Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ocieplenie':

 • Docieplenia Bełchatów »

  Hurtownia Budowlana - promocyjne ceny! Oferujemy bogaty asortyment materiałów budowlanych jak również mieszamy farby
  i tynki, w ofercie również okna, drzwi oraz bramy garażowe najwyższej jakości. Oferujemy również
  w naszym składzie materiały opałowe - ekogroszek wysokiej jakości.
  Firma wykonuje również usługi budowlane w szerokim zakresie. Oferujemy również transport zamówienia,
  prowadzimy kompleksowe wyceny jak również udzielamy fachowego doradztwa.
  Zapraszamy na www.malmax.pl wszystkie materiały budowlane i wykończeniowe w jednym miejscu.
  materiały wykończeniowe Bełchatów

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Docieplanie stropodachów wentylowanych »

  Przedsiębiorstwo Izolator dysponuje nowoczesnym sprzętem, doświadczonymi pracownikami, własnym transportem, dzięki czemu może zapewnić klientom szybką i profesjonalną obsługę. Wykonuje docieplenia stropodachów, poddaszy, ścian warstwowych, podłóg na legarach w domach jednorodzinnych oraz blokach należących do spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot lokatorskich. Można zamówić ocieplenie stropodachu w budynkach gospodarczych. Firma dociepla budynki na terenie całej Polski, nie ma żadnych terytorialnych ograniczeń. Pracownicy doradzą klientowi, jaki materiał izolacyjny będzie najlepszy dla budynku i odpowiedzą na wszystkie pytania. Ustalą również koszty inwestycji. Klient ma pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i terminowo. Dewizą firmy jest zadowolenie klientów, którzy komfortowo mieszkają w ocieplonym budynku i nie muszą obawiać się wychłodzenia mieszkania w czasie mroźnych, zimowych wieczorów. Atrakcyjna cena usługi jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii docieplania.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja kanałów wentylacyjnych »

  Solidny partner w budownictwie jest na wagę złota. To nieocenione wsparcie w każdym projekcie. Dlatego tak ważne jest, by podwykonawca cieszył się renomą i zaufaniem. Taką firmą, solidną i godną zaufania jest Thermal-Tech – specjalista w dziedzinie izolacji cieplej, izolacji akustycznej, czy ocieplenia pianką poliuretanową. Thermal-Tech jako wykonawca izolacji przeciwogniowych, izolacji rurociągów grzewczych i izolacji kanałów wentylacyjnych zdobył uznanie i doświadczenie nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Belgii, Danii czy we Włoszech. Na stronie przedsiębiorcy dostępne są zdjęcia i opisy zrealizowanych projektów, w tym znajdują się projekty takie jak: izolacja zimnochronna, hydroizolacja, ocieplenie pianka poliuretanową i izolacja cieplna. Większość usług oferowanych przez Thermal-Tech t projekty przemysłowe (jak na przykład izolacja kanałów wentylacyjnych na parkingach wielkopowierzchniowych, czy izolacja rurociągów grzewczych w fabrykach i szpitalach). Jednak również osoby prywatne mogą skorzystać z doświadczenia Thermal-Tech zamawiając usługę ocieplenia i izolacji pianką poliuretanową poddaszy i dachów. To nowoczesna, ekonomiczna i wygodna metoda ocieplenia może być stosowana z powodzeniem w domach prywatnych, zastępując tradycyjne metody ocieplenia dachów z wykorzystaniem wełny mineralnej. Szczegóły oraz wycena inwestycji dostępna jest na stronie domowej przedsiębiorcy, na którą warto zajrzeć już dziś.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie domu pianką poliuretanową »

  Jedną z rzeczy, które muszą niewątpliwie być zrealizowane zwłaszcza w starszym budownictwie jest odpowiednie ocieplenie budynku. Jest to najważniejsze. Dzięki naszej firmie możecie Państwo ocieplić swój budynek w bardzo zwyczajny sposób. Mamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technice LallaFom Stany Zjednoczone co świadczy o jakości wykonywanych przeze mnie usług. Ocieplanie fundamentu pianką poliuretanową jest ważną rzeczą. Nasze usługi robimy w wielu ośrodkach miejskich Polski takich jak Chełmża, Kruszwica, Bydgoszcz, Warszawa i ogrom innych. Jesteśmy pewni, że wybierając naszą korporację do usługi jaką jest ocieplenie chłodni czy też izolacja dachu płaskiego zyskają Państwo bardzo mnóstwo i będą w stu procentach zadowoleni. Usługujemy zarówno budynki przemysłowe jak również mieszkalne. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »