Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawny':

 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Jesteśmy niezależną polską kancelarią prawną z siedzibą w Warszawie. Kancelaria obsługuje zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne.Świadczymy pomoc prawną zarówno stałym kontrahentom, jak i klientom potrzebującym jednorazowej porady prawnej. Praktyka kancelarii skupia się na sporządzaniu opinii prawnych,projektów umów, pism procesowych,wszelkiego rodzaju wniosków i środków odwoławczych. Uczestniczymy w negocjacjach. Zajmujemy się zwłaszcza sprawami z dziedzin prawa: cywilnego, handlowego,gospodarczego, rodzinnego, egzekucyjnego. Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz naszych klientów przed sądami i organami administracji publicznej i samorządowej. Zapewniamy doradztwo prawne dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.Kancelaria na bieżąco współpracuje z innymi kancelariami na terenie całej Polski. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Magdalena Buksa - Poznań, Trzemeszno »


  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Buksa prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Kancelaria oferuje pomoc prawną w postaci: konsultacji prawnych, sporządzania projektów umów, sporządzania opinii prawnych, przygotowywania pism procesowych, reprezentowania przed sądami i organami administracji, reprezentowania w negocjacjach, windykacji należności. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa upadłościowego i naprawczego, prawa lokalowego, prawa spadkowego, prawa przewozowego. Biuro Radcy Prawnego świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno w języku włoskim, francuskim i angielskim.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań - w sprawach wymagających interwencji prawa niezwykle istotne jest, aby zajmował się nimi nie tylko specjalista w danej dziedzinie ale również osoba, która charakteryzuje się ambicją, determinacją czy umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. W dzisiejszych czasach profesjonalizm przejawia się nie tylko w tym co da się zauważyć lecz również w aspektach niedostrzegalny na pierwszy rzut oka. Jednak polegając choćby na rozmowie telefonicznej można bez wątpienia wyczuć profil personalny prawnika, który, w sytuacjach kryzysowych może okazać się kluczowy do wygrania danej sprawy. Z tego powodu radca prawny Paweł Narożny to właśnie prawnik jakiego Państwo poszukują. Kancelaria Pawła Narożnego Świadczy szereg usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych obejmując bardzo szeroki zakres różnych sfer prawa.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne, kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska zajmuje się poradą z wielu dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w pomocy prawnej dotyczącej zakładania spółek handlowych, a także odszkodowaniach i spadkach. Na życzenie Klienta piszemy pisma, umowy, pozwy. Sporządźmy opinie umów. Reprezentujemy Klienta przed sądami i pomagamy w zawarciu ugody naszym Klientom na etapie przed sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników samorządów jaki firm korporacyjnych z zakresu różnych zagadnień prawnych dotyczących zajmowanych stanowisk. Zapraszamy do współpracy porady prawne Wrocław Polecamy kancelaria prawna Wrocław

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie ich działalności. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Dewizą Kancelarii jest świadczenie usług prawnych w pełnej współpracy i stałym kontakcie z klientem w celu uzyskania optymalnego rozwiązania danej sprawy i zapewnienia najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall »

  Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall świadczy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań, windykacji należności, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa nieruchomości, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa budowlanego i prawa pracy. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług i zindywidualizowane podejście do każdej prowadzonej sprawy. Wykonujemy dla Państwa usługi m. in. w zakresie: • zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę, ból i cierpienie • zadośćuczynienia pieniężnego za śmierć osoby bliskiej • odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd • odszkodowanie za mienie skradzione lub zniszczone wskutek zdarzeń losowych • odszkodowania dla rolników za szkody wyrządzone w budynkach, zabudowie gospodarczej i uprawach rolnych • odszkodowania za wypadki w rolnictwie • odszkodowania za błędy medyczne • kompleksowa obsługa przedsiębiorców • prawo spółek handlowych • prawo nieruchomości • prawo budowlane • odszkodowania za ustanowienie służebności przesyłu • odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości • reprezentowanie Klienta przed urzędami i sądami • reprezetowanie wierzyciela lub dłużnika w postępowaniu upadłościowym • windykacja na etapie przedsądowym, sądowym i komorniczym • sporządzanie oraz wnoszenie do Sądu pozwów o zapłatę • zastępstwo procesowe w sprawach o zapłatę • sporządzanie wniosków o wszczęcie egzekucji • reprezentowanie interesów zarówno pracodawców i pracowników • odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy • prawo administracyjne • prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku) • prawo spadkowe • doradztwo prawne

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca prawny Czerwionka »

  JPkancelaria - dzięki ścisłej współpracy adwokata i radcy prawnego świadczymy najwyższej jakości usługi i porady prawne Czerwionka. Obecnie nasza oferta obejmuje usługi prawne z zakresu: [*]prawa cywilnego, [*]prawa karnego, [*]prawa spadkowego, [*]prawa administracyjnego, [*]czy prawa pracy. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala nam na trafne rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań naszych Klienta. JPkancelaria - Prawnik Czerwionka: zespół doświadczonych prawników gwarantuje skuteczne świadczenie usług prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem efektywnego rozwiązywania problemów i odnajdywania optymalnych rozwiązań prawnych. Zakres naszej działalności obejmuje miasta Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Wodzisław Śląski, Knurów, Żory oraz okoliczne miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii adwokacko-radcowskiej JPkancelaria.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pro - Lex = prawo rodzinne »

  Kancelaria nasza istnieje od roku 1996. Poprzez lata działania zdobyliśmy rezległe doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez nas spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw obejmuje zlecenia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego jak też handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych fachowców, którzy systematycznie poszerzają własne umiejętności. Służymy przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), firmy prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie i inne. Przyszłościowe podejście, zadowoleni Klienci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej detali o naszej spisie produktów/usług zawarto na witrynie www.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Gliwice »

  Nazywam się Tomasz Siomkajło i zachęcam do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Jako radca ustawodawczy zapraszam do siebie każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości pomocy prawnej. Proponuje Wam pełną obsługę klientów prywatnych i również firm. Jestem w stanie Wam zapewnić, że moja kancelaria każdego klienta traktuje w sposób subiektywny. Gliwice to miasto, gdzie jest moja kancelaria, jednakże zapraszam do siebie też mieszkańców z okolic miasta. Jeśli potrzebujecie pomocy w prowadzeniu i również monitorowaniu spraw, jest Wam niezbędny pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego, potrzebujecie pomocy w załatwianiu spraw urzędowych klientów a oprócz tego innych konkretnych spraw to zapraszam do skontaktowania się z nami. Będzie mi bardzo przytulnie, o ile zdecydujecie się na moje usługi prawne.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Adwokat Katowice »

  Kim jesteśmy? Zesopłem sprawdzonych w boju prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Będziesz działać z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także wykładowcami. Współpraca z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie my, Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy. Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony adwokat Katowice.

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  W Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy zasięgniesz profesjonalnej pomocy od zespołu doświadczonych i zaangażowanych prawników, wykonujących swój zawód z pasją. Oferują oni wsparcie w zakresie prawa nieruchomości i spółek, w tym wchodzenia w nie, likwidacji oraz zmiany wspólników. Oprócz tego zasięgniesz tam także porady dotyczącej zmian kapitałowych i majątkowych, nieruchomości rolnych oraz regulacji stanu prawnego. Skontaktuj się z nimi już teraz!

  Data dodania: 14 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Kancelaria Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. J. zapewnia pełen profesjonalizm i usługi prawne w szerokim zakresie. Oferujemy reprezentację w postępowaniach karnych oraz administracyjnych. Mamy doświadczenie w zakresie sporządzania umów wdrożeniowych, licencyjnych oraz B2B. Oferujemy również pomoc prawną w sprawach dotyczących błędów lekarskich. Sprawdź sam! Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii!

  Data dodania: 13 09 2021 · szczegóły wpisu »