Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'opakowania kartonowe':

 • DRUKARNIA KRAKÓW »

  Firma Informmax założona w 1984r należy do czołowych drukarń w Polsce wykonujących tace kelnerskie, barmańskie, z nadrukiem reklamowym z warstwą antypoślizgową, otwieracze z nadrukiem reklamowym. Zaopatrujemy zarówno rynek krajowy jak również znaczną część produkcji eksportujemy za granicę. Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej produkcji lat pozwala zaoferować produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pudła tekturowe »

  Firma „ATK - Opakowania tekturowe” jest przedsiębiorstwem z sąsiadujących z Bielskiem Czechowic-Dziedzic, które specjalizuje się w produkcji opakowań. Wśród przygotowanych przez firmę produktów znajdują się m.in. pudła tekturowe, opakowania kartonowe, pianki polietylenowe, folie pęcherzykowe a także torebki strunowe, które tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami w branży. Firma dysponuje bogatym zapleczem technicznym, dzięki czemu czas oczekiwania na realizację zlecenia jest krótki, a jakość usług niezwykle wysoka. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tekmar-karton - producent opakowań z tektury »

  Drodzy Państwo, w naszej codziennej biznesowej działalności kierujemy się zasadą, iż zadowolony klient, jest najważniejszą, najcenniejszą wartością dla każdego przedsiębiorstwa. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, nasi specjaliści i projektanci podejmą się realizacji każdego nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Zaufaj nam, jak zrobili to zachodnioeuropejscy kontrahenci. Producent kartonów Tekmar, zaprasza na swoją stronę internetową.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »