Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pompy':

 • Kolektor pionowy »

  Szukasz firmy, która oferuje wiercenie studni głębinowych, pompy ciepła, oraz odwierty geotermalne? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to strona internetowa pod adresem www.studnie.biz jest niesamowitym na to sposobem, jako że jest to pewna i znana firma, która od ogromu lat zajmuje się wyżej wyliczonymi rzeczami. A Więc jeśli chcesz wybrać sprawdzoną firmę, to musisz wybrać stronę pod adresem www.studnie.biz, gdyż będziesz z pewnością w 100 procentach zadowolony.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego poprzez realizację unijnej polityki "Zrównoważonego Rozwoju".
  Oferta OZE SYSTEMS obejmuje:

  1) Promowanie innowacyjnych rozwiązań proekologicznych:
  Projektujemy, sprzedajemy oraz montujemy instalacje wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.:
  - Kolektory słoneczne;
  - Pompy ciepła;
  - Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  - Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  2) Doradztwo środowiskowe -opracowywanie prognoz i raportów z oceny oddziaływania na środowisko, planów gospodarowania odpadami, programów ochrony środowiska, kart informacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych itp.
  Sporządziliśmy wiele opracowań z zakresu Oceny Oddziaływania na Środowisko (OOŚ) zarówno dla przedsiębiorstw, jak i Jednostek Samorządu Terytorialnego (m.in. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego).
  Działamy w oparciu o zasób rzetelnej wiedzy oraz doświadczenia. Kierujemy się doskonałą znajomością podstaw prawnych niezbędnych do profesjonalnego prowadzenia spraw będących w toku postępowania administracyjnego.

  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy jedynie sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chillery »

  W bogatym asortymencie firmy znajdują się pompy ciepła, klimatyzatory, rekuperatory oraz chillery, czyli agregaty wody lodowej. Profesjonalne-Instalacje to marka firmy Klima Pol, która od wielu lat dostarcza do naszych domów i firm profesjonalne instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne. Naszym niewątpliwym atutem są ludzie, czyli pracownicy którzy na co dzień zajmują się doradztwem, montażem oraz serwisem naszych urządzeń. Wieloletnie doświadczenie z wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą dają Państwu gwarancje, że zlecenie powierzone naszej firmie zostanie solidnie oraz w terminie wykonane.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe »

  2. Hewalex – polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Nasze podstawowe produkty stanowią kolektory słoneczne oraz osprzęt związany z ich montażem. Produkujemy kolektory płaskie i próżniowe. W ciągu wielu lat produkcji kolektory były modyfikowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji materiałami. Wysokie parametry związane sprawnością, wydajnością i jakością naszych urządzeń były i są nadal potwierdzane badaniami wykonywanymi przez znane, upoważnione do tego instytuty europejskie.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Wykorzystujemy różne technologie - od klasycznych do nowoczesnych, alternatywnych źródeł energii. Rozumiemy różne potrzeby, wymagania i zasobność portfeli. Korzystamy z wiedzy fachowców, aby zaproponowane przez nas rozwiązania w pełni Cię satysfakcjonowały, a przede wszystkim zapewniały przyjemną atmosferę w Twoim domu. Mamy czas i siłę, żeby przyjechać, doradzić i porozmawiać, nawet gdy pojawiają się problemy lub kłopoty. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie uzyskujemy ekonomiczne i pożądane efekty.
  Kolektory słoneczne - ekologiczne, czerpią energię bezpośrednio ze środowiska, a ich praca nie powoduje degradacji otoczenia naturalnego.
  Jest to jedno z alternatywnych ekologicznych źródeł energii zmniejszającym wydatki na tradycyjne źródła ciepła.
  Zalety zestawów solarnych: niskie koszy eksploatacji, wysoka efektywność, estetyczny, wygląd urządzeń. Inwestując dziś w kolektory słoneczne obniżysz bieżące wydatki domowe na długie lata.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Firma Z.P.H.U Hydrotech powstała w roku 1996 w Lublinie i świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych stosowanych w różnego rodzaju maszynach. Remontujemy większość typów cylindrów hydraulicznych stosowanych w maszynach budowlanych, przemysłowych i rolniczych. Budujemy i serwisujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy, silniki hydrauliczne, zawory, rozdzielacze, filtry, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej. Służymy pomocą w zakresie doboru części zamiennych do urządzeń z napędem hydraulicznym. Specjalizujemy się w doborze odpowiedników nietypowych pomp, zaworów i innych elementów hydraulicznych.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Jesteśmy właścicielami firmy Profcam, w zakres naszej działalności wchodzą takie usługi jak: instalacje elektryczne oraz odgromowe, sieci komputerowe, systemy alarmowe, monitoring itp. Swojm klientom oferujemy także pompy ciepła, montaż bram automatycznych, domofonów. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm wykonania jak i niezawodność naszych instalacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Profcam. Oferujemy również pomiary elektryczne.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjaliści od pomp ciepła »

  Stowarzyszenie specjalistów od pomp ciepła zrzesza profesjonalistów w branży instalacyjnej systemów grzewczych opartych na pompach ciepła, czyli nie tylko instalatorów, ale także projektantów, firmy wiertnicze, producentów związanych z branżą budowlaną. Zapraszani do stowarzyszenia specjaliści to elita wśród instalatorów, posiadająca rzetelną wiedzę i kwalifikacje poparte zarówno certyfikatami, jak też wieloletnim doświadczeniem i liczbą zamontowanych jednostek grzewczych. Na naszej stronie znajdziecie artykuły dotyczące między innymi: „Pompa ciepła - chłodzenie pasywne i aktywne”, „Typowe błędy instalacji z pompą ciepła”, „Jak sprawić, by pompa ciepła pracowała bezawaryjnie 25 lat !” „,Pompy ciepła eksploatacja i konserwacja” .

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacze »


  Osuszacze ziębnicze to najpowszechniej używane osuszacze w przemyśle. Ich funkcjonowanie polega na wytrącaniu wilgoci poprzez schładzanie temperatury powietrza. Najczęściej wykorzystane są w instalacjach sprężonego powietrza pracujących wewnątrz pomieszczeń, w których powietrze nie jest narażone na temperatury poniżej 12 °C. Dzięki specjalnym funkcjom i elektronicznemu systemowi sterowania nasz osuszacz charakteryzuje się najwyższym poziomem wydajności przy najniższym spadku ciśnienia.
  Vervo przedstawia maszyny i akcesoria dla przedsiębiorstw wykorzystujących sprężone powietrze w procesach przemysłowych. Propozycja produktowa Vervo obejmuje urządzenia do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, elementy systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie, pompy próżniowe oraz akcesoria pneumatyczne. Wśród nich do najbardziej popularnych produktów firmy należą przemysłowe łopatkowe sprężarki powietrza firmy Mattei oraz bezpieczne i energooszczędne dysze, pistolety i tłumiki szwedzkiej firmy Silvent. Ważny element stanowią nowoczesne systemy sterowników nadrzędnych, kierujących pracą kompresorów i urządzeń pomocniczych. Vervo proponuje nie tylko wysokiej jakości kompresory i pompy próżniowe ale przede wszystkim specjalizuje się w zakresie sposobów pozwalających ograniczyć koszty sprężonego powietrza, wzmacniać efektywność procesów i poprawiać bezpieczeństwo pracy. Traktując każdego klienta oddzielnie, oferujemy wsparcie techniczne oraz zapewniamy profesjonalną obsługę od nawiązania kontaktu do obsługi po wdrożeniu rozwiązań. Dzięki know-how oraz szerokiej ofercie produktów doradcy Vervo umożliwiają obniżyć koszty wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, ograniczyć ilość powietrza zużywanego w procesach, podnosić skuteczność procesów produkcyjnych, a także wpływać na polepszenie warunków pracy.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe wrocław »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem kompletnych instalacji ogrzewania podłogowego. Naszą zaletą jest kompleksowość oferty - wykonawstwo ogrzewania podłogowego oraz jednoczesne wylanie posadzki anhydrytowej w ramach jednego projektu. zapraszamy na naszą stronę internetowa, gdzie będą mogli Państwo uzyskać więcej informacji: www.ogrzewaniepodlogowe.wroclaw.pl

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pomp - mar-mag.pl »

  Jeśli głowisz się czym usunąć starą wodę basenową, a czym wpompować świeżą oraz czysta, to już nie musisz się troskać. Dokonaj u nas zakup[ów i nabądź doskonałej klasy pompy hydroforowe, które znacznie uproszczą twoje zadania. Mamy hydrofory wielu przodujących na rynku firm. Tylko w naszym sklepie znajdziesz pompy w najprzystępniejszych cenach na rynku. Jesteśmy firmą, która poleca pompy już od kilku lat i wiemy, co dla każdego klienta jest najlepsze. Gorąco zapraszamy do nas po pompy. Nie ma powodu szukać nigdzie indziej.

  Data dodania: 24 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompa zębata »

  Nasza spółka prowadzi działalność w wachlarzu szeroko pojętej hydrauliki siłowej. Mamy ze stuprocentową pewnością filtry hydrauliczne, filtry ssące, filtry powrotne oraz dodatkowo filtry wysokiego ciśnienia. Oferujemy hydraulikę samochodową i serwis takiego wyposażenia hydraulicznego, m. in. przystawki odbioru mocy, zawory, centralki elektrohydrauliczne, wyciągarki hydrauliczne jak również elektryczne, sterowniki pneumatyczne, szybkozłącza, zbiorniki, dzielniki strumienia, korki wlewowe, pompy. Oferujemy siłowniki hydrauliczne przednie i podskrzyniowe wytrzymałe na korozję, do każdego rodzaju samochodu i naczepy. A dodatkowo robimy kompletne instalacje hydrauliczne. Nasza firma trudni się również pompami hydraulicznymi, w katalogu usług i produktów jest pompa łopatkowa, pompa tłoczkowa i pompa zębata. Naprawiamy je ponadto wymianę wkładów lub elementów pomp. Na opracowane usługi udzielamy zapewnienie.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem pomp »

  PONAKO to rzetelna a oprócz tego godna polecenia firma z niemałym doświadczeniem, która proponuje swoim kontrahentom najem nagrzewnic i również osuszaczy w niezwykle przyzwoitej cenie. Na rynku działamy od 2000 roku a także przez ten długi okres czasu udało nam się zdobyć masę zadowolonych klientów w całym kraju. Paramy się lecz również wynajmem, ale również kompleksowym serwisem a oprócz tego sprzedażą niezawodnych agregatów pompowych, osuszaczy pomieszczeń a oprócz tego zagęszczarek gruntu. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, za sprawą czego inwestując w nasz sprzęt mają Państwo pewność, że w wasze ręce trafią najlepsze maszyny na rynku. Dołączcie obecnie do grona naszych zadowolonych klientów oraz przekonajcie się sami, że to racja nasza firma oferuje profesjonalny dzierżawę osuszaczy i również profesjonalny serwis. Ponako to firma, która pod żadnym pozorem Państwa nie zawiedzie.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »