Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawne':

 • Porady prawnicze »

  Nasza strona to wizytówka kancelarii prawniczej. Jeżeli nie możesz znaleźć niedrogiej i skutecznej porady prawnej to nasz konsultant bez wątpienia Ci doradzi. Otrzymasz w tym miejscu ważne rady i pomoc prawnika, dzięki niej wygrasz nawet najtrudniejsze sprawy karne. Porady prawne, jakie wykonujemy posiadają dosyć niewielką cenę dlatego powinniście wykorzystać nasze doradztwo. Po większą porcję informacji zapraszamy Cię na stronę internetową opisywanej przeze mnie agencji doradczej.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna warszawa »

  Jeśli potrzebujesz porady prawnej - dobrze trafiłeś! Nasza Kancelaria oferuje szerką gamę usług. Prawnicy Kancelarii udzielają porad prawnych i prowadzą sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Prowadzimy także sprawy rozwodowe, o separację, alimentacyjne, o podział majątku i władzę rodzicielską. Zajmujemy się również sprawami o stwierdzenie istnienia bądź nieistnienia małżeństwa, ustalenia ojcostwa, unieważnienia uznania dziecka oraz przysposobienia. Nasza Kancelaria charakteryzuje się dużym doświadczeniem oraz profesionalnym podejściem do każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Kancelarie Adwokackie Kraków »

  Wiesz, że powinieneś umówić się na wizytę u adwokata, gdyż pojawił się w twoim życiu problem prawny. Wiesz, że sam nie poradzisz sobie z jego rozwiązaniem. Przyjdź zatem do Kancelarii adwokackiej Justyny Miechowskiej na konsultację prawną po uprzednim umówieniu terminu spotkania. Prowadzimy sprawy cywilne i rodzinne, udzielamy porad prawnych tradycyjnych oraz online. Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Nie czekaj - przyjdź i przekonaj się, że warto nam zaufać powierzając swoją sprawę.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Progres nauki i techniki w dzisiejszych czasach obecny jest na wielu płaszczyznach w tym także w branży prawnej. Jego rezultatem są przede wszystkim tzw. e-porady prawne czyli porady, których udziela się za pomocą formularzy kontaktowych. Poprzez nie każdy może zminimalizować swoje wątpliwości w różnorodnych zagadnieniach prawnych czyli chociażby w kwestii spraw rodzinnych czy także spraw rozwodowych. Szczególnie wymienione wyżej sprawy rozwodowe cechują się sporym zainteresowaniem wśród internautów, którzy chcą otrzymać internetową poradę prawną. Warto dodać, iż poza portalami zaprojektowanymi w tym dokładnie celu także wielu prawników posiada własną witrynę internetową, w oparciu o którą również możemy wiele na ten temat się dowiedzieć.

  ePorady zasługują na wzmiankę szczególnie z tego powodu, iż bezproblemowo jest takowe wyszukać. Należy umiejętnie posługiwać się wyszukiwarką internetową a następnie wyselekcjonować taki portal prawny, który będzie Państwa satysfakcjonował najbardziej.

  W obliczu powszechnej sieci www sprawy rodzinne, rozwodowe i wszystkie inne w aspekcie prawnym nie wywołują sporych problemów, wprost przeciwnie, stają się prostsze do rozwikłania.

  Opisywany system porad oferowanych drogą sieciową znaleźć można także na witrynie Kancelarii Adwokackiej Luizy Müller. Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako dzieło wieloletniej pracy i gromadzenia doświadczenia, najpierw w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego. Kancelaria świadczy obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria powiązana jest zasadami etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Jesteśmy niezależną polską kancelarią prawną z siedzibą w Warszawie. Kancelaria obsługuje zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne.Świadczymy pomoc prawną zarówno stałym kontrahentom, jak i klientom potrzebującym jednorazowej porady prawnej. Praktyka kancelarii skupia się na sporządzaniu opinii prawnych,projektów umów, pism procesowych,wszelkiego rodzaju wniosków i środków odwoławczych. Uczestniczymy w negocjacjach. Zajmujemy się zwłaszcza sprawami z dziedzin prawa: cywilnego, handlowego,gospodarczego, rodzinnego, egzekucyjnego. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz naszych klientów przed sądami i organami administracji publicznej i samorządowej. Zapewniamy doradztwo prawne dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.Kancelaria na bieżąco współpracuje z innymi kancelariami na terenie całej Polski. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Łódź »

  Kancelaria adwokacka Łódź to tutaj znajdziesz pomoc i poradę w sprawach prawnych i podatkowych. Oferujemy profesjonalną obsługę podatkową przedsiębiorstw i ludzi prywatnych. Posiadamy całe pakiety usług na dłuższy czas. Asystujemy w wypełnianiu rozliczeń jednostkom prywatnym. Jednocześnie oferujemy kompleksową obsługę adwokacką. Prowadzimy sprawy osób prywatnych i przedsiębiorstw, przed sądami różnego typu. Reprezentujemy przed trybunałem cywilnym jak i karnym. Jednocześnie uczestniczymy w sprawach urzędowych i w przypadkach niedopełniania warunków umowy. Proponujemy także porady adwokatów z różnych sfer prawa. Nie przeczekuj dokuczliwych dla ciebie sytuacji i skorzystaj z Naszych usług.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Civile.pl - Kodeks cywilny »

  Poznaj swoje prawa i sprawdź jakie masz obowiązki na gruncie prawa cywilnego. Nas serwis udostępnia za darmo pełne i aktualne teksty ustaw z zakresu prawa cywilnego.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań - w sprawach wymagających interwencji prawa niezwykle istotne jest, aby zajmował się nimi nie tylko specjalista w danej dziedzinie ale również osoba, która charakteryzuje się ambicją, determinacją czy umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. W dzisiejszych czasach profesjonalizm przejawia się nie tylko w tym co da się zauważyć lecz również w aspektach niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Jednak polegając choćby na rozmowie telefonicznej można bez wątpienia wyczuć profil personalny prawnika, który, w sytuacjach kryzysowych może okazać się kluczowy do wygrania danej sprawy. Z tego powodu radca prawny Paweł Narożny to właśnie prawnik jakiego Państwo poszukują. Kancelaria Pawła Narożnego Świadczy szereg usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych obejmując bardzo szeroki zakres różnych sfer prawa.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne, kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników samorządów jaki firm korporacyjnych z zakresu różnych zagadnień prawnych dotyczących zajmowanych stanowisk. Zapraszamy do współpracy porady prawne Wrocław Polecamy kancelaria prawna Wrocław

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona ma na celu prezentację oferty Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. Firma zajmuje się różnymi dziedzinami prawa, np. rodzinnym i gospodarczym.Omawiana oferta obejmuje pomoc przykładowo w odzyskiwaniu należności. Szczególne miejsce w propozycji zajmują nieruchomości, np. sprawy związane z ich zakupem. W zakres usług firmy wchodzi sporządzanie pisemnych wystąpień sądowych. Biuro zapewnia klientom obsługę w zakresie negocjacji, np. sądowych. Z kancelarią można porozumieć się drogą telefoniczną lub poprzez e-maila.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Ślicznie zapraszamy Wszystkich państwa do oglądnięcia naszej witryny internetowej na której zdobędziecie Państwo wskazówki prawne. Opisywane usługi świadczymy przez internet dlatego wszyscy możecie załatwić poradę prawną w ciągu kilku chwil. Posiadamy nadzwyczaj atrakcyjne ceny a równocześnie oferujemy porady prawne w sprawach takich jak rozwód na najlepszym poziomie. Oglądnij naszą witrynę internetową już dziś i przekonaj się jak w banalny sposób dostać właściwą poradę prawną. Nasz prawnik jest do Twojej dyspozycji codziennie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie ich działalności. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Dewizą Kancelarii jest świadczenie usług prawnych w pełnej współpracy i stałym kontakcie z klientem w celu uzyskania optymalnego rozwiązania danej sprawy i zapewnienia najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca prawny Czerwionka »

  JPkancelaria - dzięki ścisłej współpracy adwokata i radcy prawnego świadczymy najwyższej jakości usługi i porady prawne Czerwionka. Obecnie nasza oferta obejmuje usługi prawne z zakresu: [*]prawa cywilnego, [*]prawa karnego, [*]prawa spadkowego, [*]prawa administracyjnego, [*]czy prawa pracy. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala nam na trafne rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań naszych Klienta. JPkancelaria - Prawnik Czerwionka: zespół doświadczonych prawników gwarantuje skuteczne świadczenie usług prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem efektywnego rozwiązywania problemów i odnajdywania optymalnych rozwiązań prawnych. Zakres naszej działalności obejmuje miasta Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Wodzisław Śląski, Knurów, Żory oraz okoliczne miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii adwokacko-radcowskiej JPkancelaria.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pro - Lex = prawo rodzinne »

  Kancelaria nasza istnieje od roku 1996. Poprzez lata działania zdobyliśmy rezległe doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez nas spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw obejmuje zlecenia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego jak też handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych fachowców, którzy systematycznie poszerzają własne umiejętności. Służymy przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), firmy prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie i inne. Przyszłościowe podejście, zadowoleni Klienci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej detali o naszej spisie produktów/usług zawarto na witrynie www.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Gliwice »

  Nazywam się Tomasz Siomkajło i zachęcam do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Jako radca ustawodawczy zapraszam do siebie każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości pomocy prawnej. Proponuje Wam pełną obsługę klientów prywatnych i również firm. Jestem w stanie Wam zapewnić, że moja kancelaria każdego klienta traktuje w sposób subiektywny. Gliwice to miasto, gdzie jest moja kancelaria, jednakże zapraszam do siebie też mieszkańców z okolic miasta. Jeśli potrzebujecie pomocy w prowadzeniu i również monitorowaniu spraw, jest Wam niezbędny pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego, potrzebujecie pomocy w załatwianiu spraw urzędowych klientów a oprócz tego innych konkretnych spraw to zapraszam do skontaktowania się z nami. Będzie mi bardzo przytulnie, o ile zdecydujecie się na moje usługi prawne.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Kancelaria adwokacka Legal to w szczególności kompetencja i punktualność. Troska o Państwa oczekiwania to pierwszorzędny cel naszej firmy. Mogą Państwo zawierzyć nam swoje problemy prawne, a my dołożymy wszelkich starań by rozwikłać daną sprawę Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług świadczymy obowiązki związane z poradnictwem prawnym, analizowaniem dokumentów prawnych, opracowywaniem umów i aktów prawnych, a także czynności związane z zarządzaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Bogata znajomość przepisów prawnych i szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne wpływają na wysoki standard świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  W Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy zasięgniesz profesjonalnej pomocy od zespołu doświadczonych i zaangażowanych prawników, wykonujących swój zawód z pasją. Oferują oni wsparcie w zakresie prawa nieruchomości i spółek, w tym wchodzenia w nie, likwidacji oraz zmiany wspólników. Oprócz tego zasięgniesz tam także porady dotyczącej zmian kapitałowych i majątkowych, nieruchomości rolnych oraz regulacji stanu prawnego. Skontaktuj się z nimi już teraz!

  Data dodania: 14 11 2020 · szczegóły wpisu »