Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'jazdy':

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła jazdy Łódź »

  Ośrodek szkolenia kierowców w Łodzi Delta jest gwarancją na zaliczenie kursu prawa jazdy na zdecydowanie najwyższym poziomie. O ile nie masz jeszcze prawa jazdy i zależy Ci na przejściu w miarę szybko i w niesamowicie miłej atmosferze, a jednocześnie pod okiem profesjonalnych instruktorów to kurs nauki jazdy w auto szkole Delta będzie bardzo dobrym wyborem. To właśnie u nas nauczysz się prowadzić nie tylko samochód. My szkolimy przyszłych motocyklistów i robimy to prawdopodobnie najlepiej w mieście Łodzi.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karta motorowerowa Gocław »

  Auto szkoła JAR w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką jazdy samochodem oraz motocyklem. W naszej szkole prawa jazdy znajdziesz wyłącznie najlepszych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie dobrego kierowcę. Punkty szkoły prawa jazdy JAR mieszczą się na Ursynowie i Kabatach. Dzięki naszej szkole nauczysz się sprawnie jeździć, zaś sam dokument prawa jazdy otrzymasz bez trudności.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moje Prawo Jazdy »

  Zobaczysz, Zrozumiesz, Zdasz. Materiały do nauki do egzaminu na Prawo Jazdy
  Informacje, aktualności i ciekawostki związane z tematyką ruchu drogowego i nauki jazdy w Polsce. Zmiany w kodeksie i formie egzaminu. Chcesz być na bieżąco? sprawdź...
  Baza Wiedzy

  Materiały do nauki dla kursantów przed egzaminem. Baza jest oparta na mechaniźmie WIKI, każdy może ją poprawiać i edytować. Głodny wiedzy?

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy Doszkalające | Prawo Jazdy Warszawa | Nauka Jazdy Warszawa »

  Kurs na prawo jazdy w warszawie, jeśli tak to tylko ze szkołą jazdy ABC,
  Szkolenie na prawo jazdy jest tu prowadzone profesjonalnie,
  otrzymuje się testy na prawo jazdy. Dostępne są również tanie jazdy doszkalające,
  dla posiadaczy prawa jazdy, jak i dla osób oczekujących na egzamin z Prawa jazdy.
  Szczerze polecam Kinga

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Anglii »

  Emano pomaga w zdobyciu prawa jazdy w UK. Posiadamy szeroki asortyment materiałów szkoleniowych przygotowujących Polaków do egzaminu na prawo jazdy w UK. W naszej ofercie znajdują się: aktualne zestawy testów na prawo jazdy w Anglii dla kierowców samochodów osobowych po polsku oraz brytyjski kodeks drogowy. Dodatkowo zachęcamy do zakupienia materiałów szkoleniowych zawierających testy filmowe, dzięki którym można poćwiczyć umiejętności dostrzegania zagrożeń na drodze. Emano pokazuje, że nauka jazdy w UK może być łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bemowo »

  Jesteś zaintrygowany prawem jazdy? Pragniesz nauczyć się jeździć? Prawidłowo trafiłeś!!! Prawo jazdy Bemowo!!! Ośrodek Szkolenia Kierowców „Olka". Specjalizujemy się właśnie w przygotowaniach nadchodzących kierowców do okazałego zdarzenia, jakim jest egzamin na prawo jazdy! To właśnie z naszą pomocą, dzięki naszym doświadczonym instruktorom podejdziesz do egzaminu bez żadnego stresu, a to wskutek tego, że będziesz w pełni do niego przygotowany! Dajemy Ci ćwiczenia w miłej, przyjaznej atmosferze. Nasi instruktorzy przekażą Ci prosto i jasno niezbędną wiedzę. Oferujemy Ci spore zniżki i ulgi. Zapisz się do nas na kurs. Prawo jazdy Bemowo, OSK - OLKA, wiemy, że jesteśmy najlepsi, potwierdzają to statystyki. Zapraszamy Ciebie, żebyś się o tym przekonał!

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław.
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Atut rozpoczął swą działalność w 2003 roku. Szkoła nauki jazdy Atut została stworzona przez grupę osób, które bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragnęły szkoleniu nadać nową jakość. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła nauki jazdy nie była wyłącznie jedną z wielu. Wciąż się rozwijamy, wciąż realizujemy nowe pomysły, by szkolenie stało się doskonalsze. W swej pracy skutecznie łączymy doświadczenie i nowoczesność, dzięki czemu nadaliśmy szkoleniu zupełnie nowy wymiar.
  Naszą specjalnością stały się kursy prawa jazdy kategorii B. To właśnie w szkoleniu osób, które po raz pierwszy mają kontakt z pojazdami silnikowymi, odnosimy najlepsze wyniki. Naszym kursantom gwarantujemy skuteczne szkolenie, profesjonalną obsługę i niepowtarzalny klimat.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy ARTOM. »

  Kursy na prawo jazdy kategorii A B C C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka.Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika kursu do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wyjaśniają trudne aspekty jazdy samochodem oraz wytłumaczą jak w najprostszy sposób pokonać manewry. Nauka jazdy w naszym ośrodku to bezstresowe i efektywne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z OSK Sigma spowoduje, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym podejściem i będziesz pewnym kierowcą. W Sigmie oczekują na Ciebie cierpliwi i profesjonalniani instruktorzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć wiedzę z kodeksu o ruchu drogowym, która w połączeniu z praktyką pomoże Ci stać się solidnym kierowcą. Z Sigmą wyszkolisz się również obsługi pojazdu, tak niezbędnej w powszednim używaniu samochodu. Nauczysz się radzić sobie w miejskiej dżungli, zarówno w samochodzie ( nauczanie kat. B ) jak i na motorze ( szkolenie kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w autach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązującymi pojazdami na egzaminie w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, dostarczą Ci wiedzę oraz zdolności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje szkoleniowców Sigma poświadczone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz bardzo dobrą opinią wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już otrzymali prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy przystosowujemy do Ciebie!

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Bemowo »

  Za sprawą naszych materiałów dowiesz się pomiędzy innymi, którą szkołę nauki jazdy wybrać, czy jazdy doszkalające Bemowo są należyte a także w jaki sposób skutecznie scedować egzamin na wymarzone prawo jazdy. Zapraszam Państwa bardzo gorąco: http://www.m4h.pl/2011/korepetycje-z-jazdy-czyli-jazdy-doszkalajace/.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy - Prawo Jazdy - Tarnowskie Góry »

  Szkoła Nauki Jazdy w centrum Tarnowskich Gór. Oferujemy kursy kat. B prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, jazdy dokształcające i przedegzaminacyjne pod okiem profesjonalistów a także szkolenia dodatkowe. Nauka Jazdy Tarnowskie Góry zaprasza wszystkich zainteresowanych uzyskaniem prawa jazdy.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Symulator jazdy »

  Na stronie symulator-jazdy.pl ukazujemy przydatny symulator jazdy samochodem. O co konkretnie chodzi? A więc w naszym przypadku jest to program, który może nam pomóc w zaliczeniu egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Jeżdżąc wirtualnym samochodem wyrabiamy sobie pewne przyzwyczajenia, przydatne później na teście. Dużym plusem opisywanego symulatora jazdy jest to, iż oparty został w prawdziwie polskich realiach, przez co spełnia swoją funkcję. Do negatywnych jego cech można zaliczyć kiepską fizykę jazdy, ale zdaniem wielu ludzi w przypadku symulatora na prawo jazdy nie jest ona aż tak istotna. Jeśli pragniemy prawdziwy symulator jazdy samochodem, w którym fizyka jest wiernie odwzorowana, najczęściej nie możemy liczyć na polskie realia - zazwyczaj programami z realistycznie przerysowaną fizyką jazdy są gry wyścigowe, najczęściej pochodzące z krajów Zachodu.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Koszalin »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Dyzio Jarosław Jankowski to prywatna szkoła jazdy oferująca kursy na prawo jazdy kategorii B. Szkolimy kandydatów na prawo jazdy kategorii B w zakresie zajęć teoretycznych i praktycznych, jak również osoby już posiadające prawo jazdy, oraz te, które w wyniku złego zbiegu okoliczności utraciły uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gorlice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-ka" zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów. W swojej ofercie poza szkoleniem podstawowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stajnia "ZAGRODA" - Nauka jazdy konnej Koszalin »

  Stajnia ZAGRODA zajmuje się organizacją aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy na naukę jazdy konnej pod okiem doświadczonych instruktorów, imprezy plenerowe, biesiady oraz zawody jeździeckie. Organizujemy imprezy okolicznościowe jak np. urodziny bądź spotkania firmowe. Stajnia ZAGRODA położona jest w przepięknej okolicy, w miejscowości Włoki, kilka kilometrów od miasta Koszalin. Gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane przeżycia. Prowadzimy również pensjonat dla koni.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Poznań »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Pasjonat to zapewnienie fachowego szkolenia w jeździe samochodem. Do każdego podchodzimy indywidualnie dzięki czemu kursanci są uczeni w najlepszy dla nich sposób. Miła i przyjazna atmosfera ułatwia przyswajanie kwalifikacji wymaganych, by dobrze prowadzić samochód i zdać egzamin na prawo jazdy. Oferujemy system ratalny opłat za kurs, dla studentów oferujemy zniżki.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Radom »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców DONATEX w Radomiu prowadzi szkolenia w zakresie kategorii: A1, A, B1, B, B+E, C1, C, C+E, D, D+E. Dysponujemy w pełni przygotowanym zapleczem technicznym i dydaktycznym oraz wykwalifikowaną kadrą. Organizujemy szkolenia dla kierowców zawodowych. Posiadamy również w pełni wyposażoną pracownię psychologiczną

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Wrocław »

  Wrocławski klub jazdy samochodem NO-1 zaprasza do zapisów na nowe warsztaty prawa jazdy kategorii B. Nasza szkoła to elita wśród trenerów i instruktorów jazdy. Przychodząc do nas masz gwarancje skutecznej edukacji oraz dodatkowo szybkiego zdania prawa jazdy na pojazdy kategorii B. Nasza siedziba znajduje się we Katowicach jednak przyjeżdżają i zapisują się do nas chłopcy i dziewczęta z całego państwie ponieważ nasze zaangażowanie powoduje, że właściwie każdy preferuje z nami współpracować w działaniach motoryzacyjnych. Serdecznie witamy i zapraszamy do naszego klubu.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bemowo »

  Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego wnikliwego bloga. Blog ofiarowany jest pomiędzy innymi tematyce nauki jazdy, prawa jazdy, jak również tworzeniu i projektowaniu stron internetowych. Jeżeli w najbliższym czasie masz zamierzenie rozpocząć kurs prawa jazdy, my Ci w tym pomożemy. Prawo jazdy Bemowo, odnajdziesz u nas niezwykle ciekawe materiały, jakie rozjaśnią Ci obraz nauki jazdy: . Prawo jazdy Bemowo, z nami dojedziesz do egzaminu pewnie i bez stresu! Zapraszamy.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja wstepna kierowców »

  Zawodowi kierowcy, którzy chcą pracować w transporcie, mają obowiązek ukończyć kilka kursów i wcale niemało się nauczyć i później zdać egzamin.Rozpoczyna się od zdania na prawo jazdy kategorii D lub C. Gdy będziemy chcieć zostać kierowcą autobusu, to czeka na nas jeszcze szkolenie: szkolenie okresowe kierowców, dopiero po odbyciu takiego kursu będziemy mieć uprawnienia do przewozu osób.Takie kursy trwają blisko trzysta godzin, w czasie których kursanci uczą się wszystkich zagadnień związanych z osobowym transportem. Analogicznie jest w przypadku kierowców ciężarówek, chcących zacząć pracę jako kierowca. Aby mogli oni realizować swój zawód, to przed tym konieczne do zdania będzie szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców.Podczas 280 godzin, podzielonych na część teoretyczną i praktyczną, kierowca nauczy się, jak bezpiecznie jeździć samochodem z ładunkami, zapozna się z zasadami ekonomicznej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył w praktyce. Szkolenie: kursy przewoźników zakończone jest egzaminem, po zdaniu którego kierowca dopiero ma możliwość jeżdżenia. Wprowadzenie tych przepisów wzbudziło sporo kontrowersji. Duża ilość godzin kursu, a co za tym idzie wysokie koszty sprawiają, że maleje ilość osób na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »