Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'imprezy integracyjne':

 • Team building »

  Rekreacja i sport jest nadzwyczaj lubianą odmianą spędzania wolnego czasu i integracji. Mając to na względzie przygotowaliśmy bardzo intrygującą propozycję gier i radości integracyjnych dla firm i wszelakich grup zorganizowanych. Kooperujemy z przeróżnymi ośrodkami rekreacyjnymi, firmami i dysponujemy różnorakim osprzętem jak wozy, rowery, skutery, quady, a do wodnego wariactwa skutery wodne, pontony, kajaki i inne. Nie wyobrażamy sobie dobrej zabawy bez waszej pomocy i czynnego uczestnictwa, tym samym serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paintball Wrocław »

  Imprezy integracyjne Wrocław. City Paintball organizuje rozgrywki paintballowe firmowe jak też regularnie co weekend dla mniej zorganizowanych teamów jak też pojedynczych zainteresowanych, wynajmowanie ekwipunku paintballowego, markerów i innych niezbędnych akcesoriów . Nasz plac znajduje się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Organizujemy rozgrywki scenariuszowe z wykorzystaniem markerów paintballowych. Dysponujemy 3 polami paintballowymi obejmującymi plac około 2.5 ha, gramy też w obszarze przygodnym, Organizujemy rozgrywki speedballowe jak również wieczory kawalerskie. Naszym mottem jest wyśmienita zabawa, jakkolwiek przy równoczesnym zachowaniu partykularnych norm bezpieczeństwa.Podczas rozgrywek czuwają nad bezpieczeństwem fachowi instruktorzy Paintballa, jacy posiadają stosowne przeszkolenie, w niesieniu pomoc i obsłudze rozgrywek. CityPaintball Wrocław zaprasza. Koniecznie sprawdź nasze bieżące zniżki.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia mazury »

  Zapraszamy do naszego ośrodka. Pośród przepięknej krainy jezior- na Mazurach- czeka na Państwa niezapomniany wypoczynek i spora dawka rozrywki. Organizujemy szereg konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. Mamy już sporą rzeszę stałych klientów. Jesteśmy sprawdzoną firmą. Serdecznie zapraszamy na Mazury.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy katowice »

  Tak jak nazwa firmy jest nietypowa, tak wszystko co robimy jest niepowtarzalne i niezapomniane. Pochodzimy z Katowic i na terenie Śląska, jak i całej Polski organizujemy firmowe imprezy integracyjne i motywacyjne, pikniki team building i incentive, gry paintball, survival, zajęcia militarne i linowe. Oferujemy też sporty wodne: spływy kajakowe i pontonowe, rafting, narty wodne, skoki z motorówek, gry desantowe itp. Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów i ratowników (WOPR, GOPR i medycznych) - dzięki temu zapewniamy niespotykany profesjonalizm i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe »

  Programy lojalnościowe i motywacyjne z Motivation Direct. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii internetowych, nasza firma jest w stanie realizować systemy społeczności internetowych oraz ich lojalności. Dostarczamy naszym partnerom rozwiązania obsługujące programy lojalnościowe, które charakteryzują się intuicyjną obsługą, a zaraz są narzędziami mocno zaawansowanymi. Mogą działać jako intranetu lub strony www. Zbuduj pozytywne relacje ze swoimi Klientami, skorzystaj z oferty firmy Motivation Direct. Na stronie znajduje się także oferta wsparcia sprzedaży oraz travel incentives.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne Łeba »

  Jeżeli w czasie imprezy liczy się dla Państwa „swojski nastrój” i miła atmosfera to znaleźliście właściwe miejsce. Ośrodek JANINA posiada doskonałą lokalizację w centrum Nowęcina. Do plaży morskiej prowadzi pieszy i rowerowy szlak turystyczny (1,5 km). Odległość do centrum Łeby to również 1,5 km. W odległości 100 m. od ośrodka znajduje się Jezioro Sarbsko, które z całą pewnością zaciekawi zarówno wędkarzy jak i miłośników sportów na wodzie. W okolicy znajdują się również dwie stadniny koni.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklamy Łódź - Producent Reklam »

  Banery reklamowe są ważnym i uznanym nośnikiem reklam. Odnaleźć je można na wystawach sklepowych i murach kamienic. Można je także spotkać na siatkach posesji a także na estakadach. Stanowią również nieodłączną cześć świata wirtualnego internetu i odnaleźć je można na wielu stronach www. W dzisiejszych czasach już bardzo trudno sobie wyobrazić prawidłową reklamę wizualną bez banerów reklamowych. Bez względu na znaczenie prezentowanej informacji banery reklamowe nie mogą być zbyt natarczywe. Powinny powiadamiać, a nie zmuszać do obejrzenia treści. W życiu każdej organizacji, jednostki czy też działalności przychodzi moment na decyzję o wyborze najoptymalniejszych nośników przekazu informacji. Wśród wielu dostępnych w sprzedaży można odnaleźć kaony reklamowe wśród nich: kaony tradycyjne czy dwustronne semaforowe, flagi wśród nich: flagi reklamowe czy flagi gabinetowe, banery reklamowe, szyldy i stojaki reklamowe. O tym, czy one będą najwłaściwiej przekazywać pokazywane informacje decydować wypada mając na uwadze cel jak również typ przekazu. Nie każdy typ reklamy będzie poprawnie prezentował się na każdym obszarze i w pełni do wszystkiego. Dlatego warto je poznać. Klarowność przekazu informacji posiada bardzo duże znaczenie szczególnie przy nośnikach reklamowych jak szyldy reklamowe. W wielu sytuacjach od ich precyzji zależy ścisłe oznaczenie produktów i punktów sprzedaży. To właśnie one decydują o prezentacji jednostki lub wskazaniu drogi do faktycznej lokalizacji. Szyldy mają za zadanie pokazać jak najlepiej zamieszczony na nich treść. Producenci wzajemnie prześcigają się w zaradności, by ich szyldy reklamowe były niezrównanym rozwiązaniem. Wielu się to udaje.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Kielce. »

  Reklama okrąża Nas ze wszystkich stron i przybiera dużo różnorodnych form -  co więcej cały czas tworzą się nowe sposoby promowania, nowe plany i nowe działania! Internet, telefony komórkowe, ulotki, billboardy, gadżety! Wszystko po to, by uzyskać jak najwięcej nabywców oraz zyskać ich zaufanie. Dzięki takiemu rozwojowi reklamy ukształtowały się agencje reklamowe, które zajmują się tworzeniem promocji na zamówienie. Prawdopodobnie wielu z Was po przestudiowaniu tego artykułu rozpatruje jak wytypować najbardziej kreatywną agencję reklamową. Otóż załóżmy, że szukamy takiej agencji w miejscowości Starachowice. Z pomocą nasuwa się google.pl, gdzie wystarczy wpisać, np. agencja reklamowa Skarżysko lub jedynie reklama Skarżysko. We współczesnym świecie jest bardzo duża konkurencja, więc przy wyborze agencji powinniśmy kierować się jakością i poziomem świadczonych usług w branży. Bo dzisiaj napis na murze może raczej odepchnąć, niż przyciągnąć!

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedstawiamy kilka rozwiązań i pomysłów »

  Orienteering - imprezy integracyjne, szkolenia, wyjazdy krajowe i zagraniczne. Przedstawiamy kilka rozwiązań i pomysłów na imprezy integracyjne, wyjazdy incentive. Mamy także niekonwencjonalne rozwiązania aktywne w oparciu o najbardziej atrakcyjne turystycznie regiony. Mozemy także zapewnić wyjazdy narciarskie, programy ekstremalne, programy historyczne, imprezy integracyjne wymagające aktywności fizycznej w nieznanym dla uczestników terenie. Orienteering to niezapomniane wrażenia i właściwe motywowanie pracowników.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eventy firmowe »

  Wyjścia na imprezy firmowe oraz eventy to znakomity sposób na odreagowanie emocji oraz odstresowanie się. W własnym gronie osób z którymi na co dzień rozwiązuje się firmowe zagadki i problemy warto czasem spędzić czas w innych miejscach niż miejsce pracy. Często wpada się wtedy na inne rozwiązania oraz pomysły. Zwłaszcza gdy towarzyszy nam dobry humor oraz dobrze zorganizowana impreza. Jest to jeden z najlepszych sposobów na skonsolidowanie zasobów ludzkich w firmie.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez »

  Agencja Radioaktywna oferuje Państwu swoje usługi organizacji imprez na najwyższym poziomie. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, imprezy integracyjne, konferencje, jakich jeszcze nie było. Imprezy dla klientów naładowane niesamowitą energią, odznaczające się bardzo wysoką efektywnością. Nasze imprezy gwarantują nietypowe przeżycia i niezapomniane doznania. Imprezy integracyjne to wydarzenia, których podstawowym i nadrzędnym celem jest integracja ich uczestników. Naszym zadaniem jest takie pokierowanie uczestnikami imprezy i wyzwolenie takich uczuć by pracownicy firmy czuli się i działali jak jeden, sprawny organizm, zdolny do rzeczy niebywałych.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne Poznań »

  BSA - Organizacja imprez dla firm, imprez integracyjnych, imprez dla dzieci, pikników dla firm oraz paintball. Zespół 40 specjalistów dopasuje do Państwa indywidualne rozwiązania które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego show. Wszystkie organizowane imprezy odbywają się według wcześniej sporządzonego scenariusza co pozwala na wykluczenie jakiś niemiłych niespodzianek w czasie trwania imprezy. Jednym z priorytetów imprez z BSA jest bezpieczeństwo ich uczestników. Serdecznie Zapraszamy !

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • POWERSPORT Imprezy integracyjne - Warszawa »

  Power Sport, Warszawa - Eventy przygotowane przez doświadczonych Event i Incentive Managerów. Eventy, wyjazdy motywacyjne /zagraniczne/, imprezy firmowe oraz imprezy integracyjne. Turystyka aktywna - eventy, które zapadną w pamięci uczestnikom. Imprezy integracyjne to nieodzowna część funkcjonowania każdej firmy.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pikniki »

  Incentive i integracja - HunteR Extreme Kaszuby - kompleksowa organizacja imprez integracyjnych dla firm. Oferujemy szkolenia, wyjazdy incentive, festyny, wieczorowe imprezy integracyjne, quady, paintball, team building, atrakcje, imprezy firmowe, motywacyjne, wyjazdy i spotkania integracyjne, konferencje dla firm - Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. pomorskie. Wyjazdy incentive - zabawa, eventy, pikniki, integracja. Zapraszamy na imprezy firmowe i imprezy integracyjne.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Fachowa firma zajmująca się organizacją imprez firmowych. Funkcjonujemy na terenie całej polski i specjalizujemy się w tego rodzaju akcjach od kilkunastu lat. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy na co dzień. Imprezy integracyjne mazury to nic innego jak wypoczynek oraz doskonałe miejsce do spotkań biznesowych dla firm. Szukasz doskonałego miejsca na zebrania biznesowe a może pragniesz załatwić piknik albo festyn dla pełnej firmy? Skorzystaj z naszej jedynej oferty. Trudnimy się też w szkoleniach i konferencjach, posiadamy mnóstwo punktów w których zdołamy zorganizować różnorodne spotkania. Nie wyczekuj skorzystaj już dziś z usług naszej firmy, zwiedzając naszą stronę internetową dowiesz się w jaki sposób możesz się z nami skontaktować.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła przetrwania »

  Białystok – wspaniałe miejsce do wypoczynku przez cały rok W Białymstoku na turystów, przede wszystkim na tych, którzy doceniają aktywne spędzanie czasu, czeka przez cały czas dużo znakomitej zabawy – paintball lub nordic walking. Lokalizacja miasta sprawia, że jest ono doskonałe tak do uprawiania sportów zimowych, jak i latem osiągalnych jest tam mnóstwo atrakcji. Zimą funkcjonuje wypożyczalnia nart oraz lodowisko, latem z kolei da się pożyczyć rower i zwiedzić okolicę. Osiągalne są przyzwoicie uszykowane trasy, można również poświęcić czas na paintball w Białymstoku, jako że w okolicy oczekuje dużo terenów idealnych do zabaw tego wariantu. Działają korty tenisowe, baseny, kompleksy rekreacyjne, w tym popularna Tropikana należąca do Hotelu Gołębiewski. Entuzjaści sportu i rekreacji na pewno znajdą dla siebie coś przyciągającego w Białymstoku – wystarczy wyłącznie okruszyna czasu i chęci, żeby potrenować, polepszyć swoją kondycję i czuć się bardzo dobrze.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »