Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'norma standard':

 • Kurs Norma Standard »

  Nasze szkolenia skonstruowane zostały przez szkoleniowców z ogromnym doświadczeniem, fachowców z dziedziny posługiwania się informatyką w budownictwie. Kursy odbywają się w pełni zaopatrzonych salach komputerowych, każdy kursant posiada oddzielne stanowisko. Kursy umożliwiają zgłębienie wiedzy z działu kosztorysowania jak i na sprawne posługiwanie się programem do kosztorysów. Zachęcamy do zapisów na nasze profesjonalne szkolenia telefonicznie lub mailowo. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nasi pracownicy chętnie wyeliminują wątpliwości i odpowiedzą na frapujące zagadnienia.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Norma jest funkcjonalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które przede wszytkim ukierunkowują się na koztorysowanie jak również dla przedsiębiorstw z profesji budownictwa. Jej wyjątkowa formuła oraz wszechstronność funkcji daje szanse na zwiększenie wydajności pracy kosztorysantów, jak również na precyzyjniejsze zbudowanie kosztorysów, na które właśnie pozyskaliście zamówienie. Normę Pro lub Standard można nabyć w pakiecie z roczną aktualizacją oraz z cennikiem Intercenbud. Jest możliwość kupna wyłącznie oprogramowania do kosztorysowania, a dla tych, którzy posiadają już jakiś program kosztorysowy twórca proponuje wyjątkowe bonifikaty. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Nasza firma specjalizuje się w programach do kosztorysowania. W ofercie posiadamy najbardziej popularne oprogramowanie Norma PRO, Norma STANDARD, Norma EXPERT programy do kosztorysowania. Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sekocenbud »

  W naszej ofercie posiadamy programy dla budownictwa: programy kosztorysowe (Norma PRO, Norma STANDARD), bazy cenowe (Intercenbud, Sekocenbud) programy CAD oraz wiele innych. Prowadzimy również szkolenia Norma PRO oraz kursy kosztorysowania. Sekocenbud Bazy cenowe. Cennik i opis SEKOCENBUD. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Dostępne na rynku oprogramowanie do kosztorysowania jest coraz bogatsze w funkcje oraz ma za zadanie ułatwić pracę kosztorysantom, którzy decydują się na dane narzędzie. Program Norma Pro ma zalety, które w dzisiejszych czasach w znacznym stopniu przyśpieszają proces tworzenia kosztorysów oraz pozwalają na współpracę z programami do harmonogramowania i planowania. Zapraszamy po więcej szczegółów do naszego portalu.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »