jako biuro dla branży IT. Wynajem lokali komercyjnych jest teraz łatwe i szybkie a o bezpieczeństwo nie należy się martwić ponieważ Wydawnicza Park z Łodzi dysponuje własnym monitoringiem oraz załogą ochrony.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontakty handlowe »

  W erze przeciążenia informacjami oraz gigantycznej ilości informacji, dobre kontakty handlowe są bardzo ważne. Wyszukanie kontaktów najlepiej zlecić agencji. Kontakty handlowe, które możemy dostać jako wynik pracy infobrokera, zdecydowanie pomagają w zdobyciu klientów. Należałoby dodać, iż kontakty handlowe są, oprócz produktu jedną z najistotniejszych wielkości gwarantującymi powodzenie w biznesie. Te wszystkie informacje można znaleźć w internecie wpisując w wyszukiwarkę słowo kontakty handlowe. Ponieważ, kontakty handlowe są podwaliną handlu, powinno się się przyglądnąć na czym polega pozyskanie kontaktów handlowych. Jednym z podstawowych źródeł jest sieć. Jednak w tym przypadku zdarza się dosyć nierzadko, że okres niezbędny na pozyskanie zweryfikowanych kontaktów handlowych jest duży. Wynika to z faktu, że poza samego kontaktu handlowego, musi on spełniać na przykład reguły wytyczające asortyment, albo też bariery regionalne. Z tej przyczyny niezłym pomysłem jest zlecenie fachowcom opracowanie takiej bazy danych.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leszno biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Joanna Konieczna to największe i najpopularniejsze Biuro Rachunkowe w Lesznie i okolicznych miejscowościach. W naszej propozycji wynajdą Państwo pełną obsługę rozliczeń podatkowo-kadrowych, w tym prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia podatku VAT, PIT, a oprócz tego CIT a również rozliczenia związane z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasza kadra cały czas podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelne i zaawansowane usługi. Wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, oferujemy pośrednictwo w kontaktach z zagranicznymi organami podatkowymi. Obsługa klienta odbywa się również w językach niemieckim i angielskim. Na życzenie to my odbieramy i dowozimy dokumenty. Państwo nie muszą nawet wychodzić z Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego Leszno.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »