Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe gdynia »

  Działalność w sferze rachunkowości zawsze była pracą bardzo skomplikowanym i bardzo ciężkim. Mnóstwo firm ma problem z poprawnym liczeniem swoich rachunków. Jednak problemy z liczeniem to nie wszystko. Bardzo często firmy źle uzupełniają swoje rachunki. Jeśli Ty również posiadasz problem z liczeniem i złożonością rachunkową to zapraszam do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnim zaangażowaniem w pracę. Zapraszam serdecznie na nasz serwis po więcej informacji dzięki którym będzie łatwiej podjąć Ci decyzję powiązaną z naszą kancelarią podatkową.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokata Dariusza Staniszewskiego - prawo cywilne, »

  Kancelaria adw. Dariusza Staniszewskiego świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych - prawo cywilne w tym odszkodowania, skuteczna windykacja długów, prawo rodzinne (rozwody), spadki, prawo karne, prawo pracy, nieruchomości, prawo gospodarcze (analiza umów, kontraktów handlowych), sprawy z zakresu ustawy o usługach turystycznych (spory sądowe z biurami podróży). Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203 - Powiśle; tel. 22 458 23 40. W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności: opiniowanie i sporządzanie umów, porady i opinie prawne, zakładanie spółek, rejestracja w KRS, obsługa prawna spółek, prowadzenie spraw sądowych.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna warszawa »

  Jeśli potrzebujesz porady prawnej - dobrze trafiłeś! Nasza Kancelaria oferuje szerką gamę usług. Prawnicy Kancelarii udzielają porad prawnych i prowadzą sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Prowadzimy także sprawy rozwodowe, o separację, alimentacyjne, o podział majątku i władzę rodzicielską. Zajmujemy się również sprawami o stwierdzenie istnienia bądź nieistnienia małżeństwa, ustalenia ojcostwa, unieważnienia uznania dziecka oraz przysposobienia. Nasza Kancelaria charakteryzuje się dużym doświadczeniem oraz profesionalnym podejściem do każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Kancelarie Adwokackie Kraków »

  Wiesz, że powinieneś umówić się na wizytę u adwokata, gdyż pojawił się w twoim życiu problem prawny. Wiesz, że sam nie poradzisz sobie z jego rozwiązaniem. Przyjdź zatem do Kancelarii adwokackiej Justyny Miechowskiej na konsultację prawną po uprzednim umówieniu terminu spotkania. Prowadzimy sprawy cywilne i rodzinne, udzielamy porad prawnych tradycyjnych oraz online. Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Nie czekaj - przyjdź i przekonaj się, że warto nam zaufać powierzając swoją sprawę.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Jesteśmy niezależną polską kancelarią prawną z siedzibą w Warszawie. Kancelaria obsługuje zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne.Świadczymy pomoc prawną zarówno stałym kontrahentom, jak i klientom potrzebującym jednorazowej porady prawnej. Praktyka kancelarii skupia się na sporządzaniu opinii prawnych,projektów umów, pism procesowych,wszelkiego rodzaju wniosków i środków odwoławczych. Uczestniczymy w negocjacjach. Zajmujemy się zwłaszcza sprawami z dziedzin prawa: cywilnego, handlowego,gospodarczego, rodzinnego, egzekucyjnego. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz naszych klientów przed sądami i organami administracji publicznej i samorządowej. Zapewniamy doradztwo prawne dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.Kancelaria na bieżąco współpracuje z innymi kancelariami na terenie całej Polski. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Łódź »

  Kancelaria adwokacka Łódź to tutaj znajdziesz pomoc i poradę w sprawach prawnych i podatkowych. Oferujemy profesjonalną obsługę podatkową przedsiębiorstw i ludzi prywatnych. Posiadamy całe pakiety usług na dłuższy czas. Asystujemy w wypełnianiu rozliczeń jednostkom prywatnym. Jednocześnie oferujemy kompleksową obsługę adwokacką. Prowadzimy sprawy osób prywatnych i przedsiębiorstw, przed sądami różnego typu. Reprezentujemy przed trybunałem cywilnym jak i karnym. Jednocześnie uczestniczymy w sprawach urzędowych i w przypadkach niedopełniania warunków umowy. Proponujemy także porady adwokatów z różnych sfer prawa. Nie przeczekuj dokuczliwych dla ciebie sytuacji i skorzystaj z Naszych usług.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Księgowa Kraków »

  Nasze biuro rachunkowe w Krakowie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowośći, prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczości finansowej, rachunkowości, deklaracji PIT, CIT, VAT, obsługi kadrowo-płacowej, ZUS, doradztwo rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Jeżeli szukasz profesjonalnych usług księgowych - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Magdalena Buksa - Poznań, Trzemeszno »


  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Buksa prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Kancelaria oferuje pomoc prawną w postaci: konsultacji prawnych, sporządzania projektów umów, sporządzania opinii prawnych, przygotowywania pism procesowych, reprezentowania przed sądami i organami administracji, reprezentowania w negocjacjach, windykacji należności. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa upadłościowego i naprawczego, prawa lokalowego, prawa spadkowego, prawa przewozowego. Biuro Radcy Prawnego świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno w języku włoskim, francuskim i angielskim.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Adwokat umożliwia zaawansowaną obsługę prawną osób indywidualnych i firm. Wspieramy przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą i tych o utwierdzonej pozycji na rynku. Bazowymi filarami działania naszych adwokatów jest profesjonalizm, dyskrecja w zgłaszanych przez Państwa potrzebach także dostosowanie do kondycji finansowej klienta. Kancelaria Adwokacka Katarzyny Gadzińskiej-Świzdor zapewnia Państwu pełną kompleksowość i komfort obsługi prawnej. Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną (porady i konsultacje prawne) klientom indywidualnym, jak również reprezentuje interesy klientów przed sądami wszystkich instancji oraz przed innymi organami. Oferta dla firm obejmuje usługi w aspekcie bieżącej obsługi prawnej, dochodzenia roszczeń, przetwarzania i opiniowania umów oraz inne. Doświadczenie zawodowe i życiowe naszych adwokatów w połączeniu z profesjonalizmem i efektywnością zapewnia najwyższą jakość naszych oferowanych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań - w sprawach wymagających interwencji prawa niezwykle istotne jest, aby zajmował się nimi nie tylko specjalista w danej dziedzinie ale również osoba, która charakteryzuje się ambicją, determinacją czy umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. W dzisiejszych czasach profesjonalizm przejawia się nie tylko w tym co da się zauważyć lecz również w aspektach niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Jednak polegając choćby na rozmowie telefonicznej można bez wątpienia wyczuć profil personalny prawnika, który, w sytuacjach kryzysowych może okazać się kluczowy do wygrania danej sprawy. Z tego powodu radca prawny Paweł Narożny to właśnie prawnik jakiego Państwo poszukują. Kancelaria Pawła Narożnego Świadczy szereg usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych obejmując bardzo szeroki zakres różnych sfer prawa.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne, kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników samorządów jaki firm korporacyjnych z zakresu różnych zagadnień prawnych dotyczących zajmowanych stanowisk. Zapraszamy do współpracy porady prawne Wrocław Polecamy kancelaria prawna Wrocław

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona ma na celu prezentację oferty Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. Firma zajmuje się różnymi dziedzinami prawa, np. rodzinnym i gospodarczym.Omawiana oferta obejmuje pomoc przykładowo w odzyskiwaniu należności. Szczególne miejsce w propozycji zajmują nieruchomości, np. sprawy związane z ich zakupem. W zakres usług firmy wchodzi sporządzanie pisemnych wystąpień sądowych. Biuro zapewnia klientom obsługę w zakresie negocjacji, np. sądowych. Z kancelarią można porozumieć się drogą telefoniczną lub poprzez e-maila.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Ślicznie zapraszamy Wszystkich państwa do oglądnięcia naszej witryny internetowej na której zdobędziecie Państwo wskazówki prawne. Opisywane usługi świadczymy przez internet dlatego wszyscy możecie załatwić poradę prawną w ciągu kilku chwil. Posiadamy nadzwyczaj atrakcyjne ceny a równocześnie oferujemy porady prawne w sprawach takich jak rozwód na najlepszym poziomie. Oglądnij naszą witrynę internetową już dziś i przekonaj się jak w banalny sposób dostać właściwą poradę prawną. Nasz prawnik jest do Twojej dyspozycji codziennie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie ich działalności. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Dewizą Kancelarii jest świadczenie usług prawnych w pełnej współpracy i stałym kontakcie z klientem w celu uzyskania optymalnego rozwiązania danej sprawy i zapewnienia najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok »

  W dobrej pomocy prawnej tak samo osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych, najistotniejsze jest rzetelne dbanie o dobro Mocodawcy a także właściwe i profesjonalne przygotowanie do procesu. Doskonały adwokat musi mieć umiejętności, które mu pozwolą na właściwe ukazanie swoich mocodawców przed organami ścigania czy sądami aby każde napotkane zawiłości umiał wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt szczególnie poważnie traktuje tę zaś regułę, ażeby dla każdej sprawy karne wygospodarować tyle uwagi by móc jak najdoskonalej zawalczyć o interes i dobro swoich mocodawców.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Żurominie »

  Naszym celem jest propozycja wszechstronnej a także całościowej porady prawnej na bardzo wysokim pułapie. Nasza kancelaria wychodzi z założenia, że na pierwszym miejscu powinno się mieć potrzeby potencjalnego kontrahenta. Główną regułą kancelarii jest szczególne podejście do podjętej pomocy prawnej oraz dostosowanie oferty do potrzeb konkretnych klientów. Zdobyte przez nas doświadczenie zawodowe i kooperacja z sądami tudzież komórkami rządowymi sprawia, że bez problemu możemy poradzić sobie powierzonym problemom. Kancelaria adwokacka w Mławie stworzona została z myślą o świadczeniu właściwej pomocy prawnej podmiotom, którzy w sytuacji trudności z prawem mogliby w pełni skorzystać siłę obrony posiadanych praw z omówieniem możliwych możliwości i ukazaniem możliwych zagrożeń wynikających ze skomplikowanej natury prawa. Proponujemy szybką a sprawną pomoc prawną również osobom fizycznym jak podmiotom gospodarczym. Przedział usług Adwokata Marka Borowego uwzględnia tworzenie pisemnych opinii natomiast analiz prawnych, uczestniczy podczas negocjacji natomiast reprezentowanie kontrahenta przed sądami, urzędami oraz instytucjami na okręgu Państwa polskiego.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall »

  Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall świadczy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań, windykacji należności, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa nieruchomości, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa budowlanego i prawa pracy. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług i zindywidualizowane podejście do każdej prowadzonej sprawy. Wykonujemy dla Państwa usługi m. in. w zakresie: • zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę, ból i cierpienie • zadośćuczynienia pieniężnego za śmierć osoby bliskiej • odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd • odszkodowanie za mienie skradzione lub zniszczone wskutek zdarzeń losowych • odszkodowania dla rolników za szkody wyrządzone w budynkach, zabudowie gospodarczej i uprawach rolnych • odszkodowania za wypadki w rolnictwie • odszkodowania za błędy medyczne • kompleksowa obsługa przedsiębiorców • prawo spółek handlowych • prawo nieruchomości • prawo budowlane • odszkodowania za ustanowienie służebności przesyłu • odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości • reprezentowanie Klienta przed urzędami i sądami • reprezetowanie wierzyciela lub dłużnika w postępowaniu upadłościowym • windykacja na etapie przedsądowym, sądowym i komorniczym • sporządzanie oraz wnoszenie do Sądu pozwów o zapłatę • zastępstwo procesowe w sprawach o zapłatę • sporządzanie wniosków o wszczęcie egzekucji • reprezentowanie interesów zarówno pracodawców i pracowników • odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy • prawo administracyjne • prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku) • prawo spadkowe • doradztwo prawne

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca prawny Czerwionka »

  JPkancelaria - dzięki ścisłej współpracy adwokata i radcy prawnego świadczymy najwyższej jakości usługi i porady prawne Czerwionka. Obecnie nasza oferta obejmuje usługi prawne z zakresu: [*]prawa cywilnego, [*]prawa karnego, [*]prawa spadkowego, [*]prawa administracyjnego, [*]czy prawa pracy. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala nam na trafne rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań naszych Klienta. JPkancelaria - Prawnik Czerwionka: zespół doświadczonych prawników gwarantuje skuteczne świadczenie usług prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem efektywnego rozwiązywania problemów i odnajdywania optymalnych rozwiązań prawnych. Zakres naszej działalności obejmuje miasta Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Wodzisław Śląski, Knurów, Żory oraz okoliczne miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii adwokacko-radcowskiej JPkancelaria.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów »

  Dużo osób ma trudności z prawem. W sądzie poszukujemy praworządności, walczymy z lukami w prawie podatkowym czy także innych rozporządzeniach. Sąd to niemniej jednak miejsce, jakie potrzebuje obycia, zarówno z innymi jurystami a także z prawem. Niedużo osób zdaje sobie sprawę z tego, jak zachować się w sądzie, jeszcze mniej ludzi zna prawo i kodeks karny. Jeśli należą Państwo do ludzi, jacy potrzebują pomocy prawnej - adwokat warszawa służy swoim doświadczeniem. Fachowy oraz pełen empatii adwokat z pewnością pomoże w rozwiązaniu konfliktu sądowego.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego adwokata. Nasz doświadczony zespół tworzą adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii adwokackiej Ius Cogens zdajemy sobie sprawę, że nikt nie wie wszystkiego i nie może zajmować się wszystkimi działkami prawa, toteż mamy do dyspozycji ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z branży prawa jest dla nas nieocenionym dośwadczeniem, które zdobywamy w każdym dniu pracy. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść w sposób szczególny. Respektujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu posiadają kilkuletnie doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to niemal zawsze szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Niesiemy pomoc przy sprawach o rozwód oraz w skomplikowanych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii prawnej z Torunia proponuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Zaufaj nam, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »