Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kancelarie':

 • Adwokat Kraków, Kancelarie Adwokackie Kraków »

  Wiesz, że powinieneś umówić się na wizytę u adwokata, gdyż pojawił się w twoim życiu problem prawny. Wiesz, że sam nie poradzisz sobie z jego rozwiązaniem. Przyjdź zatem do Kancelarii adwokackiej Justyny Miechowskiej na konsultację prawną po uprzednim umówieniu terminu spotkania. Prowadzimy sprawy cywilne i rodzinne, udzielamy porad prawnych tradycyjnych oraz online. Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Nie czekaj - przyjdź i przekonaj się, że warto nam zaufać powierzając swoją sprawę.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne, kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników samorządów jaki firm korporacyjnych z zakresu różnych zagadnień prawnych dotyczących zajmowanych stanowisk. Zapraszamy do współpracy porady prawne Wrocław Polecamy kancelaria prawna Wrocław

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pro - Lex = prawo rodzinne »

  Kancelaria nasza istnieje od roku 1996. Poprzez lata działania zdobyliśmy rezległe doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez nas spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw obejmuje zlecenia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego jak też handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych fachowców, którzy systematycznie poszerzają własne umiejętności. Służymy przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), firmy prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie i inne. Przyszłościowe podejście, zadowoleni Klienci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej detali o naszej spisie produktów/usług zawarto na witrynie www.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »