Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'hostessy':

 • Modelki »

  Serwis przeznaczony reklamie szczególnych osób oraz działalności, które chcą aby poznała ich możliwości największa grupa znawców świata mody, którzy skorzystają z ich usług. Tutaj każdy może wykreować swój profil umieszczając swoje portfolio pokazując w ten sposób swoje możliwości. Nie wystarczy tylko dobrze wyglądać, każda modelka musi posiadać również odpowiedni wizaż tak aby zachęcić do współpracy. Możliwość umieszczania swoich portfolio mają tutaj zarówno hostessy, modelki, modele, fotomodelki jak i całe agencje modelek, fryzjerzy, graficy czy nawet scenarzyści. Strona ta stanowi gigantyczny bank twarzy, w którym każdy potrzebujący usług modelek może wynaleźć tą jedyną i niepowtarzalną twarz, która pozwoli mu zrealizować zamierzony cel. Jest to serwis, który warto odwiedzić zarówno w celu promocji jak i wyboru profesjonalistów.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy »

  Time Promotion jest agencją hostess z długoletnim doświadczeniem w którą wytwarza grupa osób perfekcyjnie znających się na reklamie. To w tej chwili ich wiedza i odpowiednie podejście do każdego dylematu decyduje, że każda akcja promocyjna zakończy się sukcesem. Zarówno same hostessy jak i inne narzędzia są dobierane w taki sposób żeby gwarantowały osiągnięcie postawionych celów. Dzięki indywidualnemu podejściu, zaangażowaniu i profesjonaliźmie wynikającym z doświadczenia świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą agencją promocji hostess. TimePromotion.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Łódź »

  Zobacz na portal hostessima.pl - najlepsze Hostessy do supermarketów, Hostessy na promocje, Hostessy na targi, Fotomodelki: bielizna, zdjęcia na potrzeby www.
  Jeśli potrzebujesz hostessy na imprezę firmową czy też do sklepów, zatem odwiedź najlepszą agencję hostess - Łódź oraz Kraków. Na 100% będziesz usatysfakcjonowany z profesjonalizmu, z obsługi no i oczywiściez hostess.
  Wejdź na www i sam zobacz. Widać, że sama strona jest świetnie przygotowana, rewelacyjna sprawa! Wejdź na hostessima.pl.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Modelki poznań »

  Nasza agencja realizuje zapotrzebowanie Kontrahentów w zakresie modelingu, a oprócz tego reklamy. Wychodząc naprzeciw potrzebom Korporacji w zakresie działań field marketingowych, które mają na celu zwiększenie zainteresowania produktem albo usługą Klienta, zwiększenie rozpoznawalności marki i wzrost dystrybucji promowanych dóbr, organizujemy rozbudowane:przekazy mody, sesje zdjęciowe, wszelkiego typu eventy wraz z pełną obsługą artystyczną i technologiczną.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »