Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurs rysunku':

 • Szkoła rysunku MDK-KURS rysunku Kraków »

  Szkoła rysunku Kraków
  MDK-Kurs rysunku w Krakowie to pracownia specjalizujaca się w nauce rysunku architektonicznego pod kątem egzaminów na architekturę.
  Rysunek architektoniczny stanowi domenę pracowni.
  Szkoła oferuje kursy rysunkowe w roku szkolnym w profilu intensywnym i postawowym oraz kursy wakacyjne. Lekcje rsowania w pracowni prowadzone są przez wykwalifikowanych architektów biegłych w rysunku odręcznym i jego nauce.

  Szkoła realizuje autorski program i netody nauki rysowania wypracowane przez lata działalnosci w Krakowie. Poza tematyką rysunkową występującą na egzaminie wstepnym na studia architektury w Krakowie kurs przygotowuje na wybrane wydziały studiów architektonicznych w całej Polsce. Wysoki poziom rysunkowy oraz praktyczne umiejętności zdobywane na kursie są podstwą sukcesów egzaminacyjnych uczniów.

  Galerie i rysunki architektoniczne zrealizowane przez kursantów mozna ogladac na stronie szkoły. Galeria rysunkowa przezntuje liczne prace o tematyce architektonicznej w tym rysunek ołówkiem, szkice architektury, krajobrazu, projekty architektoniczne, rysunek postaci, martwe natury i tematy z egzaminów.

  MDK-Kurs rysunku Krakaów.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ARCHIMEDIA Kompania Artystyczno-Promocyjna »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą branży architektoniczno-multimedialnej. Świadczymy usługi w zakresie projektów architektoniczno - budowlanych jak również działamy pro społecznie, aktywując wiele inicjatyw skierowanych głównie do młodzieży oraz dzieci.
  Współpracujemy ze STOWARZYSZENIEM ZDOLNIACHA GRA, gdzie organizujemy warsztaty oraz szkolenia o tematyce artystycznej.
  Jesteśmy również autorami projektu internetowego zdolniacha.pl, przy pomocy szkół aktywnie wspieramy i promujemy młode osoby.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ArchiCEL – kurs rysunku odręcznego na architekturę »

  Od wielu lat prowadzimy kompleksowe zajęcia z rysunku odręcznego, przygotowującym młodzież do egzaminów na wydziały Architektury oraz Architektury Krajobrazu w całej Polsce, mamy wypracowany autorski program, dzięki któremu nasi uczniowie nie mają żadnych problemów z tematami egzaminacyjnymi. Możemy pochwalić się sporą skutecznością ( 80%-100% osób rocznie dostających się na studia). Egzaminy w różnych miastach równią się od siebie, my znamy specyfikę egzaminów w Krakowie, Gliwicach, Kielcach, Wrocławiu i Łodzi. Zapisy na zajęcia trwają cały czas. Tryb nauczania przewidziany jest dla pierwszych, drugich i trzecich klas. Gwarantujemy profesjonalną naukę w bardzo miłej atmosferze. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku architektonicznego Gdańsk »

  Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by nauczyć się rysować? A może zawsze chciałeś zostać architektem, ale wizja zdawania egzaminów z rysunku była zbyt odstraszająca? Pracownia rysunku Studio Kształt w pełni zna wartość umiejętności odzwierciedlania rzeczywistości i przedstawiania naszych konceptów. Wiemy też, że ta niecodzienna i fascynująca umiejętność wynika nie z talentu czy wrodzonych predyspozycji, ale z ciężkiej pracy i zdobytej wiedzy. Dlatego staramy się energicznie przekazywać wszystkie umiejętności i wiedzę niezbędne do swobodnego posługiwania się rysunkiem. Nasz kurs rysunku posiada specjalistycznie opracowany program, poruszający wszystkie tematy niezbędne do nauki rysunku. Na naszej stronie interntowej wszystkie te zagadnienia zostały starannie wypunktowane- wiemy że nauka rysunku to czasochłonny proces wymagający wiele wysiłku. By zatem Nasi podopieczni byli w stanie podjąć to wyzwanie, staramy się, by atmosfera w pracowni była miła i przyjemna, zachęcała do spędzania w niej czasu i ćwiczenia. Ponadto przykładamy dużą wagę do przejrzystości strony i aktualizowania jej, by osoby planujące zapisanie się na kurs, bądź już uczęszczające mogły bez problemu znaleźć aktualne i interesujące je informacje. Wiemy jak istotnym bodźcem przy wyborze kursu rysunku jest jego efekt- czyli galeria prac. Zapraszamy do Naszej internetowej, stworzonej w ramach strony, uzmysławiającej jak wytrwale pracują nasi kursanci i jak wiele można osiągnąć pracą- ponadto Nasza galeria jest cenną wskazówką dla hobbystów- dla pasjonatów oferujemy również kursy posiadające bogaty program i pozwalające nieustannie się rozwijać pod okiem naszych profesjonalnych prowadzących, którzy pragną przekazać swój zapał tworzenia podopiecznym, zarówno tym zdającym na Architekturę, jak i hobbystom pragnącym poszerzyć swoje horyzonty.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »