Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nauka angielskiego':

 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki języka angielskiego na naszym portalu.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  W dzisiejszych czasach umiejętność języka angielskiego jest konieczna. Ciężko jest znaleźć dobrą funkcję lub zorganizować dobry kontrakt bez znajomości języka. Jeśli nie mamy czas na chodzenie na zajęcia to dobrą ofertą może być nauka języka obcego organizowana w firmie. Jest to często spotykana metoda zwłaszcza w dużych firmach. Jeśli interesuje Ciebie taka metoda nauki to zachęcamy do wisyty naszej strony www.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Gliwice »

  Stres dopada każdego, kto ma występować publicznie. To, dlatego trzeba będzie zapisać się na specjalistyczne szkolenia mające na celu wskazanie nam, czego unikać, a co należy robić. Szkolenia organizowane przez firmę Linguastrefa dają nam dokładnie to, czego szukamy. Dostaniemy się do profesjonalistów znających się na rzeczy. Warto wybierać najlepsze rozwiązania, bo wtedy oszczędzamy swój czas. Im szybciej zapiszemy się na taki kurs tym lepiej będzie dla nas wszystkich. Nie tylko my na tym zyskamy, ale również cała firma, która na nas polega. Stres jest w stanie zniszczyć wszystkie nasze plany i nie możemy na to pozwolić.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »