Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'karty plastikowe':

 • Rozwiązania wychodzące naprzeciw wymaganiom klientów »

  DcPerfectCard - karty plastikowe, kontrola dostępu. Prostota obsługi i niska cena -system kontroli i nadzoru pracy strażników Strażnik - obiektywna, szybka i skuteczna metoda nadzorowania pracy na praktycznie wszelkie warunki pracy. Program komputerowy SG2win, przystawka SG2P, punkty kontrolne, pokrowiec na rejestrator oraz inteligentna i szybka ładowarka stołowa. Układy elektroniczne rejestratora posiadają stalową obudowę. Ponadto zapisywane są zdarzenia systemowe istotne dla zapewnienia pełnej skuteczności systemu. Zapraszamy - ewidencja czasu pracy, rejestracja czasu pracy - rcp.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki kart »

  Sporo współczesnych firm i miejsc pracy wykorzystuje w swoim codziennym działaniu karty plastikowe, jakie współgrają z zainstalowanymi czytnikami, dające możliwość na rejestrację swojej obecności czy odblokowanie elektronicznie zamkniętych pomieszczeń. Takie karty można nabyć w firmie Unicard, która jest ich wytwórcą bądź sporządzić samemu stosując do tego celu drukarki kart, które przy okazji także znajdują się w ofercie Unicard. Przy pomocy takiej drukarki każdy nowo zaaplikowany pracownik może otrzymać do własnych potrzeb swoją unikalną kartę, czy swój autorski identyfikator bez przymusu nawiązywania kontaktu z jej producentem nie narażając się na dodatkowe koszty.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Z dodatkową folia zabezpieczającą »

  Cart oferuje karty plastikowe oraz karty magnetyczne, rabatowe, stałego klienta, lojalnościowe, zbliżeniowe i karty chipowe. Producent zaprasza Państwa po karty plastikowe, przezroczyste, z metalicznymi podkładami, matowione, papierowe, cieńsze z folii PCV (lakierowane i laminowane). Karty magnetyczne i chipowe pakowane w foliowe woreczki, Ze zdrapką, z naklejoną dodatkowa naklejką, ze specjalnym zabezpieczeniem, z nośnikiem informacji. Także wzory otworów pod zawieszkę, karta tłoczona, podłużna, dzielona na 3 części i z dodatkową folia zabezpieczającą. Również nietypowe wymiary.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »