Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'matura':

 • Matematyka »

  Egzaminy maturalne z matmy jeszcze nigdy wcześniej nie były tak proste, dzięki naszemu portalowi supermatma.pl.Zdasz ją na bardzo dobrą ocenę. Szeroka wiedza teoretyczna, mnóstwo zadań z pełnymi odpowiedziami, przykłady maturalne i zadania otwarte, w odpowiedni sposób dobrane sprawią, że poczujesz się szczerze mocny z matmy.


  Dla większości maturzystów przedmiotem, który powodował bóle brzucha była niekwestionowana królowa wszystkich nauk, a więc matma. Dzięki naszemu serwisowi supermatma.pl niebędzie już ona tak straszna.

  W naszych zestawach znajduje się cały ogrom wszelakich zadań wraz z rozwiązaniami. Począwszy od geometrii, równań kwadratowych i zadań związanych z funkcjami na statystyce i całkach zakończając. Tylko u nas odszukasz udostepnione większość testów i egzaminów maturalnych z zeszłego sezonu wraz z odpowiednią wiedzą teoretyczną.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • EKOREPETYCJE portal korepetycji i korepetytorów »

  Z portalem dotrzesz do każdego ucznia szukającego. Dodanie ogłoszenia w naszym serwisie gwarantuje nie tylko większą szansę na to że Twoje ogłoszenie dotrze do szerokiego grona odbiorców, ale również na dokładniejszy target. W naszej bazie danych znajdziecie liczne przedmioty zarówno przedmaturalne jak i typowo akademickie. Matematyka, historia, geografia, budowa maszyn, ekonometria, ekonomia to wszystko i wiele więcej możesz odnaleźć w szerokiej bazie danych wśród największych miast Polski. Jeżeli nie ma Twojego miasta w naszym serwisie, napisz do nas a w miarę możliwości je dodamy. Warto również zaznaczyć, iż nasz serwis jest regularnie pozycjonowany przez specjalnie do tego wynajęty zespół, w ten sposób nie skazujesz swojego ogłoszenia na niebyt wśród olbrzymich zasobów polskiego internetu i portali ogłoszeniowych. Mamy najtańszą rejestrację wśród portali z korepetycjami w kraju po której możesz dodać nieograniczoną liczbę ogłoszeń. Nie czekaj i dołącz do naszej społeczności już dziś.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs językowy umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym. W dziale Gramatyka znajdziecie omówienie najważniejszych zagadnień gramtycznych. Wbrew powszechnej opinii znajomość gramatyki angielskiej jest bardzo ważna w kontekście egzaminu maturalnego. Omówienia zaopatrzone są w liczne przykłady i zestawy ćwiczeń oraz klucz z odpowiedziami. Kolejny dział naszego portalu to Test Your English. Dział zawiera zbiory testów sprawdzających znajomość języka angielskiego. Testy zostały opracowane w taki sposób, by mogły dzięki nim się sprawdzić osoby o różnym poziomie zawaansowania.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura »

  Szybkimi krokami nadchodzi maj czyli miesiąc, który dla niektórych oznacza jedno - matura. Według nas kluczem do jej zaliczenia jest tylko i wyłącznie dobre przygotowanie. Będzie ono możliwe z naszym serwisem, który powstał właśnie z myślą o maturzystach. Znajdziesz u nas arkusze zadań, warianty rozwiązań, opracowania i skrypty.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »