Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ochrona':

 • Instrukcje BHP »

  Jesteśmy spółką z wieloletnim doświadczeniem i zatrudniamy samych najlepszych fachowców w których wkładamy bardzo dużo środków. Nasz zakład para się od 14 lat produkowaniem znaków. Rozwijaliśmy się przez ten długi czas doskonaląc nasze umiejętności. Jeśli pragniesz aby Twoje oznaczenia zostały zrobione przez zawodowców to serdecznie zapraszam na serwis TDC. Znajdziesz tam obszerną ofertę dotyczącą oznaczeń jak i dowiesz się więcej o firmie. Zapraszam serdecznie na serwis.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Bydgoszcz »

  Firma TECHNIKA ALARMOWA powstała w 1999 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Firma posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0738/01, autoryzację TECHOM-u do klasy SA 2 i SA 4 w zakresie projektowania elektronicznych systemów alarmowych. Wykonujemy kompleksowe instalacje w opraciu o najnowsze technologie. Oferowane przez nas urządzenia wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM".

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona przyrody »

  Jeśli bliskie Ci są pojęcia takie jak obrona przyrody lub zdrowy styl życia – zajrzyj koniecznie na serwis ekologiczny. To najogromniejsza tego typu platforma w kraju skupiająca entuzjastów ekologii i nie tylko. Przekonasz się jak bez trudności można przyczynić się do dbania o środowisko naturalne, dowiesz się wielu rzeczy z różnorodnych dziedzin wiedzy, skorzystasz z licznych funkcjonalności serwisu (np. prognoza pogody, katalog firm czy leksykony), dołączysz do przyjacielskiego gremia użytkowników czy przyjemnie spędzisz czas układając ekologiczne puzzle. Serwis łączy więc przekaz istotnych i rzeczowych informacji oraz budowanie postaw ekologicznych z zabawą – zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Job Safety BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ppoż, »

  Szkolenia BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ochrona przeciwpożarowa. Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć specjalistów, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju. Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Służba BHP powinna w zakładzie pracy podlegać bezpośrednio pracodawcy. Jeżeli pracodawca jest jednostką organizacyjną, powinna podlegać osobie nią zarządzającej lub osobie wchodzącej w skład organu zarządzającego, upoważnionej do nadzorowania bezpieczeństwa i higieny pracy. Istnienie służby BHP nie wyłącza jednak odpowiedzialności samego pracodawcy za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy. Służba BHP pełni bowiem jedynie funkcje kontrolne i doradcze.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony Inowrocław »

  Każdego dnia media informują o napadach, włamaniach i kradzieżach. Sądzisz, że Twoja firma jest bezpieczna? Zastanów się, jakimi środkami dbasz o właściwą ochronę ludzi i mienia – jesteś pewien, że są wystarczające? Pomyśl także o porządku w obiektach firmy oraz wyglądzie terenów, które do niej przynależą – czy wszystko prezentuje się tak, jak byś tego chciał? Jeśli masz wątpliwości odnośnie wskazanych aspektów, skontaktuj się z firmą Votum – to firma świadcząca kompleksowe usługi porządkujące oraz niezawodna agencja ochrony. Bydgoszcz to jedno z miast, które obsługiwane jest przez firmę w pełnym zakresie, warto skonsultować się ze specjalistami, by zapewnić bezpieczeństwo w firmie.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego poprzez realizację unijnej polityki "Zrównoważonego Rozwoju".
  Oferta OZE SYSTEMS obejmuje:

  1) Promowanie innowacyjnych rozwiązań proekologicznych:
  Projektujemy, sprzedajemy oraz montujemy instalacje wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.:
  - Kolektory słoneczne;
  - Pompy ciepła;
  - Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  - Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  2) Doradztwo środowiskowe -opracowywanie prognoz i raportów z oceny oddziaływania na środowisko, planów gospodarowania odpadami, programów ochrony środowiska, kart informacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych itp.
  Sporządziliśmy wiele opracowań z zakresu Oceny Oddziaływania na Środowisko (OOŚ) zarówno dla przedsiębiorstw, jak i Jednostek Samorządu Terytorialnego (m.in. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego).
  Działamy w oparciu o zasób rzetelnej wiedzy oraz doświadczenia. Kierujemy się doskonałą znajomością podstaw prawnych niezbędnych do profesjonalnego prowadzenia spraw będących w toku postępowania administracyjnego.

  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy jedynie sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony Poznań - ochrona fizyczna obiektów! »

  Agencja ochrony w Poznaniu oferuje: ochrona fizyczna obiektów, monitoring, zabezpieczenia! Profesjonalna ochrona osób i mienia, ochrona fizyczna Poznań!W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi takie usługi jak: profesjonalna ochrona osób i mienia (ochrona fizyczna obiektów, firm, ochrona przedsiębiorstw) oraz profesjonalne systemy ochrony i zabezpieczenia zarówno dla sfery biznesowej jak i prywatnej. Jeżeli wcześniej szukaliście Państwo ochrony mienia i osób nie mogliście znaleźć wlaściwych informacji lub zetknęliście się z niedbałymi wykonawcami- nie musicie szukać dalej! Nasza agencja ochrony zapewnia kompleksowość obsługi i atrakcyjną ofertę, a specjaliści pomogą Państwu odpowiednio dobrać takie systemy zabezpieczeń dzięki którym będziecie czuć się bezpiecznie!

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona mienia Bydgoszcz »

  Agencja Ochrony Ares oferuje profesjonalne kompleksowe usługi ochrony osób, mienia i obiektów. Posiada wieloletnie doświadczenie w ochronie imprez masowych. Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą. Pracownicy posiadają wszystkie niezbędne licencje. Zajmuje się konwojowaniem wartości pieniężnych i przedmiotów wartościowych. Świadczy usługi monitoringu systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz monitorowania i lokalizacji osób za pomocą GPS. Projektuje, instaluje i konserwuje systemy telewizji przemysłowej oraz monitoring video. Zapewnia szkolenie dla firm w zakresie obsługi systemu oraz bezpłatny serwis gwarancyjny. Ares to także agencja detektywistyczna świadcząca szeroko pojęte usługi detektywistyczne. Firma posiada własny ośrodek szkoleniowy, w którym szkoli pracowników cywilnych, pracowników ochrony, funkcjonariuszy służb mundurowych oraz personel medyczny.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona osób, mienia, osiedli, obiektów Warszawa »

  Żyjąc w niebezpiecznych czasach, gdzie narażeni jesteśmy na różnego rodzaju nieprzewidziane sytuacje, bezpieczeństwo naszego majątku i ochrona zarówno nas samych, jak również naszych bliskich, stały się towarem bez którego trudno jest się obejść. Firma Special Services buduje nową jakość w usługach ochrony. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie realnego bezpieczeństwa naszych klientów. Naszą misją jest tworzenie świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianej ochrony klientów, doradztwo i ocena ryzyka. Special Services realizuje swoja misję poprzez ciągłe doskonalenie świadczonych usług, podnoszenie kwalifikacji personelu i rozwijanie wiedzy o nowoczesnych systemach ochrony i zabezpieczeń. Wszystkich zainteresowanych prezentowaną przez nas ofertą zapraszamy do kontaktu. Liczymy, że przedstawione przez nas usługi ochrony znajdą się w obrębie Państwa zainteresowań i dostosowane będą do Państwa potrzeb. Nasza dewiza to pewność, dyskrecja, bezpieczeństwo i profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy »

  Użytkowanie kamer i alarmów w dzielnicach obarczonych częstymi kradzieżami to podstawowa sprawa dla posiadaczy nieruchomości. Chcąc uchronić siebie i swój dorobek przed wpływem nieodpowiednich ludzi, dobrze jest włożyć pieniądze w profesjonalny sprzęt i serwis bardzo dobrych specjalistów w tej dziedzinie. Niewygórowane ceny i stosowanie wszystkich norm, to dewiza naszej działalności, a odpowiednio wyszkoleni pracownicy znają problematykę od środka. Za nieduże pieniądze można mieć wolną głowę i satysfakcję z danych nam usłu

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Impregnaty do drewna »

  Czy ścieranie podłogi, jej brzydki wygląd, każda dziurka w panelach mocno Państwa boli? Znamy świetny rozwiązanie tego problemu. Osmo oferuje najlepsze impregnaty do drewna oraz specjalne olejo-woski do barwienia. Nasze produkty są niezwykle łatwe w użyciu, nie łuszczą się, są trwałe oraz bezpieczne. Jako firma z długim stażem oraz dużym doświadczeniem wiemy jak prawidłowo zadbać o podłogę, aby służyła naszym Klientom przez długie lata. Zapewniamy zadowolenie, produkty najwyższej jakości oraz odpowiednie zestawy narzędzi do aplikacji lakierów oraz impregnatów. Dzięki nam Państwa podłoga odzyska dawny blask!

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne instalacje alarmowew obiektach. Monitoring obiektówwartościowych »

  Rzetelna Agencja Ochrony Mienia Grom posiadająca swoją siedzibę w mieście Nowy Sącz od wielu lat trudni się usługami z zakresu ochrony mienia jak i osób osób jak również mienia.Ochrona osób i mienia to bardzo odpowiedzialne oraz rzetelne zajęcie, dlatego dzięki kilku latom doświadczenia a także pełnemu zaangażowaniu w przekazane obowiązki posiadamy spore grono stałych i zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ESET Smart Security »

  ESET Smart Security to nowoczesny pakiet bezpieczeństwa, który jest liderem w dziedzinie szybkości działania wśród programów antywirusowych dostępnych na rynku, nie powodując spowolnienia pracy komputera. ESET Smart Security w wersjach dla firm sprzedawany jest w wersjach Business Edition chroniąc serwery plikowe Windows. ESET Smart Security wyposazony jest w ESET SysInspector umożliwiające m.in skanowanie aktualnie uruchomionych procesów, analizę połączeń sieciowych oraz dostarczanie informacji odnośnie zainstalowanych sterowników i krytycznych plików systemu.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych, rozpoczynając od pomocy w poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji, a kończąc na sprzedaży turbiny wiatrowych.
  Nasze rozwiązanie są zawsze sprawdzone i efektywne ekonomicznie. Wśród naszych klientów są zarówno przedsiębiorstwa i instytucje, jak i osoby fizyczne poszukujące oszczędności.
  Oferujemy turbiny wiatrowe o mocy od 2 kW do 2 MW.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń »

  Systemy zabezpieczeń to główny towar oferowany przez sklep (kamery). Sklep internetowy zaprasza do zakupów. W ofercie sklep posiada: - alarmy, - domofony, - kamery do monitoringu, - rejestrator, - kamera przemysłowa. Sklep oferujący systemy zabezpieczeń to jeden ze sklepów działających pod szyldem firmy Nekma. Dzięki temu, że firma prowadzi 4 inne sklepy stacjonarne oferujące kamery, rejestrator Satel i telewizję przemysłową. Sklepy z systemami alarmowymi znajdują się w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu. Dzięki temu towar dostępny na stronie sklepu internetowego z kamerami jest fizycznie dostępny w ciągu 48 godzin od zamówienia. Sklep poza bogatą ofertą produktów takich jak domofony, alarmy, rejestrator Satel, inne akcesoria związane z ochrona oferuje szkolenia i pomoc techniczną. Pod wskazanymi adresami mailowymi i numerami telefonów czekają specjaliści, którzy chętnie pomogą i doradzą jaki system zabezpieczeń wybrać lub czym charakteryzują się poszczególne alarmy, kamery i domofony. Zapraszamy do zakupów w sklepie, który oferuje rejestrator Satel!

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Folia bąbelkowa »

  W sklepie internetowym Pakowanie. net mają możliwość kupić Państwo wszystko co potrzebne do pakowania. Czyli mowa tutaj o taśmach czy takim asortymencie jak chociażby bandownica. Gwarantujemy każdemu naszemu klientowi, że przeróżne maszyny pakujące i reszta to w naszym przypadku mega wysoka jakość. Oprócz tego rzeszowski e-sklep bardzo się stara, aby w dosłownie każdym przypadku folia bąbelkowa czy zapinka metalowa zasadniczo nie były drogie. Dla stałych odbiorców oczywiście Pakowanie. net proponuje znaczne rabaty. Bardzo serdecznie pozdrawiamy oraz zapraszamy.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »