Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nerwice':

 • Choroby genetyczne »

  Każdy organizm narażony jest na najróżniejsze urazy i choroby, które długotrwale mogą uprzykrzać normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Nie zważając na sposób w jaki można się zarazić oraz nie dbając o kondycję i właściwą dietę, tym bardziej narażamy go na nieoczekiwany atak. Przykładając dużą wagę do zapobiegania możemy jednak nie tylko zapobiec wielu przypadłościom, ale też widocznie poprawić wydolność organizmu. Informacje odnośnie tego tematu dobrze zasięgnąć ze sprawdzonych źródeł w telewizji, z internetu na portalach medycznych i z książek. Trzeba jednak pamiętać, że do każdego przypadku powinno się podejść indywidualnie.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »