Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ogrzewanie':

1 · 2 · następna strona »
 • Hydrauliczny.com - Internetowy Sklep Instalacyjny »

  Internetowy sklep instalacyjny sklep.pgi.com.pl Zapraszamy wszystkich do zakupów artykułów sanitarnych, grzewczych itp. Wyposażymy twoją łazienkę w wanny, kabiny, baterie, szafki, umywalki, płytki. Dobierzemy odpowiedni grzejnik, kocioł, podgrzewacz do wody, a to wszystko po to, aby klient był zadowolony. Z A P R A S Z A M Y

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe »

  Firma Multimax jest liderem ogrzewania podłogowego i systemów przeciwoblodzeniowych. Oferujemy wysoką jakość i najniższe ceny. Gwarantujemy dostawę w 24 h. Postaw na nasze doświadczenie. W ofercie naszego internetowego sklepu m.in. elektryczne ogrzewanie podłogowe i systemy przeciwoblodzeniowe, maty i przewody grzejne renomowanych firm.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego poprzez realizację unijnej polityki "Zrównoważonego Rozwoju".
  Oferta OZE SYSTEMS obejmuje:

  1) Promowanie innowacyjnych rozwiązań proekologicznych:
  Projektujemy, sprzedajemy oraz montujemy instalacje wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.:
  - Kolektory słoneczne;
  - Pompy ciepła;
  - Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  - Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  2) Doradztwo środowiskowe -opracowywanie prognoz i raportów z oceny oddziaływania na środowisko, planów gospodarowania odpadami, programów ochrony środowiska, kart informacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych itp.
  Sporządziliśmy wiele opracowań z zakresu Oceny Oddziaływania na Środowisko (OOŚ) zarówno dla przedsiębiorstw, jak i Jednostek Samorządu Terytorialnego (m.in. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego).
  Działamy w oparciu o zasób rzetelnej wiedzy oraz doświadczenia. Kierujemy się doskonałą znajomością podstaw prawnych niezbędnych do profesjonalnego prowadzenia spraw będących w toku postępowania administracyjnego.

  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy jedynie sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie szczecin »

  Decyzja o wyborze systemu ogrzewania i przygotowania ogrzewania co nie jest łatwa. Mając na uwadze ekologiczność, ekonomiczność i komfort użytkowania warto zdecydować się na kompletny system grzewczy z kotłem kondensacyjnym. Taki układ to czysta, bezpieczna, niemal i „bez obsługowa" kotłownia produkująca ciepłą wodę użytkową. Rachunki zdecydowanie zmaleją a zadowolenia klienta wzrasta wraz z czasem instalacji piecyka. Szczecin - największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Rozbudowana gospodarka oraz rosnąca
  świadomość ekologiczna miszkańców miasta sprawią, że coraz częściej decydują się na nowoczesne kotły i piece centralnego ogrzewania Celem jest obniżenie kosztów ogrzewania oraz zmniejszenie emisji dwutlenku węgla dla miasta Szczecin. Nowoczesne kotły oraz piece są stosowane w hotelach, szpitalach oraz budynkach urzyteczności publicznej. Nie tylko Szczecin zdaje sobie z tego sprawę. Coraz częściej produkty te są stosowane w innych - równie dużych miastach. Serdecznie zapraszany do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki dekoracyjne Roinwest »

  Marzysz o ciepłej łazience gdy wychodzisz z kąpieli? Masz już dość szybkiego zakładania szlafroka po gorącej kąpieli, żeby nie poczuć tego przerażającego zimna? Jeśli tak to możemy spełnić Twoje marzenia. Odwiedź naszą witrynę internetową, gdzie umieściliśmy nasza ofertę na grzejniki łazienkowe. Dzięki naszym grzejnikom będziesz zawsze mieć odpowiednią temperaturę w łazience i już nie poczujesz zimna po wyjściu z wanny. Ponadto na naszej stronie internetowej znajdziesz też grzejniki dekoracyjne, które nie tylko ogrzeją Twoją łazienkę, ale też urozmaicą ją ładnym wyglądem.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kotły co »

  Kotły c.o., inaczej mówiąc popularne piece, mają ogromne zastosowanie nie tylko w budownictwie mieszkaniowym ale także w różnorakich halach handlowych, instytucjach publicznych i nie tylko. W trakcie ich wyboru zwraca się uwagę na wiele czynników. Ważne jest aby piece miały odpowiednią, możliwie wysoką sprawność energetyczną, nie szkodząc przy tym środowisku naturalnemu, posiadanie odpowiedniego certyfikatu bezpieczeństwa, czy ekologicznego jest więc niezbędne. Ważne by piece nie wymagały ciągłej obsługi, W ofercie istnieją takie kotły, w których uzupełnienie paliwa następuje na przykład co kilka dni. Paliwo jest wtedy dosypywane automatycznie z odpowiedniego pojemnika za pomocą np. automatycznego podajnika. Produkujemy kotły grzewcze wysokiej jakości. Szczególnie polecamy kocioł coPiece mają różnoraką moc, w zależności od ich powierzchni grzejącej. Im większa moc tym większa powierzchnia jest ogrzana. Warto zwrócić uwagę na piece które są nie drogie w uzyciu, a więc takie, które wykorzystają prawie całkowicie paliwo, a więc gaz palny czy też miał węglowy. Wydaje się, że najlepiej jest dopasować piec indywidualnie, w zależności od potrzeb, rodzaju ogrzewanej powierzchni a także od ilości pieniędzy przeznaczonych na jego zakup.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • FUEGO.pl - Centralne ogrzewanie »

  FUEGO.pl - Centralne ogrzewanie to specjalistyczny sklep oferujący między innymi solary, piece, kaloryfery, wymienniki cwu. Podstawą oferty jest kreowanie i promowanie jakości. Dotyczy to każdej strefy działalności sklepu Fuego. Sklep oferuje produkty znanych marek, szybka i tania wysyłkę najlepszą spedycją, fachowe doradztwo. Co najwazniejsze - zakupy w sklepie Fuego sa bezpieczne.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomiczne ogrzewanie domu! »

  Firma handlowo produkcyjna KRIST oferuje Państwu najtańsze ogrzewanie domów, mieszkań, hal, sklepów itp. za pomocą paneli na podczerwień. Ta metoda ogrzewania sprawdza się od wielu lat u naszych europejskich sąsiadów, w wielu Państwach jest to przewodni system ogrzewania. Infrapanele wygrzewają ściany, sufity, przedmioty, ludzi itp. dzięki temu w pomieszczeniu może być zaledwie 18 stopni, a nasze ciało będzie odczuwać temperaturę 21 stopni i mimo, że jest to ogrzewanie elektryczne to właśnie ten specyficzny sposób grzania sprawia, że ogrzewanie to jest tak ekonomiczne. Dodatkowym atutem naszych Infrapaneli jest fakt, że nie powodują cyrkulacji powietrza, a więc kurz się nie unosi co jest bardzo korzystne dla alergików!

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość nadruku własnej fotografii na Infrapanelach, dzięki czemu uzyskujemy niestypowy obraz, który dodatkowo ogrzewa nasz dom i podkreśla jego charakter.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.infrapanel.pl

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Poznań »

  Strona internetowa firmy, proponująca wszechstronne usługi dotyczące montażu kominków wszelkiego typu. W ramach wykonywanych usług firma realizuje się w budowie kominków z wkładem żeliwnym jak również płaszczem wodnym, budowie ogrzewania poprzez system DGP oraz tworzeniu kominków nowoczesnych i rustykalnych. Firma proponuje również profesjonalne doradztwo oraz jednostkowe podejście do każdego realizowanego zadania. Praktyka i kompetentność firmy jest gwarantem wysokiego poziomu powierzonych zadań. Szczegółowe informacje dotyczące oferty kominki Poznań zawarte są na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chillery »

  W bogatym asortymencie firmy znajdują się pompy ciepła, klimatyzatory, rekuperatory oraz chillery, czyli agregaty wody lodowej. Profesjonalne-Instalacje to marka firmy Klima Pol, która od wielu lat dostarcza do naszych domów i firm profesjonalne instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne. Naszym niewątpliwym atutem są ludzie, czyli pracownicy którzy na co dzień zajmują się doradztwem, montażem oraz serwisem naszych urządzeń. Wieloletnie doświadczenie z wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą dają Państwu gwarancje, że zlecenie powierzone naszej firmie zostanie solidnie oraz w terminie wykonane.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe »

  2. Hewalex – polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Nasze podstawowe produkty stanowią kolektory słoneczne oraz osprzęt związany z ich montażem. Produkujemy kolektory płaskie i próżniowe. W ciągu wielu lat produkcji kolektory były modyfikowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji materiałami. Wysokie parametry związane sprawnością, wydajnością i jakością naszych urządzeń były i są nadal potwierdzane badaniami wykonywanymi przez znane, upoważnione do tego instytuty europejskie.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Etagaz.pl - sprzedaż zbiorników na gaz »

  Organizacja specjalizuje się w budowie systemów grzewczych z użyciem zbiornika na gaz LPG. Spółka działa na obszarze całej Polski. Mając zbiornik na własność jest się niezależnym, a koszty ogrzewania maleją.Firma etaGaz kooperuje z świetnymi instalatorami, projektantami i dostawcami gazu. Spółka etaGaz montuje zbiorniki zarówno w miejscach zamieszkania prywatnych jak również dostarcza rozwiązań technicznych dla przemysłu rolniczego i budowlanego. Dla pracowników etaGaz najważniejsze jest generalne zaspokojenie oczekiwań klienta, a więc dobór najkorzystniejszych kosztowo projektów.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Wykorzystujemy różne technologie - od klasycznych do nowoczesnych, alternatywnych źródeł energii. Rozumiemy różne potrzeby, wymagania i zasobność portfeli. Korzystamy z wiedzy fachowców, aby zaproponowane przez nas rozwiązania w pełni Cię satysfakcjonowały, a przede wszystkim zapewniały przyjemną atmosferę w Twoim domu. Mamy czas i siłę, żeby przyjechać, doradzić i porozmawiać, nawet gdy pojawiają się problemy lub kłopoty. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie uzyskujemy ekonomiczne i pożądane efekty.
  Kolektory słoneczne - ekologiczne, czerpią energię bezpośrednio ze środowiska, a ich praca nie powoduje degradacji otoczenia naturalnego.
  Jest to jedno z alternatywnych ekologicznych źródeł energii zmniejszającym wydatki na tradycyjne źródła ciepła.
  Zalety zestawów solarnych: niskie koszy eksploatacji, wysoka efektywność, estetyczny, wygląd urządzeń. Inwestując dziś w kolektory słoneczne obniżysz bieżące wydatki domowe na długie lata.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie kominkowe »

  Wkłady do kominka podnoszą jego sprawność 4-krotnie w porównaniu do otwartego pieca, dając tym samym nawet 8-krotną gospodarność drewna, miejsca koniecznego do jego magazynowania oraz sporadyczną konieczność usuwania popiołu. KOMO Sp. z o. o. posiada także doświadczenie w serwowaniu całościowych usług w zakresie budowy kominków. W celu zapewnienia fachowej obsługi naszych petentów współpracujemy z kominiarzami, twórcaami, inżynierami, architektami. Kominek to nie jedynie nieszkodliwy i urokliwy sposób na ocieplenie lokalu mieszkalnego, niemniej jednak zasadnicza opcja przy bezustannie wzrastających kosztch gazu i prądu oraz bezpieczeństwo w przypadku awarii innych struktur grzewczych. Za sprawą systemu dystrybucji gorącego powietrza(DGP) palenisko może nagrzewać jednocześnie kilka pomieszczeń.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominy »

  Firma Darco nieprzerwanie od 1992 roku zaopatruje nas w urządzenia techniki kominowej i wentylacyjnej. Wysoka jakość oferowanych kominów sprawiła, że dzisiaj jesteśmy ich wiodących producentem. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo kominy, systemy kominowe oraz wkłady kominowe. W naszej firmie stawiamy głównie na jakość, dlatego też wybierając kominy firmy Darco – mają Państwo pewność solidnego i bezpiecznego produktu.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ekspertów przy projektowaniu »

  Rotero Sanok: kolektory słoneczne watt. Doradztwo ekspertów przy projektowaniu, wysoka jakość świadczonych usług - zapraszamy do sklepu internetowego. Energooszczędne ogrzewanie słoneczne - niezawodne solary, panele słoneczne, zestawy solarne, urządzenia grzewcze Womar i systemy solarne. Dołącz do grupy naszych zadowolonych Klientów. Montaż, sprzedaż kolektorów, cieplne, płaskie - solary, baterie słoneczne, zestawy solarne. Najwyższej jakości instalacje i elementy grzewcze renomowanych producentów światowych. Wykonywanie kompleksowych instalacji do pozyskiwania energii cieplnej i do podgrzewania ciepłej wody. Energooszczędne ogrzewanie, kolektory słoneczne Watt, solary, zestawy solarne - Sanok. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Przyłącz do sieci elektrycznej - podłączenie elektryczne.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witam w FUWI Sp. z o.o. »

  PPHU „FU-WI” Sp. z o. o. od 1986 roku, czyli od ponad 20 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych oraz ponad 5 lat biomasy typu Pellets.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe wrocław »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem kompletnych instalacji ogrzewania podłogowego. Naszą zaletą jest kompleksowość oferty - wykonawstwo ogrzewania podłogowego oraz jednoczesne wylanie posadzki anhydrytowej w ramach jednego projektu. zapraszamy na naszą stronę internetowa, gdzie będą mogli Państwo uzyskać więcej informacji: www.ogrzewaniepodlogowe.wroclaw.pl

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Do Pomp Ciepła »

  Trudnimy się usługami w gamie technik grzewczych. Kluczowym elementem naszej działalności są pompy ciepła, które montujemy nie ingerując głęboko w naturalne wodonośne środowisko. Ukierunkowaliśmy się na korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa pompy ciepła tak, żeby działały na najwyższym poziomie. Projektując i montując pompy ciepła stosujemy tylko towary i urządzenia markowych europejskich spółek, które przede wszystkim dają gwarancję dobrą jakość wykonania oraz bezawaryjną pracę przez długi czas. Co w szczególności istotne, zarówno spółki jak również osoby osobiste mogą otrzymać dotacje do pomp ciepła. Takie dotacje na pompy ciepła pozwolą znacznie zmniejszyć koszty związane z montażem. Na dofinansowanie do pomp ciepła można zdobyć nawet 40% wartości inwestycji.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Ruda Śląska »

  Remont lokalu mieszkalnego jest sprawą oczywiście bardzo ważną szczególnie raz na jakiś czas. Jesteśmy pewni, że nasze usługi pomogą Ci dostać najlepsze efekty. Ruda Śląska jest siedzibą naszej korporacji i tam także zapraszamy naszych klientów. W zakres wykonywanych przez naszą firmę usług wchodzą między innymi takie rzeczy jak więźby dachowe czy również instalacje centralnego ogrzewania. Naszymi usługami trudnimy się już od wielu lat i dlatego też mamy odpowiednie praktykę do wykonywania takich usług. Sufity podwieszane, które opracowujemy są wysokiej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej korporacji a niewątpliwie prawie każdy będzie bardzo zadowolony. Dzięki naszemu wieloletnim doświadczeniu jesteśmy pewni, że wszystkie usługi jakie posiadamy do utworzenia zrobimy zgodnie z najwyższymi normami i tak abyście Państwo byli w stu procentach zadowoleni.

  Data dodania: 28 03 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »