Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'opieka niemcy':

 • Opieka praca Niemcy »

  Praca w opiece osób starszych w Niemczech staje się coraz bardziej popularna. Wiele polskich kobiet dostrzegło już szansę lepszego zarobku i zdecydowało się na wyjazd. Opieka (opieka Niemcy) nad niemieckimi seniorami jest bardzo opłacalna. Miesięczne zarobki sięgają nawet 1300 euro na rękę! Dodatkowo, przy wyborze oferty długoterminowej, na opiekunki czekają sowite premie. Koszty wyżywienia i zakwaterowania pokrywa podopieczny. Największe szanse na znalezienie pracy (praca w Niemczech) mają kobiety z komunikatywnym językiem niemieckim. Zwraca się też uwagę na wiek kandydatek. Te powyżej 50 roku życia są bardziej doświadczone, dzięki czemu są lepiej postrzegane przez niemieckich seniorów. Agencje gwarantują opiekunkom legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, dokument A1 i kartę EKUZ. Przez cały okres pobytu w Niemczech, mogą też liczyć na całodobową opiekę koordynatora. Jeszcze jednym plusem zagwarantowanym przez firmy rekrutujące opiekunki, jest dobieranie oferty indywidualnie do każdej z kandydatek. Pod uwagę brane jest doświadczenie, umiejętności i predyspozycje każdej z potencjalnych opiekunek.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka praca Niemcy »

  Szukając dobrej i bezpiecznej pracy, warto zastanowić się nad wyjazdem do Niemiec. Praca w opiece (opieka Niemcy) osób starszych zyskuje na popularności, o czym świadczy coraz większa liczba pojawiających się ofert. Pracuję w Niemczech już kilka lat. Mam stałego podopiecznego, ale znam kobiety, które wolą wyjechać na krótko, tylko od czasu do czasu podreperowując domowy budżet. Ja wolę zostać na dłużej i zarobić więcej – pisze JolaRB na jednym z for internetowych. Rzeczywiście dłuższe wyjazdy oraz te obejmujące okresy świąteczne, związane są z dodatkowymi bonusami i premiami, które mogą sięgać nawet 2000 zł w skali roku! Podstawowe wynagrodzenie mieści się natomiast w przedziale od 800 do 1300 euro. Jedna z rekruterek firmy Helper24, tak w skrócie przedstawia pracę (praca w Niemczech) opiekunki: - Obowiązki wyjeżdżających do Niemiec pań, uzależnione są np. od stanu zdrowia podopiecznego oraz od (ewentualnego) stopnia jego niepełnosprawności. Oprócz sprawowania ogólnej opieki nad klientem, opiekunki zajmują się często domem i wykonują proste prace domowe typu robienie zakupów, gotowanie czy sprzątanie. Wśród wymagań stawianych kandydatkom, znajduje się m. in. swobodne porozumiewanie się w języku niemieckim. Oczekuje się od nich również pogodnego nastawienia, ciepła i troskliwości.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka praca Niemcy »

  Legalne zatrudnienie, wysokie zarobki i zagwarantowane ubezpieczenie – to i wiele więcej, są dziś w stanie zaoferować agencje rekrutujące polskie opiekunki do pracy w Niemczech. Nawet 5000 zł miesięcznie mogą zarobić kobiety, które swobodnie komunikują się w języku niemieckim. Jeśli mają doświadczenie w opiece, (opieka Niemcy) nie ważne czy zdobyte w pracy, czy w swojej własnej rodzinie, ich szanse na wyjazd rosną jeszcze bardziej. Zdecydowałam się bardzo szybko. Krótka rozmowa telefoniczna sprawdzająca moją znajomość języka, kilka formalności, które pomogła mi w dodatku załatwić firma i znalazłam się w Niemczech... Teraz zarabiam 4 razy tyle co wcześniej w Polsce... - napisała jedna z opiekunek współpracujących z firmą Pronobel. Dodatkowo, opiekunki nie muszą martwić się kosztami wyżywienia i zakwaterowania – te gwarantują im niemieccy seniorzy w zamian za opiekę. Przy dłuższych wyjazdach (praca w Niemczech) panie mogą liczyć na wysokie premie. Zawsze natomiast objęte są ubezpieczeniem oraz całodobową opieką koordynatora, mają również wyrabiane dokument A1 i karty EKUZ.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »