Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kanalizacyjne':

 • USŁUGI wodno kanalizacyjne Poznań, WOD-KAN Poznań »

  Od wielu lat wykonujemy kompleksowe usługi instalacyjne w szerokim zakresie od instalacji wodno kanalizacyjnych do instalacji solarnych.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Kraków »

  Zapraszamy na naszą stronę: Zepsuła Ci się kuchenka gazowa, piec centralnego ogrzewania potrzebujesz pilnie sprawdzić szczelność instalacji gazowej, sprawdzić drożność przewodów wentylacyjnych, spalinowych, wykonać sprawdzenie-konserwacje pieca, usunąć zator w kanalizacji, odpowietrzyć instalacje c. o. Nie mogłeś lepiej trafić, nie czekaj sprawdź nas już dziś nie będziesz zawiedziony profesjonalna miłą obsługom. Hydraulika Marcin Płonka to firma o uznanej renomie w Krakowie i Małopolsce.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie kanalizacyjne, »

  Nasza firma specjalizuje się w technice kanalizacyjnej. Trudnimy się budową, eksploatacją, a oprócz tego utrzymaniem ruchu sieci jak również urządzeń kanalizacji sanitarnych, przemysłowych oraz deszczowych. Proponujemy całodobowe sanitarka hydrauliczne oraz dodatkowo dojazd do kontrahenta w toku 1 godziny. W naszej ofercie znajdują się usługi, takie jak: czyszczenie, a oprócz tego asenizacja separatorów, studzienek jak również zbiorników, naprawy wykopowe a także bezwykopowe kanalizacji, dochodzenie szczelności kanalizacji, usługi pojazdem ssąco – płuczącym, inspekcje kanalizacji kamerą video, usuwanie awarii instalacji hydraulicznych, przepychanie i czyszczenie kanalizacji oraz udrażnianie rur.

  Data dodania: 17 07 2016 · szczegóły wpisu »