Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanową':

 • Izolacja kanałów wentylacyjnych »

  Solidny partner w budownictwie jest na wagę złota. To nieocenione wsparcie w każdym projekcie. Dlatego tak ważne jest, by podwykonawca cieszył się renomą i zaufaniem. Taką firmą, solidną i godną zaufania jest Thermal-Tech – specjalista w dziedzinie izolacji cieplej, izolacji akustycznej, czy ocieplenia pianką poliuretanową. Thermal-Tech jako wykonawca izolacji przeciwogniowych, izolacji rurociągów grzewczych i izolacji kanałów wentylacyjnych zdobył uznanie i doświadczenie nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Belgii, Danii czy we Włoszech. Na stronie przedsiębiorcy dostępne są zdjęcia i opisy zrealizowanych projektów, w tym znajdują się projekty takie jak: izolacja zimnochronna, hydroizolacja, ocieplenie pianka poliuretanową i izolacja cieplna. Większość usług oferowanych przez Thermal-Tech t projekty przemysłowe (jak na przykład izolacja kanałów wentylacyjnych na parkingach wielkopowierzchniowych, czy izolacja rurociągów grzewczych w fabrykach i szpitalach). Jednak również osoby prywatne mogą skorzystać z doświadczenia Thermal-Tech zamawiając usługę ocieplenia i izolacji pianką poliuretanową poddaszy i dachów. To nowoczesna, ekonomiczna i wygodna metoda ocieplenia może być stosowana z powodzeniem w domach prywatnych, zastępując tradycyjne metody ocieplenia dachów z wykorzystaniem wełny mineralnej. Szczegóły oraz wycena inwestycji dostępna jest na stronie domowej przedsiębiorcy, na którą warto zajrzeć już dziś.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie domu pianką poliuretanową »

  Jedną z rzeczy, które muszą niewątpliwie być zrealizowane zwłaszcza w starszym budownictwie jest odpowiednie ocieplenie budynku. Jest to najważniejsze. Dzięki naszej firmie możecie Państwo ocieplić swój budynek w bardzo zwyczajny sposób. Mamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technice LallaFom Stany Zjednoczone co świadczy o jakości wykonywanych przeze mnie usług. Ocieplanie fundamentu pianką poliuretanową jest ważną rzeczą. Nasze usługi robimy w wielu ośrodkach miejskich Polski takich jak Chełmża, Kruszwica, Bydgoszcz, Warszawa i ogrom innych. Jesteśmy pewni, że wybierając naszą korporację do usługi jaką jest ocieplenie chłodni czy też izolacja dachu płaskiego zyskają Państwo bardzo mnóstwo i będą w stu procentach zadowoleni. Usługujemy zarówno budynki przemysłowe jak również mieszkalne. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające »

  Najlepsze rozwiązania akustyczne. Produkujemy i sprzedajemy profesjonalne: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne. Nasze pianki akustyczne wykonane są z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, która posiada porowatą strukturę. Dzięki zastosowaniu takiej struktury fale dźwiękowe są przez piankę pochłaniane. W stałej ofercie posiadamy pianki niepalne, maty profilowane. Pianki mogą zostać pokryte warstwa samoprzylepną lub folią ochronną. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie poddaszy pianką cennik »

  Innowacyjne ocieplenia obiektów budowlanych w systemie otwartokomórkowym i zamkniętokomórkowym. Firma KDKPro to fachowcy od izolacji natryskowej. W naszej pracy wykorzystujemy piankę poliuretanową o niepowtarzalnych właściwościach ciepłochronnych. Jeśli poszukujesz materiałów izolacyjnych docierających w trudno dostępne przestrzenie, przyjdź do nas już dziś. Izolacja metodą natryskową umożliwia kompletne pokrycie jakiejkolwiek powierzchni – poddasza, ścian i fundamentów. Zależnie od miejsca, w którym jest ona stosowana wyróżniają się dwa typy piany – pianka zamkniętokomórkowa i pianka otwartokomórkowa. Izolacja pianą to wytrzymałe i bezpieczne dla środowiska zabezpieczenie obiektów budowlanych przed nadmierną utratą ciepła. Jako nowoczesny materiał do izolacji, pianka PRO jest o wiele bardziej wydajna niż inne, tradycyjne materiały. Po za niskim współczynnikiem nasiąkania wody, izolacja natryskowa zabezpiecza obiekty przed szkodliwym działaniem grzybów i pleśni. Jest zatem szczególnie polecana osobom cierpiącym na alergie skórne i oddechowe. Pianka PUR nakładana jest przy użyciu wysokociśnieniowych maszyn, co gwarantuje szybkość zakrycia nawet najbardziej krytycznych miejsc. Sama warstwa ocieplenia jest niewielka co oszczędza przestrzeń. Ocieplenia natryskowe można aplikować nie tylko w mieszkaniach, ale także w halach magazynowych i budynkach o charakterze rolniczym. Pianka poliuretanowa to praktyczny materiał ociepleniowy, o wyjątkowych właściwościach. KDKPro zapewnia korzystne ceny usług i ekspresową realizację każdego zamówienia (zależnie od rozmiarów danej powierzchni). Do usłyszenia!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »