Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pomoce dydaktyczne':

 • Pomoce dydaktyczne »

  Niezastąpiony serwis zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, który pomoże dzieciom w odrobieniu lekcji, a dydaktykom w przygotowaniu się do zajęć. Serwis zawiera dużą bazę zawierającą testy sprawdzające, konspekty lekcji, pomoce dydaktyczne oraz pomocne dla nauczycieli scenariusze lekcji. Strona umożliwia korzystanie z e-publikacji oraz e-booków z wielu dziedzin, min. pomogą nauczycielom w zorganizowaniu zajęć wyrównawczych, dla swoich uczniów. Twoje lekcje będą odrabiać się same.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fantom - pomoce dydaktyczne »

  Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej modele z zakresu anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto posiadamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne niemieckiej firmy FRASACO oraz wiele innych modeli i symulatorów znanych światowych marek. Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Juniora »

  Z wielkim entuzjazmem prezentujemy sklep internetowy juniora. pl. Sklep powstał w roku 2015 przy współpracy terapeutów. Udostępniany asortyment, dedykowany jest dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, na przykład alalią i wieloma innymi. Pedagodzy znajdą w nim zabawki, gry edukacyjne, aranżacje zabaw i mnóstwo innych pomocnych akcesoriów do terapii dopasowanej do Metody Krakowskiej. Nasze pomoce terapeutyczne i logopedyczne pomagają kontrolować rozwój dziecka w następujących strefach: pamięć, logiczne myślenie, umiejętność pisania, analiza i synteza wzrokowa. Pomoce dydaktyczne w księgarni juniora. pl są również przeznaczone dla dzieci, których rozwój jest poprawny.

  Data dodania: 10 01 2018 · szczegóły wpisu »