Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kalendarze':

 • DRUKARNIA KRAKÓW »

  Firma Informmax założona w 1984r należy do czołowych drukarń w Polsce wykonujących tace kelnerskie, barmańskie, z nadrukiem reklamowym z warstwą antypoślizgową, otwieracze z nadrukiem reklamowym. Zaopatrujemy zarówno rynek krajowy jak również znaczną część produkcji eksportujemy za granicę. Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej produkcji lat pozwala zaoferować produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Promocji Lokalnej TIM - Strona główna »

  Centrum Promocji Lokalnej
  Kolportaż ulotek rekamowych
  Wydawca magazynu Hallo Kraków - Twoje M4
  (infomrator miejski) kolportowany na wybranych osiedlach krakowskich, domki jednorodzinne oraz w Wieliczce i Niepołomicach.
  Hallo Kraków - Kraków Nocą (informator miejski)kolportowany jest w dzielnicy Kazimierz w piątki oraz w soboty na Rynku Głównym w Krakowie.
  Hallo Kraków - Katalog Rabatowy kolportowany jest na wybranych osiedlach w krakowie.
  Kalendarze Strażackie - zapraszmy do wpółpracy firmy, które chcą skorzystać w reklamy, która będzie pracowała cały rok i zarazem wezmą udział wspieraniu Ochotniczej Straży Pożarnej. Dystrybucję przeprowadzi CPLT (firmy, instytucje,urzędy) oraz osoba, związa ze OSP będzie dystrybuować Kalendarz Strażacki wśór mieszkańców, tym samym będzie pobierać wolne datki, które będą przekazane OSP w danej miejscowości.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama wewnętrzna, zewnętrzna Wrocław »

  Agencja reklamy z długim stażem zaprasza do skorzystania ze swoich usług. W naszej ofercie m.in. reklama zewnętrzna, litery przestrzenne oraz gadżety reklamowe. Taka reklama wizualna ma bardzo duży wpływ na potencjalnego klienta. Oferta skierowana jest do firm, które są zainteresowane profesjonalnym promowaniem swojej marki i zwiększaniem sprzedaży usług.Odzież reklamowa to też interesująca forma promocji, którą wykorzystuje coraz więcej firm.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remedia - Druki Reklamowe Bydgoszcz »

  Remedia - Druki Reklamowe Bydgoszcz w ofercie handlowej ma do zaoferowania naprawdę dużo, między innymi: druk wielkoformatowy, druk cyfrowy, sitodruk, a nawet pozycjonowanie, i oczywiście druki reklamowe. To tylko nieliczne pozycje wybrane spośród szerokiego wachlarza usług firmy Remedia Drukarnia Bydgoszcz. Dzisiaj reklama jest dźwignią handlu więc opłaca się zainwestować w Druki Reklamowe Bydgoszcz, druk cyfrowy, poligrafia oraz sitodruk. Firma, która oferuje Druki Reklamowe Bydgoszcz również służy reklamie - dzięki wykupieniu takiej usługi dana firma zyskuje na popularności. Każde szanujące się przedsiębiorstwo powinno oczywiście posiadać własne wizytówki, które zamówić można również w agencji reklamowej Remedia.Zważywszy na liczbę nowo powstałych drukarni, musi być do biznes opłacalny. Można zatem założyć, że profesjonalne drukowanie za pośrednictwem internetu ma przed sobą świetlaną przyszłość.Może nie każda drukarnia bydgoszcz będzie od razu zarabiała duże pieniądze, ale jeśli wyrobi sobie dobrą renomę to może liczyć na coraz większą liczbę zleceń. Zakładając, ze wzrost gospodarczy w Polsce utrzyma się na dotychczasowym poziomie i przybywać będzie prywatnych przedsiębiorstw, to wzrośnie zapewne popyt na drukowanie, a co się z tym bezpośrednio wiąże powstaną nowe drukarnie bydgoszcz. Nie ma się więc nad czym zastanawiać i w miarę możliwości otworzyć własną drukarnię.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze reklamowe »

  Udzialowiec. pl to drukarnia, która przede wszystkim specjalizuje się w drukowaniu online. To znaczy wizytówki albo kalendarze planszowe z dowolnym logo i nazwą firmy może wysłać pod autentycznie każdy adres. Posiada specjalistyczne urządzenia, dzięki którym bez kłopotu wytwarza segregatory reklamowe, etc., - w niemal każdej ilości. Należy także mocno docenić talent grafików, którzy u nas pracują, w końcu umieją naprawdę sporo. Oczywiście drukarnia Udziałowiec to także całkiem atrakcyjne ceny. Wszystko to powoduje, że jeśli ktoś poszukuje w tym momencie drukarni cechującej się bardzo wysokim poziomem, to bez żadnego cienia wątpliwości jesteśmy wskazanym wyborem. Spore doświadczenie w branży drukarskiej powoduje, że różnego rodzaju teczki ofertowe nie mają akurat przed nami tajemnic.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »