Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kołdry':

 • Kołdry i poduszki »

  Nowoczesny, nieskomplikowany w obsłudze, internetowy sklep www.poduszki-koldry.pl oferuje klientom możliwość nabycia ekskluzywnych kołder oraz przytulnych poduszek marki Piórex - puchowych lub antyalergicznych. Gdy śnieg i mróz da człowiekowi w kość nieodzowna staje się kołdra pod którą można się zaszyć i rozgrzać w chłodne wieczory. W ofercie sklepu internetowego "Galeria Fordito" znajdują się ponadprzeciętnie komfortowe kołdry stworzone z puchu gęsiego najwyższej jakości D1 i D4, przeznaczone na jesień i zimę. W szczególności polecana jest kołdra kasetowa materacowa. Polecamy także kołdry letnie, wypełnione niewielką ilością puchu, sprawdzające się także w ciepłych pomieszczeniach. Do kompletu można zamówić wypełnione puchem poduszki. Alergikom, konsultanci ze sklepu internetowego "Galeria Fordito" (poduszki-koldry.pl) polecają nadzwyczajne kolekcje pościeli antyalergicznej, wykonane z miękkiej włókniny lub sztucznego puchu, w poszyciu z satyny uszlachetnionej lub specjalnych tkanin antyroztoczowych lub antybakteryjnych. W "Galerii Fordito" zakupią Państwo również specjalne kołdry antyroztoczowe wykonane z naturalnego puchu gęsiego, dostosowane do prania w temperaturze 90 stopni! Do kołder i poduszek firmy Piórex zakupionych w sklepie prowadzącym sprzedaż w internecie "Galeria Fordito" dokładany jest PREZENT, w formie użytecznej torby foliowej lub kartonowej walizki przeznaczonej do przechowywania kupionych wyrobów pościelowych.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowotna pościel wełniana z wełny merynosa/ kołdra, poduszka, koc, podkład »

  Firma Aga jest producentem wysokiej jakości wyrobów wełnianych - pościeli wełnianej.
  Oferuje kołdry, poduszki, koce z wełny merynosa europejskiego oraz ocieplacze: pasy lędźwiowe, pasy barkowe, bambosze, kamizeli.
  Służy radą swoim klientom, zapewniając tym samym dokonanie przez nich odpowiedniego doboru produktów do swoich potrzeb.
  Wyroby profilaktyczno-rehabilitacyjne firmy Aga wykonane są ze 100% czystej żywej wełny. Przeznaczone są do profilaktyki, łagodzenia przebiegu, rehabilitacji leczniczej wielu dolegliwości i chorób.
  Z pościeli wełnianej firmy Aga powinni korzystać zarówno dzieci jak i osoby w wieku średnim i starsze.
  Wełna, z której wykonana jest pościel posiada licencję Woolmark.

  CENY (detaliczne):
  komplety – od 200,00zł do 800,00zł;
  kołdry – od 90,00zł do 360,00zł;
  poduszki – od 20,00zł do 85,00zł;
  podkłady – od 70,00zł do 120,00zł;
  koce – 130,00zł.
  - możliwość zamówienia większych ilości -

  Sen stanowi prawie jedną trzecią życia ludzkiego. Pozwala nam zregenerować organizm, przez co jest najlepszym lekarstwem. Bez odpowiedniego wypoczynku nie sposób zdołać wszystkim stresom i problemom codzienności. Do prawidłowego funkcjonowania jest nam niezbędny zdrowy, komfortowy sen, a coraz więcej osób cierpi na zaburzenia snu. Komfort ten możemy uzyskać używając pościeli wełnianej firmy "Aga".

  Adres zakładu:
  66-210 Zbąszynek
  ul. Targowa 2
  (68) 38-49-645
  600-363-965.

  Firma zaprasza do współpracy i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pościel z satyny »

  Każdy śni o szczypcie luksusu – jeśli chciałbyś doprowadzić do realizacji to marzenie powinieneś sięgnąć po ofertę mojego sklepu. Znajdziesz tu pościel utworzoną z najwyższej próby wełny. Zaręczamy, że sprzedawana przez nas pościel będzie nie tylko luksusowa ale również nadzwyczaj komfortowa. Zachęcamy do rozważenie oferty naszego sklepu – cały czas staramy się powiększyć asortyment. Wszelkie towary dostrzegalne na stronie są do zdobycia od ręki. Jeśli nie wiesz jaką pościel wybrać zadzwoń do nas! Odwiedzając systematycznie naszą witrynę z pewnością natrafisz na promocję. Pragniemy aby wszelcy kontrahenci byli zaspokojeni z zrobionych zakupów.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »