Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'lokaty':

 • Lokaty terminowe »

  Nasz portal został skonstruowany z myślą o ludziach posiadających wolne środki pieniężne i chcących je pewnie zainwestować. Wyszukasz tu mnóstwo wiadomości tyczących się lokat bankowych. Odwiedzający portal ma możliwość obejrzenia zestawienia lokat i wyselekcjonowania dla siebie depozytu o praktycznym okresie trwania oraz dużym oprocentowaniu. Do charakterystyki wszelkich tekstów dołączono przedstawienie odek dla najczęściej lokowanych kwot lokat. Jeżeli pożądasz dalszej wiedzy na temat tych zagadnień, masz sposobność, by zapisać się do naszej subskrypcji. Na stronie odwiedzający mogą również zapytać o wskazówki na temat tego wątku. Jeślibyś domagał się wiedzy o pozostałych produktach finansowych, jak np. kredyty bankowe czy konta oszczędnościowe, też je u nas uzyskasz. Miło polecam każdemu i zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty strukturyzowane »

  Lokaty strukturyzowane stanowią stosunkowo nową, niezwykle interesującą grupę instrumentów inwestycyjnych. Zazwyczaj konstruowane są w ten sposób, że posiadają część odpowiadającą za "przechowanie" określonej części zainwestowanego kapitału przez okres do upływu terminu wymagalności - o niskim ryzyku i niskiej stopie zwrotu - a także część generującą właściwy zwrot z inwestycji - najczęściej stanowią ją różnego rodzaju opcje.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Chcesz zorientować się jak pewnie i łatwo zarabiać pieniądze? Wystarczy, że zobaczysz na naszą witrynę opisującą tematykę lokat bankowych. Depozyt bankowy to bardzo popularny sposób oszczędzania. Już miliony Polaków zarabia w ten sposób. Jednakże wybór lokaty nie jest taki nieskomplikowany jak mogłoby się zdawać. Banki zalewają nas swoimi ofertami, spośród których wiele propozycji ma w sobie najdziwniejsze sztuczki mające Cię skłonić do skorzystania propozycji konkretnej instytucji. Dlatego prezentujemy co miesiąc niezależny ranking lokat bankowych, który posiłkuje wybór najatrakcyjniejszej dla Ciebie lokaty.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Witamy w świecie lokat, nasz serwis poświęcony jest lokatom krótko i długoterminowym. Udzielamy informacji na temat najlepszych lokat na rynku finansowym i bankowym. Od jakiegoś czasu można zauważyć, że lokaty stały się jedną z bardzo popularnych form inwestowania w naszym kraju. Znakomita inwestycja oraz dodatkowo prawidłowa zasada współwłasności to domena aktualnie naszego serwisu. Zachęcamy do skorzystania z mojej oferty w niezbyt długim i długim czasie. Oprocentowanie lokat to serwis dla każdej mężczyźni i kobiety, marzącej o inwestowaniu.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokata bankowa »

  Portal nasz poleca lokaty terminowe banków: mbank, inteligo, banku pocztowego i inne. Drobiazgowe porównanie propozycji odnośnie tej formy inwestowania finansów odnajdą Państwo w dziale - lokaty bankowe porównanie. Mamy do zaoferowania wyłącznie wypróbowane banki i ich oferty, promocje i rankingi propozycji bankowych. Proponujemy dobry towar inwestycyjny poprzez sieć. Zainwestuj z głową w najkorzystniejsze artykuły inwestycyjne - wysokooprocentowane lokaty bankowe, inwestycję w złoto czy fundusze inwestycyjne. Przejrzyj propozycje tanich i bardzo szybkich polskich usług finansowych. Zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Konta Oszczędnościowe »

  Witamy na stronie poświęconej najlepszym kontom oszczędnościowym i lokatom bankowym. Przedstawiamy aktualnie najwyżej oprocentowane konta. Konta oszczędnościowe to najbezpieczniejsza forma inwestowania kapitału. Dodatkową zaletą jest fakt, iż pieniądze te można w każdej chwili wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. Stawia to konta zdecydowanie przed lokatami, które niestety trzeba najpierw zerwać aby wypłacić pieniądze. Zrywając lokatę niestety tracimy też wszystkie uzbierane odsetki. Pieniądze ulokowane na kontach oszczędnościowym podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co oznacza, że w przypadku bankructwa banku, będą i tak wypłacone.

  Data dodania: 30 10 2017 · szczegóły wpisu »