Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

 • Klimatyzacja warszawa »

  ATE KLIMA - klimatyzacja Warszawa - montaż klimatyzacji, montaż wentylacji. Profesjonalne systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne - klimatyzacja precyzyjna, do serwerowni, do biur i obiektów. Wentylacja WarszawaJestesmy dobrze rozwijającą się firmą z doświadczeniem podążającą za nowoczesnymi technologami i trendami wprowadzanymi na rynek. W naszej działalności posiadamy niezbędne narzędzia do obsługi technicznej urządzeń klimatyzacji i chłodniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska . Prace monterskie wykonujemy maszynami najlepszych producentów. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na profesjonalizm wykonywanych prac, ponoszenie pełnej odpowiedzialności za własne działania oraz całkowite zaspokojenie potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Specjalnością firmy ATEKLIMA jest: Klimatyzacja komfortuKlimatyzacja precyzyjnaChłodnictwoSystemy wodylodowejSystemywentylacjiMontażwentylacjiMontaż klimatyzacjiZapewniamy kompleksową obsługę inwestycji: wykonanie projektudobórurządzeńmontażrozruchszkolenieserwis gwarancyjnyATEKLIMA oferuje pełną obsługę inwestycji, począwszy od fazy projektu poprzez dostarczenie urządzeń, montaż, szkolenie użytkowników, pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria - BudownictwoPolskie »

  Serwis Galeria.BudownictwoPolskie.pl oferuje darmowy dostęp do profesjonalnej i obszernej bazy zdjęć o ukierunkowanej tematyce. Galeria umożliwia precyzyjne dotarcie do informacji graficznych poprzez szereg kategorii tematycznych, ponadto serwis pozwala na pozyskiwanie i komercyjne wykorzystywanie zdjęć.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku. Sprawnie działająca wentylacja pozwala skutecznie usuwać dwutlenek węgla, parę wodną, alergeny oraz zapachy unoszące się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń.Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza.Wentylacja może działać w sposób naturalny. Jest to tak zwana wentylacja grawitacyjna i jest ona uzależniona od działania sił natury (głównie od różnicy temperatury zewnętrznej i wewnętrznej).

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chillery »

  W bogatym asortymencie firmy znajdują się pompy ciepła, klimatyzatory, rekuperatory oraz chillery, czyli agregaty wody lodowej. Profesjonalne-Instalacje to marka firmy Klima Pol, która od wielu lat dostarcza do naszych domów i firm profesjonalne instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne. Naszym niewątpliwym atutem są ludzie, czyli pracownicy którzy na co dzień zajmują się doradztwem, montażem oraz serwisem naszych urządzeń. Wieloletnie doświadczenie z wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą dają Państwu gwarancje, że zlecenie powierzone naszej firmie zostanie solidnie oraz w terminie wykonane.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autozagadki warsztat samochodowy »

  Mechanik powinien rzeczowo zaprezentować kłopot i typy jego regeneracji. Uczciwy autoserwis uprzednio konsultuje z konsumentem które wydatki są do naprawienia, daje wybór co do wariantu regeneracji lub konwersji wadliwych bądź zastarzałych frakcji. Wymienione części samochodowe powinny być osiągalne do wglądu nabywcę a równoczesne wydatki autonaprawy zużyć powinny być omawiane z konsumentem. Zasadnicza sprawą jest tu jeszcze czas inicjatywy reperacji, jeśli technik z jakiś przyczyn nie będzie zdołał zwrócić nam pojazdu w umówionym terminie powinien powiadomić telefonicznie o opóźnieniu. Na finisz moglibyśmy zażyczyć sobie odpis ze sporządzonego raportu z regeneracji, taka kopia może być potrzebna w razie składania reklamacji.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biofiltr »

  Witryna internetowa ottoindustries.pl przedstawia bogatą ofertę usług firmy Otto Engineering Polska S.A. Zaliczają się do nich m.in: projektowanie malarni, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne biofiltry i skrubery czy też połączenia tych systemów. Ponadto firma posiada serwis klimatyzacji. W zakresie usług środowiskowych znajdują się olfaktometria i pomiary FID. Wykwalifikowani pracownicy opracowują kompleksowe rozwiązania systemowe dostosowane do potrzeb klientów Otto Engineering Polska S.A

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja lublin »

  Wykończenie każdego mieszkania to nie lada wyznawanie. Zawsze coś brakuje, trzeba coś dokupić. Jeśli aktualnie poszukują Państwo klimatyzatora to nasz sklep zapewni najlepszy tego typu produkt.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Poznań »

  Gorąco zapraszamy na stronę www przedsiębiorstwa Greenvent - Klimatyzacja Poznań. Przedstawiana oferta firmy Greenvent to całościowa obsługa urządzeń wentylacji jak i klimatyzacji. Zajmujemy się także instalowaniem jak i planowaniem, wentylacji, instalacji klimatyzacyjnych i ogrzewania. Działalność prowadzimy w całej Polsce, siedziba Greenvent mieści się w stolicy Wielkopolski. Skupiamy sie na tym aby zagwarantować satysfakcję obsługiwanemu Odbiorcy. Ciągle dokładamy starań interpretować realne potrzeby Klienta, żeby dobrać dla odbiorcy w jak największym stopniu optymalne i funkcjonalne solucje. Zajmujemy się między innymi instalacją i montażem wentylacji i klimatyzacji ogrzewających. Realizujemy także planowanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych a także grzewczych. W ofercie posiadamy wentylacje i klimatyzacje różnego rodzaju. W firmowym zaopatrzeniu jest fachowy sprzęt, a team własnych pracowników ma specjalistyczną kompetencję techniczną, którą bez ustanku zdobywamy. Odwiedź naszą stronę już teraz i podejmijmy współpracę, ponownie serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnice samochodowe »

  Czasami zdarza się tak, że jakieś z części w naszym samochodzie zaczynają ulegać awarią. W takim układzie często wydajność naszego pojazdu mocno się zmniejsza, a jeszcze częściej po prostu uniemożliwia nam to jazdę. Tak jest na przykład jeśli chodzi o chłodnice samochodowe. Stanowią one na tyle ważny i niezastąpiony element każdego samochodu, że gdy już zdarzy nam się ich awaria nasz samochód staje się bezużyteczny. Dlatego też, chłodnice samochodowe należy kupować tylko dobrej jakości, czyli u renomowanych producentów. Przecież nikt nie może sobie pozwolić na tego typu awarie. Z doświadczenia mogę polecić firmę Nissens. Ich chłodnice samochodowe są naprawdę bardzo wydajne, wytrzymałe, i do tego świetnie wywiązują się ze swojego zadania. Już nigdy bloki silnika w Twoim samochodzie nie ulegną przegrzaniu. Pamiętaj o tym jak ważną częścią Twojego auta są chłodnice. Zapytaj innych kierowców, wszyscy potwierdzą moje słowa. Ponadto pamiętaj o tym, aby chłodnice samochodowe kupować tylko oryginalne, ponieważ często zdarza się że tańsze zamienniki bardzo szybko się psują, a do tego nie zapewniają odpowiedniej ochrony przed wysokimi temperaturami. Jeszcze raz polecam wspomniane wcześniej chłodnice i zapraszam wszystkich kierowców na zakupy!

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opony Poznań »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą tłumiki, opony Poznań oraz felgi do wszelkich typów pojazdów. Ponadto nasza firma oferuje usługi związane z mechanika oraz klimatyzacja samochodową. W celu zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą na nasze produkty, serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony www, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Prezentujemy stronę internetową lidera branży systemów przesyłania powietrza Centrum Klima S.A. Nasz szeroki zakres asortymentu obejmuje m.in. kształtki okrągłe, przewody akustyczne, kanały i kształtki prostokątne, przepustnice wentylacyjne, nawiewniki, Centrale wentylacyjne i rekuperacyjne KOMFOVENT, kurtyny powietrza oraz wiele innych produktów. Cieszą się one dużą popularnością wśród odbiorców detalicznych i hurtowych w kraju i za granicą ( Niemcy, Dania, Portugalia). Niemiecka wersja językowa serwisu prezentująca ofertę produktową dla segmentów klimatyzacja i wentylacja dostępna jest pod adresem centrumklima.de.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Czas wiosenno- letni to czas, kiedy dużej grupie z nas zaczynają utrudniać życie wysokie temperatury. Korzystnie jest w tym okresie, ale wcześniej również pomyśleć nad założeniem klimatyzacji, która na wiele lat pomoże nam ograniczyć dolegliwości powiązanych z upałem. Inwestycja jest pewna i przy odpowiednim korzystaniu może nam służyć wiele lat. Zmiany klimatyczne, zmieniające nasz klimat powodują, że tego typu wyjście zaczyna być bardzo dobrym wyjściem. Klimatyzacja daje ulgę w trakcie przebywania w domu, biurze czy aucie. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest powierzenie pracy firmie zajmującej się tą tematyką od wielu lat, będącej w branży i orientującej się w klimatyzacji, ale także w innych nawiewach i sposobach ogrzewania. Wszyscy kontrahenci naszej firmy są usatysfakcjonowani z otrzymanych efektów, a sama inwestycja jest nieporównywalnie mała w porównaniu do otrzymanego komfortu.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Zdając sobie kwestię z tego, jak gigantyczne kłopoty są w stanie wyniknąć z powodu kiepskiej klimatyzacji i jak zawikłane może okazać się usunięcie takiej usterki dla pospolitego człowieka przygotowaliśmy dla Państwa naszą najlepszą ofertę. Klimatyzacjawarszawa. eu to pod wieloma względami najlepsze rozwiązanie, dla każdego, kto potrzebuje pomocy. Wyśmienicie też zdajemy sobie kwestię z faktu, jak istotna zwłaszcza w czasie lata ma okazję okazać się taka klimatyzacja. Specjalizujemy się również w sprzedaży, jak oraz montażu klimatyzatorów najlepszej jakości, które też znamionuje energooszczędność.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis lakierniczy Kraków »

  Jeśli potrzebny jest Państwu zasłużony lakiernik z prawdziwego zdarzenia, który proponuje usługi na bardzo wysokim poziomie i również w dobrej cenie, to koniecznie odwiedźcie nasz nowoczesny serwis lakierniczy. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy pełny serwis blacharski a także lakierniczy. Zajmujemy się naprawą nie tylko samochodów osobowych, lecz też samochodów ciężarowych i również autobusów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się przyswoić sobie wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze }chwalą nasz serwis lakierniczy a także polecają go swoim znajomym. Spośród innych firm wyróżnia nas rzetelność, pełen kompetencja a także terminowość w realizacji podjętych zleceń. Pełną propozycję naszych usług znajdą Państwo na stronie do której odwiedzenia gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »