Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Pranie tapicerki':

 • Czyszczenie Karcher Poznań »

  Czyszczenie dywanów Poznań Zajmujemy się profesjonalnym praniem i czyszczeniem dywanów, tapicerek samochodowych, wykładzin, kanap, foteli, narożników pokojowych i krzeseł. Nasza firma na rynku wielkopolskim działa już od 2005 roku w tym czasie zyskaliśmy rzesze zadowolonych klientów. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Obszar naszej działalności to Poznań jak oraz najbliższe okolice.
  Doświadczenie w branży zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie przy zastosowaniu wyłącznie oryginalnych produktów marki Karcher oraz Tersus.
  Proces prania
  Środek piorący (woda+proszek RM760 firmy KARCHER) zostaje pod ciśnieniem wprowadzany za pomocą dyszy na materiał prany (dywan, tapicerka, wykładzina). Strumień powoduje wypłukanie brudu, który przez ssawkę odssysającą, podciśnieniowo zostaje usunięty z pranego materiału, do zbiornika z brudną cieczą.
  Na najbardziej zabrudzone powierzchnie stosujemy dodatkowo pre-spreye i sprawdzone profesjonalne odplamiacze.
  Kontakt:506-79-79-77

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Warszawa, tapicerki samochodowej, Kirby »

  Pranie dywanów Warszawa maszyną Kirby. Pranie tapicerki samochodowej Warszawa, meblitapicerowanych, czyszczenie materacy z roztoczy, woskowanie parkietu.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki Łódź »

  O ile marzysz o tym ażeby Twój samochód wyglądał czysto i tak jak z salonu to oczywiście dobrze jest korzystać z usług naszej spółki. Trudnimy się wykonywaniem profesjonalnych usług tego typu. Zadbamy o Twój samochód tak jakby to był nasz. Dzięki naszym usługom umyjemy samochód, niemniej jednak również znajdzie się on również na myjni. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych usług wasze pojazdy samochodowe będą wyglądały praktycznie tak jakby wyjechały prosto z salonu. Przygotowujemy takie usługi jak polerowanie lakierów i renowacja reflektorów. Usługa polerowania reflektorów nie tylko poprawia wygląd samochodu, ale także jakość świateł, które masz. Dzięki temu będzie Ci się całkiem dobrze jeździło po drodze. Jesteśmy pewni, że właściwie każde powierzone nam zadanie wykonane przez naszą firmę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że na 100% nie raz jeszcze wrócicie do zastosowania naszych usług.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »